Урок "Закріплення звукових значень букв Ю,ю. Робота над текстом Велике свято"

Про матеріал
закріпити звукові значення букви ю, удосконалювати навички правильної вимови, вміння виконувати звуко-буквений аналіз слів,учити учнів бути спостережливими,уважними, збагачувати словниковий запас,розвивати мовлення, фонематичний слух, мислення, увагу, уяву, дрібну моторику, формувати вміння аналізувати навчальний матеріал, працювати за зразком, виховувати охайність, бажання працювати, любов до школи, вчити працювати спільно. Тип уроку: повторення вивченого матеріалу
Перегляд файлу

Тема: Закріплення звукових значень букв Ю,ю. Робота над текстом “Велике свято”.

Мета: закріпити звукові значення букви ю, удосконалювати навички правильної вимови, вміння виконувати звуко-буквений аналіз слів,учити учнів бути спостережливими,уважними, збагачувати словниковий запас,розвивати мовлення, фонематичний слух, мислення, увагу, уяву, дрібну моторику, формувати вміння аналізувати навчальний матеріал, працювати за зразком, виховувати охайність, бажання працювати, любов до школи, вчити працювати спільно.

Тип уроку: повторення вивченого матеріалу

Хід уроку

I. Актуалізація опорних знань учнів.

Робота з язичком.

II. Повідомлення теми уроку.

Загадка.

Буква ця усім відома:

Перед я вона стоїть.

В ній дві палички і коло-

Здогадаєтесь у мить.

Вчитель. Так ось яка буква до нас завітала. Буква Ю. Давайте пригадаємо вона яка? Голосна, позначає два звука на початку слова і після голосного.

III. Вивчення матеріалу.

  1. Дидактична гра “Гість”
  2. Аналіз будови літери Ю

ННННННН треба виправити.

  1. Гра “Художник”

Викладаємо букву зерном,насінням.

  1. Виявлення слів, у яких відсутня буква ю.

Учитель читає сдова, учні плескають у долоні,якщо у слові немає звуків (й,у).

  1. Складання звукових схем відгаданих слів .

Загадки. Використання лего.

  1. Читання складів. Робота в групах .

IV   Дидактична гра “ З якої це казки”

У капелюх кладемо загадки. Учні читають їх та відгадують що це за казка.

V.Фізкультхвилинка

Відео. Рухи повторюємо тримаючи в руках лего.

VI. Робота з букварем .

  1. Вчитель починає читати учні продовжують.
  2. Стрибання очима
  3. дидактична гра “Губи”.
  4. Дидактична гра. “Віримо- не віримо”.

VI. Підсумок уроку.

Використання штрих код., (відео).

 

 

docx
Додано
28 травня 2020
Переглядів
530
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку