Урок з використанням інтерактивних технологій
Звичайні дроби |
Мета: узагальнити й систематизувати знання про звичайні дроби;
формувати вміння застосовувати отримані знання під час
розв’язування практичних задач; розвивати аналітико – синте-
тичні здібності, кругозір учнів;Виховувати культуру спілкування.
Хід уроку:
I.Перевірка домашнього завдання
Перевіряють консультанти, повідомляють результати.
II. Узагальнення і систематизація знань
Повідомляється тема й очікувані результати уроку.
Після уроку ви зможете:
Сьогодні ми підбиваємо підсумки вивчення теми « Звичайні дроби ».
Отже, ми бачимо, що серед різноманіття чисел не можна обійтись без звичайних дробів, вони займають своє значне місце.
Сьогодні на уроці ми познайомимося глибше із застосуванням звичайних дробів.
Клас поділяється на групи по 4 учні ( спікер, секретар, спостерігач за часом, доповідач).
Робота в малих групах.
Завдання: за 10 хв скласти й розв’язати задачі, використовуючи пропоновані дані.
Рекомендації:
По закінченні роботи представник групи зачитує задачі й розв’язує їх біля дошки. Учні записують розв’язання в зошит.
Оцінки отримує кожна група після обговорення учнями якості й складності задач. Кожен учень групи оцінюється залежно від участі у процесі роботи.
Завдання для груп:
1 група
Щоденне життя
2 група
Фізика
1. Швидкість звуку в повітрі:
2. Швидкість звуку у воді:
3. Власна швидкість катера:
Швидкість течії річки
3 група
Людина
1. Кров складає маси тіла людини, всієї крові у кровоносних судинах,
- у печінці, - у селезінці, - у підшкірних судинах.
2. За одне скорочення серця викидається л крові, за 1 хв - л.
3. Маса води , що випаровується з поверхні шкіри та легенів, - кг на добу.
4 група
Природа
1. Частота коливань крил у комах і птахів під час польоту :
2. Швидкість:
III. Домашнє завдання
Скласти задачу практичного змісту на дії зі звичайними дробами.
IV. Підсумок уроку
(Мікрофон)
V. Рефлексія
(осмислення результатів уроку)