Урок "Життя - ніщо без спорту"

Про матеріал

Тема:“Life is nothing without sport”

Мета:

Практична: практикувати активний словник теми, ввести нові лексичні одиниці, вчити їх правильно артикулювати, розвивати вміння учнів логічно та послідовно викладати власні думки іноземною мовою.

Освітня: тренувати навички роботи з текстом, поглибити знання учнів про види спорту, традиції країни, мова якої вивчається, розвивати самостійне мислення, ініціативність, бажання до пізнання нового.

Розвиваюча: розвивати автентичний слух, пам'ять, увагу, логічне мислення, уяву, творчість, навички вимови, читання, розвивати зв'язне діалогічне мовлення.

Виховна: виховувати позитивне ставлення до вивчення англійської мови, до занять спортом, дотримання правил здорового способу життя.

Тип уроку: урок формування умінь та навичок

Форма проведення: урок-гра

Методи проведення:

  • словесний: розповідь з елементами бесіди та пояснення;
  • наочний: роздатковий матеріал; презентація до уроку; відеоролик;
  • практичний: обговорення; аудіювання; робота з різноманітними диференційованими картками-завданнями
  • Обладнання: мультимедійна дошка, презентація до уроку, картки із завданнями.

    Перегляд файлу

    Відділ освіти Нікопольської райдержадміністрації

    Капулівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

     

     

    (Відкритий урок з англійської мови в 10 класі)

    http://blog.educastur.es/penatullanes/files/2011/04/sports_kids.gif 

     

     

     

    Підготувала

    вчитель німецької та англійської мови

    Щуренко Мар’яна Володимирівна

     

     

     

    Капулівка 2017

    Тема:Life is nothing without sport

    Мета:

    Практична: практикувати активний словник теми, ввести нові лексичні одиниці, вчити їх правильно артикулювати, розвивати вміння учнів                                                                                               логічно та послідовно викладати власні думки іноземною мовою.

    Освітня: тренувати навички роботи з текстом, поглибити знання учнів про види спорту, традиції країни, мова якої вивчається, розвивати самостійне мислення, ініціативність, бажання до пізнання нового.

    Розвиваюча: розвивати автентичний слух, пам’ять, увагу, логічне мислення, уяву, творчість, навички вимови, читання, розвивати зв’язне діалогічне мовлення.

    Виховна: виховувати позитивне ставлення до вивчення англійської мови, до занять спортом, дотримання правил здорового способу життя.

    Тип уроку: урок формування умінь та навичок

    Форма проведення: урок-гра

    Методи проведення:

    •                           словесний: розповідь з елементами бесіди та пояснення;
    •                           наочний: роздатковий матеріал; презентація до уроку; відеоролик;
    •                           практичний: обговорення; аудіювання; робота з різноманітними диференційованими картками-завданнями

    Обладнання: мультимедійна дошка, презентація до уроку, картки із завданнями.

    Motto of the lesson:                                     “A sound mind in a sound body”

    («В здоровому тілі – здоровий дух»)

    ХІД УРОКУ:

    PROCEDURE

    І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

    I. INTRODUCTION

    1. Привітання. Організація класу

    T: Good morning, students! I am very glad to see you! How are you getting on?

    Ss: We are very well, thank you!

    T: Who is absent today?

    S: All students are present today. (… is/are absent today).

    T: There are some guests at our lesson.

    Today we’ll continue discussing sports, sport events, and we’ll speak about sports equipment.

    At first, I propose you to play a game. The name of this game is “Snowball”. Teacher explains the rules. [slides 2,3]

    • Вправа «Снігова куля»Snowball  (слова з теми спорт)

    (Активізація лексики за темою «Спорт»)

     I propose you to name the words that deal with Sport or when you hear the word “SPORT”, what do you associate with it?

    Починає викладач: називає слово, яке характеризує якийсь вид спорту. Один з учнів повторює його і додає своє слово за цією ж темою. Наступний учень повторює попередні слова і додає своє. Виграє той, хто назве всі слова по порядку і скаже останнє слово. Вчитель стежить за правильністю вимови слів.

    Thank you very much for your activity!

    1. Повідомлення теми, мети уроку .

     

    So, the topic of our lesson is “Life is nothing without sport” and I’d like you to answer several questions on it. [slide 4]

    1.3. Мовленнєва зарядка. WARMING-UP

    1.    Do you like sport?
    2.    What sport do you prefer?
    3.    What games do you like to play?
    4.     How often do you play it?
    5.     What activities you don’t like?
    6.     What are the most popular sports in Ukraine?
    7.     Can you swim\ run\ jump?
    8.     Have you ever been at skating rink?
    9.     Do you prefer team sports or individual sports?
    10. How do you think, why people go in for sports?  [slide 5]

     

    ІІ. Основна частина уроку. Main part of the lesson.

    2.1 Введення нової лексики та закріплення вивченої.

    2.2 Тренування лексики

    T.: Let’s revise the vocabulary from the last lessons.

    Look at the screen. I will show you the picture and you will give it the name.

    Let’s start!

    • Power-point presentation “Sport Vocabulary”. [slides 1-20]
    • Exercise “Crypto Spy”

    -Look at the screen your task is to find the name of the sport by decrypting the symbols. [slide 7]

    Учні виконують завдання, яке полягає у тому, щоб розшифрувати зашифровані символами види спорту. Перевірка завдання відбувається шляхом взаємоперевірки. [slide 8]

     

    • “Match exercise”

    T: Where can people do sports? [slide 9]

    T: As you know sports are practised indoors and outdoors. There are some names of special places for practicing sport and playing games. Match the sport with the location. [slide 10]

    Учні визначають, де можна займатись тим чи іншим видом спорту.

    a. golf

    1. rink

    b. boxing

    2. pool

    с. tennis

    3. stadium

    d. swimming

    4. field

    e. football

    5. court

    f. athletics

    6. ring

    g. ice-skating

    7. course

     

    2.3. Тренування граматики [slide 11]

                               Go, play or do a sport?

     

    2j22aWhen you invite a person to do sports with you, you must use a verb GO, PLAY or DO with different sports.

    USE :

    • GO with individual sports, sports you can do alone
    • Ex. Do you want to go jogging with me?

    PLAY with team sports (you need a partner), competitive sports (you play to win!)

    Ex. Do you want to play soccer with me?

    DO with martial arts, like karate

    Ex. Do you want to do karate with me?

     

    • Exercise:  Use the sports in the list to fill in the boxes.

    Look at the screen let’s divide sports into three columns [slide 12]

    play

    go

    do

    football

    swimming

    yoga

    volleyball

    cycling

    karate

    tennis

    climbing

    athletics

    basketball

    skiing

    aerobics

    golf

    windsurfing

    judo

    table tennis

    skateboarding

     

     

    ice-skating

     

     

    • Exercise. Make up sentences. [slide 13]

    T. Look at the board. Put the words on order. Make up sentences.

    1  goes  in  John  skateboarding  park  the

    1. John goes skateboarding in the park.

    2. volleyball  play  on  court  you  a

    2. You play volleyball on a court.

    3. goes she and yoga does swimming

    3. She goes swimming and does yoga.

    4. best  very  plays  football  well  friend  my.

    4. My best friend plays football very well.

    5. on  cycling  Sundays  go  we.

    5. We go cycling on Sundays.

    2.4. «Фізкультхвилинка».[slide 14]

    T. - Stand-up, dear pupils! Let’s do some physical exercises! Look at me and do the same.

    Hands up, hands down.

    Hands on hips, sit down.

    Hands up, to the sides,

    Bend left, bend right.

    Stand still!

    Sit down, pupils, thank you very much!

    T. – And now let’s repeat this exercise but without my help.

    • Exercise “Try to Guess” [slide 15]

    Учні виконують завдання, яке полягає у тому, щоб відгадати за описом, який читає вчитель англійською мовою, назву спорту або спортивну діяльність. Правильність відповідей контролюється вчителем. 

    • Відео “Sport in the World”   [slide 16]

    T: And now I propose you to watch the video “Sports in Britain” attentively and be ready to fill the gaps in the following sentences:

    1. … is the scene of great football matches.
    2. All tennis players want to win the tournament at … .
    3. …, in Scotland, is the home of golf.
    4. … is the center of the world of rowing.
    5. … is a very British game.
    6. There are … public swimming pools in Britain.
    7. … clubs belong to the British Cycling Federation.
    8. The most popular sport in Britain is … .
    9. … is very popular walk in Britain.
    10. …, …, … and … are also very popular sports.
    11. Unusual games and sports in Britain are …, …, … .

    Учні двічі переглядають відеоролик. Під час першого перегляду учні можуть робити певні нотатки. Під час другого перегляду учні письмово заповнюють пропуски в реченнях. Перевірка завдання відбувається шляхом взаємоперевірки. 

    ІІІ. Заключна частина уроку.

    3.1 Оцінювання

    3.2 Домашнє завдання

    Complete the sentences an. Use the correct form of play, go and do

    1. My sister .... windsurfing every day.

    2. Pete ....  karate at the local club.

    3. I ....  climbing in the mountains every summer.

    4. I ....  swimming with my friends sometimes.

    5. My friends and I ....  golf every weekend.

    6. Fred .... judo in the evening.

    7. They ....  basketball on Fridays.

    8. I .... athletics at school.

               9. Megan .... aerobics three times a week.

    10. Jack .....  football very well.

    11. We ....  volleyball together.

    12. Madonna often ...  running in the park

    13. Mike....swimming and ... aerobics.

     

    3.3 Підведення підсумків

    Thank you for the lesson. Good bye.

     

     

     

     

     

     

     

    Додаток до вправи “Crypto Spy”

    Sport 1

     

     

     

     

     

     

     

    Sport 2

     

     

     

     

     

     

     

    Sport 3

     

     

     

     

     

     

     

     

    Sport 4

     

     

     

     

     

     

     

     

    Sport 5

     

     

     

     

     

     

    Sport 6

     

     

     

     

     

     

     

     

    Середня оцінка розробки
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
    Загальна:
    5.0
    Всього відгуків: 2
    Оцінки та відгуки
    1. Кваша Лариса Михайлівна
      Дуже гарна розробка,але,на жаль,відсутня презентація.
      Загальна:
      5.0
      Структурованість
      5.0
      Оригінальність викладу
      5.0
      Відповідність темі
      5.0
    2. Шаповалов Андрій Анатолійович
      Присутній тільки план-конспект. Відсутні додаткові матеріали, які використовуютьсяя в уроці (зокрема, презентація, яка використовується значний час протягом уроку).
      Загальна:
      5.0
      Структурованість
      5.0
      Оригінальність викладу
      5.0
      Відповідність темі
      5.0
    doc
    До підручника
    Англійська мова (9-й рік навчання, рівень стандарту) 10 клас (Карпюк О.Д.)
    Додано
    10 вересня 2018
    Переглядів
    1685
    Оцінка розробки
    5.0 (2 відгука)
    Безкоштовний сертифікат
    про публікацію авторської розробки
    Щоб отримати, додайте розробку

    Додати розробку