Урок за темою Моя улюблена пора року, 5 клас

Про матеріал
Розгорнутий план-конспект уроку з англійської мови з посиланням на інтерактивні вправи
Перегляд файлу

Урок № 2

Тема:

Тема уроку:

Тип уроку:

Практична мета:

 

 

 

 

Освітня мета:   

 

 

Розвиваюча

мета:

 

 

 

Виховна мета:    

 

 

Обладнання: 

 

 

Компетентності:    

 

 

 

Очікуваний результат:

Природа

Моя улюблена пора року

урок спрямований на формування і розвиток знань.

сприяти навчанню вміння розповідати про улюблену пору року і погоду в цю пору року з опорою на зразок; сприяти розвитку навичок читання з повним розумінням;  сприяти навчанню запитувати і відповідати за змістом прочитаного тексту; сприяти  активізуванню знань граматичного часу Present Simple в усному і письмовому мовленні.  

 

сприяти розширенню словникового запасу з теми; сприяти розширенню знань учнів про погоду і природні явища в різні пори року.

 

сприяти розвитку  мовної  здогадки та мовленнєвої реакції учнів; сприяти розвитку  навичок аудіювання; сприяти розвитку  навичок письма, сприяти  розвитку мовної і слухової пам’яті, сприяти розвитку критичного мислення; сприяти розвитку здібності учнів до комунікації.

сприяти зацікавленості учнів у вивченні англійської мови; сприяти поважному ставленню до всіх учасників мовного процесу.

підручник, ноутбук, мультимедійна дошка, малюнки з порами року,  картка самооцінювання знань.

 

 

спілкування іноземними мовами,  уміння вчитися упродовж життя, соціальна та громадянська, екологічна грамотність і здорове життя,  інформаційно-цифрова.

 

на кінець уроку учні зможуть  описувати погоду в різні пори року усно і письмово за допомогою активної лексики уроку, вживати в мовленні граматичний час Present Simple.

 

 

 

Хід уроку:

Зміст і мета етапу.

Методи і прийоми.

  1. Організаційний

етап

Мета: мобілізувати учнів, активізувати їх увагу, створити робочу атмосферу на уроці

Hello, children! How are you? I’m glad to see you. Sit down. Clap if it is true or stamp if it isn’t true.

  1. It’s summer now.
  2. It’s rainy.
  3. It is cold and snowy.
  4. It is windy but warm.
  5. It is rainy.
  6. It is sunny.

  Let me start the lesson.

 

  1. Актуалізація

опорних знань (перевірка домашнього завдання)

Мета: перевірити правильність, повноту та розуміння виконання домашнього завдання; актуалізувати опорні знання з граматичного часу Present Simple.

First, let’s check your homework.

 Ex. 5 p. 100 Look at the pictures and say what children can do on such a day. Use the words from the box given below. (for everyone)

Ex. 6 p. 100 Write 7-8 sentences about different kinds of weather. Use the questions to help you. (for students of higher level)

 

  1. Підготовка учнів

до активного, свідомого

засвоєння знань

Мета: організувати та цілеспрямувати пізнавальну діяльність учнів; підготувати їх до засвоєння нового матеріалу (формулювання мети та завдань уроку, постановка навчальної проблеми, мотивація навчальної діяльності); сприяти зацікавленості учнів у вивченні англійської мови;

It’s time to play! https://learningapps.org/display?v=p6vzj8wsj18

Can you guess the topic of the lesson?

That’s right! Today we will speak about seasons? Because the topic is “My favourite season”.

 

  1. Мотивація навчальної діяльності

Мета: демонстрація практичної важливості вивчення нового матеріалу, мотивація учнів до його засвоєння; сприяти розвитку  мовної  здогадки та мовленнєвої реакції учнів;  сприяти розвитку  навичок аудіювання;  сприяти  розвитку мовної і слухової пам’яті, сприяти розвитку критичного мислення.

 

 How many seasons are there in a year? Name them.

Which season comes after winter? In what season can you swim? When does the school year begin? What is your favourite season?

Ex. 1 p. 101 Listen to the description of the weather and complete the chart.

season

weather

 

 

 

 

 

 

 

 

In my country, it is cold and cloudy in December, January, and February. Sometimes, there is little rain. In March, April, May, and June, it is very hot. In July and August, it is stormy with thunder and heavy rain. In September, October, and November, the weather is cool and cloudy. I like September most because the weather is beautiful in September.

  1. Засвоєння нових знань і способів дій

Мета: забезпечення сприйняття, осмислення й первинного запам'ятовування знань та способів дій, заохочення учнів до самоорганізації процесу навчання; сприяти розвитку навичок читання з повним розумінням;  сприяти навчанню запитувати і відповідати за змістом прочитаного тексту; сприяти поважному ставленню до співрозмовника та його думки; сприяти розширенню словникового запасу з теми; розширити знання учнів про погоду і природні явища в різні пори року.

Ex. 3 p.101  Read what children say about their favourite seasons. Match them th the pictures you have.

Reading comprehension. Ask children to write 3 sentences from the text. They can be truthful or false. Then students exchange their exercise-books with classmates. The task is to read the sentences and draw the sun next to the true sentence and the cloud next to the false one.

  1. Закріплення нових знань і способів дій

Мета: забезпечення засвоєння нових знань та способів дій на рівні застосування в зміненій ситуації, самостійне виконання учнями завдань, що вимагають застосування знань у знайомій та зміненій ситуації;   сприяти розвитку  навичок письма;

сприяти  активізуванню знань граматичного часу Present Simple в усному і письмовому мовленні,   сприяти навчанню вміння  розповідати про улюблену пору року і погоду в цю пору року з опорою на зразок.

Ex. 2 p. 101

Describe the weather in your favourite season in written form.

 

  1. Підсумки уроку. Рефлексія

Мета: встановлення відповідності між поставленими завданнями уроку та його результатами, самооцінка діяльності

Our lesson is about to finish, but we have time to estimate the lesson and remember what you’ve learnt today.

Please, continue the sentences:

  • Now I know…
  • After this lesson I can…
  • At the lesson I liked…
  • I didn’t like …
  • It was difficult for me to…
  1. Повідомлення домашнього завдання

Мета: забезпечення розуміння мети, змісту й способів виконання домашнього завдання (конкретний, стислий інструктаж по виконанню домашнього завдання; диференціація домашнього завдання)

  1. Ex. 6 p. 102 Write. Complete the text with the words from the box given below (for everyone)
  2. Tell about the weather in any season in the other country.(for students of higher level)

See you next time! The lesson is over, good bye!

 

 

docx
До підручника
Англійська мова (5-й рік навчання) 5 клас (Несвіт А.М.)
Додано
19 лютого 2022
Переглядів
631
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку