1
«Wonderful world of animals»
Виховний захід
Мета:
- збагачувати внутрішній світ учнів;
- прищеплювати любов до тварин та дбати про них;
-розширити загальні знання учнів про тварин;
- вміння висловлювати свої власні думки;
- виховувати позитивне ставлення до вивчення англійської мови.
The motto:
“There are many wonders in the sea and on land.
We must live together hand in hand”.
Procedure
1. Greeting, aims.
Good afternoon, children! How are you? I am glad to be your teacher today. It is nice to meet you. Let us work together. We will speak about many animals that live in nature, on farms, in our homes.
2. Warm up
Teacher: Do you know the animals’ language? Let us check. (Діти показують малюнки тварин).
1. Who says meow? - The cat
2. Who says tha-ha? - The hare
3. Who says iho-iho ? - The horse
4. Who says moo-moo? - The cow
5. Who says queck-queck? - The duck
6. Who says croak-croak? - The frog
7. Who says wink-wink? - The pig
8. Who says squeak-squeak? - The mouse
9. Who says thee-thee-thee? - The monkey
Well done.
Phonetic drills
And now we are going to travel to the English zoo.
Before our voyage we must pass medical examination. Who wants to be a doctor? I will be your doctor. I will give orders to you and you fulfill them:
Stand up! Jump! Run! Swim! Steep! Fly! Climb! Wash! Go! Sit down!
3. Main part
Введення в сюжет рольової гри
“A visit to a London Zoo”
Нам потрібно потрапити в цю чарівну країну. В цій чарівній країні є не тільки люди, а й тварини. В далекому місті Лондоні є зоопарк де є багато чудових тварин. Поглянемо в наші чарівні біноклі.
What can you see?
We can see…
(заходять діти в масках тварин та розповідають про себе)
True or False
Teacher: Do you know all about animals? Let ‘s check. Tell me if it is true or false.
1. In winter the bears sleep. +
2. The elephants like to eat monkeys. –
3. The wolf sleeps at night. –
4. The lion is very strong.+
5. The octopus likes fish. +
6. The camel lives in the water. –
7. The hippo lives on the trees. –
8. The snakes cannot fly. +
9. The cock lives in the forest. –
A poem “Nine little monkeys”
Nine little monkeys jumping on the bed
One felt off and bump her head
Mother calls the doctor and doctor said:
“No more monkeys jumping on the bed”… (продовжуємо, поки не залишиться один учень)
Relaxation
Teacher: Can you do as English animals?
Now it is time to rest. Let us move like animals.
Can you hop like a rabbit?
Yes. We can. Hop-hop.
Can you jump like a frog?
Yes. We can. Jump –jump.
Can you run like a dog?
Yes. We can. Run- run.
Can you walk like a duck?
Yes. We can. Walk –walk.
Can you fly like a bird?
Yes. We can. Fly- fly.
Can you swim like a fish?
No. We cannot but we wish.
Hidden words
Teacher: Look for hidden words in each group of letters. Find an animal in each line.
1. Dfscvbjuydoghjnbv / dog
2. Vcdteyhgoatkjuyhgjh / goat
3. Fgvxssheepnbhguyf / sheep
4. Fdpigbnytrfdxcvvbhyh / pig
5. Cdshbcowbgjtujmnbg / cow
6. Vcducknjhgytrfdvcnbh / duck
7. Henvgftyrfbvhgiykjb / hen
8. Donkeybvgfjukjhggf / donkey
9. Ghyhorsejnhyuoiklk / horse
10. Lamtigervgftuuhjnmj / tiger
Teacher: Guess the riddles.
I see, animals have a good mood in the zoo. Let’s guess the riddles. Can you guess? Listen attentively and try to guess the riddles.
T: And now let us play a game “Who has got…?”
Poems about animals
Teacher: Do you know poems about animals? Who knows?
Little monkey in the tree
This is what she says to me
Thee, thee, thee and tha, tha, tha
This is what she says to me.
My cat is black
My cat is fat
My cat likes rats
Rats are grey and fat
I have a little dog
His name is Jack
His head is white
His ears are black.
4. Summarizing
Teacher: We visited the magic country where the animals live and speak English. Our voyage is over. You were very active and hard-working today. You are perfect pupils. I think now you know the names of the animals and we will take care about them. Well done. See you, soon.
1
The origin of the months’ names
(додатковий матеріал до інтегрованих уроків з англійської мови та природознавства)
Мета:
-зацікавленість у розширені своїх знань про місяці
-дізнатись про походження англійських місяців
- ознайомитися з походженням українських місяців
T: Do you know the months of the year? How many
months are there in the year? Do you know that the names of the months all come from Latin. Many of the names were named of Roman gods.
What winter months do you know?
JANUARY
The first month of the year January was named after the god Janus. Janus was a strange god who could look in two directions: forward and back at the same time. He was the god of endings and beginnings.
So, January looks forward to the new year and it also looks to back to the old year.
FEBRUARY
February is the second month of the year. Februa was the name of a purification feast held on the 15th of this month. It is known for its great variety of weather – snow, frost, rain, high winds, showers and sometimes fine, mild days, which tell us “ Spring is coming”.
What spring months do you know?
MARCH
Which god gets a planet and a month named after him? You have guessed it: Mars. Why him? In ancient Rome several festivals of Mars took place in March , since Mars was a god of war.
APRIL
April is the fourth month of the year. The origin of the word April is not known exactly. Probably the word comes from the Latin word “ aperiri “ which means – “to open”. In April the sky is open. It rains very often. The fields and the meadows are dressing in green. The birds sing their songs. The days become warmer and longer. Everything is full of life and joy. In Old English was also sometimes called “ Easter month. “
MAY
May is the fifth month of the year. Sometimes the cold east wind and night frosts can be, but as a rule the weather in May is fine. The trees become green and many flowers burst into blossom. Nature looks full of promise .
That is why people often say – “ As welcome as flowers in May”. The month is connected with the goddness Maia. Maia was a daughter of Atlas and mother of Hermes.
What summer months do you know?
JUNE
June is the sixth month of the year. It was named after the beautiful goddess Juno. She was the wife of Jupiter and goddness of marriage and childbirth.
In June summer sets in. June is one of the finest, healthiest and the most pleasant month of the year. The days are the longest. The trees are in leaf, roses and lilac begin to blossom and their sweet perfume fills the air. That is why June is called “Leafy June” or
“ The Month of Roses”.
JULY
July is the seventh month of the year. It was named after Julius Caesar a famous Roman dictator. In July there is often a break in weather. Sometimes it is very humid. Suddenly dark clouds drift in the sky. It lightens and thunders, and it begins raining. A heavy downpour or a hailstorm makes the air cool down very quickly. Then it clears up. The rainbow appears in the sky. The air is filled with freshness and delicious aromas.
In July many fruits ripen in the orchards.
AUGUST
August is the eighth month of the year. It was named after the first Roman emperor Octavian AUGUSTUS. Augustus himself was given this title when he became emperor, having previously been known as Octavian.
What autumn months do you know?
SEPTEMBER
September is the first month of autumn. In September, school begins and teaching starts at educational institutions. Birds begin to fly away to warmer areas.
OCTOBER
During October leaves begin to fall from the trees and most birds fly South. Shorter days are more obvious and it gets colder outside.
NOVEMBER
November comes from “novem”- nine. November is also we are afraid, used with allusion to November’s position at the end of the year and to the characteristic greyness, gloominess associated with it in the northern hemisphere.
DECEMBER
December is the twelfth month of the year. In December, snow begins to appear. This means that Christmas holidays are near, and you can go skating , skiing throw snowballs and go sledding from the hills.
Poem “ The twelve months”
January with cold is set,
February is chill and wet.
March wind often rages,
In April weather changes.
Pretty flowers come in May
Sunny June brings longest day.
In hot July the skies are clear,
Then August with corn is here.
For fruit September opens the way,
October sweeps the leaves away.
Next enters gray November,
And , lastly , snowy December.
_ Christina Rosetti
Вчитель природознавства:
А зараз дізнаємося про походження місяців в Україні.
Зимові місяці.
Грудень - перший зимовий місяць називався, (час не проїзних доріг, «грудь» – земля перетворюється в замерзлі грудки, інша назва була студень (пов’язано з настанням холодів). У цьому місяці сонце повертає на літо.
Січень - наступний місяць , який мав назву просинець (просинь з’являлась на небі після суцільної осінньо – зимової хмарності), тріскун (від морозів все тріщить) чи січень («сочень» вказував на перехідний період зими, що відбувається саме в січні, поділ зими на дві частини, одна з яких – настання лютих морозів) На Русі цей місяць був спочатку одинадцятим, а першим був березень.
Лютий – сніжень чи лютий (період, коли панують люті морози),які сковують землю і води. Його супроводжують пронизливі сніговії, колючі морози, вітри і перемети.В цьому місяці проходить межа між весною та зимою. (Срітення).
Весняні місяці.
Березень – березол, березозорь (в найсухішу пору березовий ліс підсихав, його спалювали для отримання золи, яку далі використовували як добриво).На березень припадає весняне рівнодення -22 березня.
Квітень – цвітень (саме тоді починають цвісти перші дерева, розквітає весна), лукавець (через примхливу погоду) або снігогон (течуть струмки, забираючи з собою залишки снігу).
Травень – травний, травень (час буйного цвітіння трав).Останній місяць весни спочатку мав давньослов’янську назву « май».Походить від імені прадавньої богині природи і землі Майї.
Літні місяці.
Червень – найперша давньоукраїнська назва місяця була ізок (коник-цвіркун), оскільки їх багато в цей період; також цьому місяцю була притаманна звична для нас назва червень (червоний місяць, період достигання та червоніння ягід, плодів) чи «червець» (черви), оскільки в цей період в садках люди збирали шкідливих гусениць).
Липень – липець (час цвітіння липи, з якої виготовляли ліки від хвороб та збирали мед) чи грозник (від сильних гроз). ««Сінокіс» - в цей час заготовляли сіно.
Серпень – серпень, жнивень (пора жнив серпами).А ще іменували цей місяць «спасівцем», бо на його період припадає Спасівка- Піст – із 14- 28 серпня.
Осінні місяці.
Вересень – хмурень (небо часто «хмуриться», ідуть дощі), вересень (на честь квітів вересу) або ревун (саме у вересні починались осінні холодні вітри). Інша назва «бабине літо» (цю пору ще було тепло і баби доробляли свою роботу).
Жовтень – жовтень (місяць пожовклого листя) або паздерник (звичайно в цей період кострицею переробляли м’яту, льон). Також в народі його називали весільник (період святкування весілля після збору врожаю).
Листопад – падолист, листопад (в цей період опадає листя з дерев). Останній місяць осені, який дуже часто підпадає під владу зими, також іменували « напівзимником».
Підсумки:
Таким чином, назви місяців в українській мові можна легко трактувати і пов’язати з тими чи іншими природними чи господарськими явищами, завдяки яким вони виникли. Проте варіації назв деяких з них потребують пояснення та подальшого вивчення.
1 … brings the primrose sweet,
We see daisies at our feet.
2 … brings flowers, joy and grass
And the holidays for us.
3 … snows again
And sometimes it brings us rain.
4 … brings lilies and roses.
Fills the children`s hands with posies.
5 Fresh … brings much fruit
Then to gather them is good.
6 Hot … brings apples and cherries
And a lot of other berries.
7 Cold … brings us skating,
For the New Year we are waiting.
8 … bring the snow,
Makes out feet and fingers glow.
9 … brings us golden corn,
Then the harvest home is borne.
10 Red … brings us joy,
Fun for every girl and boy.
11 Warm … brings us school,
Days are shorter, nights are cool.
12 … brings sunny days and winds
So we know that spring begins.
Використана література:
1
«Computer and holidays»
Iгрові технології
Використання ІКТ у навчальному процесі початкових класів загальноосвітньої школи має широкий спектр – від використання як засобу, що дозволяє вчителю впливати на організацію педагогічної праці, до використання інформаційних технологій у навчанні учнями початкових класів.
Робота з комп’ютером учнів початкових класів, є значним чинником впливу на їх особистісні якості.
Необхідним фактором успішного опанування курсу комп’ютерного моделювання є забезпечення кожному учневі свободи вибору споcобів навчання.
Комп’ютер слід використовувати не для підміни (заміни) традиційних засобів навчання, а для інтенсифікації та раціоналізації навчальної діяльності.
Метою навчання учнів початкової школи – це розвиток творчих здібностей. Водночас необхідно в цікавій форм розповісти дітям про світ сучасних комп’ютерів, уявлення про інформацію, її властивості, інформаційні процеси та інформаційні системи, загальні принципи розв’язування задач за допомогою комп’ютера з використанням програмного забезпечення загального та навчального призначення, основи алгоритмізації і програмування, принципи будови комп’ютера.
Потрібно зауважити, що особливість використання комп’ютерних технологій і програм на уроках у початковій школі, є те що за монітором дитина має працювати не більше ніж 15 хвилин. Тому вчитель на уроці повинен поєднувати роботу за комп’ютером з іншими формами діяльності, пов’язаними з тематикою уроку. Учитель має пам’ятати про обов’язкове виконання релаксаційних вправ (рухливі ігри, гімнастика, фізкультхвилинки).
Мета:
- виховувати повагу до культурних надбань свого та iнших народів;
- прищеплювати любов до народних звичаїв та традицій;
- дотримуватися правил безпеки при роботі з комп’ютером.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
1. Привітання.
T: Good morning, children!
Ps: Good morning, teacher!
T: I am glad to see you!
Ps: So, we are.
T: Let’s start our lesson.
Вчитель інформатики:
Доброго ранку, друзі!
Я рада вас вітати сьогодні на уроці. Ви прийшли дізнатись щось нового і я буду вам в цьому допомагати.
Урок у нас сьогодні незвичайний. Ми спробуємо поєднати ваші знання з трьох предметів: інформатики, англійської мови та основ здоров’я.
Спочатку давайте нагадаємо, як себе поводити, працюючи на комп’ютері.
3. Правила техніки безпеки
II. Warming up
Teacher: At first let’s repeat rules of working with computers.
Teacher: Look at the window and tell me please what can you say about today’s weather.
- What is the season today?
-What month is it now?
- What day is it today?
- What is the weather like today? (Is it sunny? Is it windy? Is it cold?)
- What do you like doing on such weather?
Ps: We like to be at home and have a rest.
Teacher: Today our lesson is devoted to winter and winter holidays (especially Christmas) and everything which is connected with it. In England there is a traditional Christmas song. It is called “ Christmas song ”. Let’s sing.
Christmas song
We wish you a Merry Christmas
We wish you a Merry Christmas
We wish you a merry Christmas
And Happy New Year!
Good tidings we bring
To you and your skin
We wish you a Merry Christmas
And Happy New Year!
ІІ. Основна частина уроку
1. Бесіда учнів з вчителем
Teacher: Very soon we will celebrate the most favourite holiday for all people – Christmas. So, the theme of our lesson is “Holidays”.
Повторення написання слів.
Card A Card B
cnaeld sebll
peesrnt dcar
slight obbrin
geanl oscktgin
fel irecefalp
Teacher: Let’s play Christmas bingo
Вчитель oснов здоров’я: Поряд з позитивним існує також негативний вплив комп'ютера на підлітків. Більшість підлітків годинами просижує за комп’ютером , граючи в комп’ютерні ігри. Як наслідок , деякі діти погано розуміють відмінність між реальним та комп’ютерним світом. Вони починають підміняти живе спілкування з друзями спілкуванням у соціальних мережах. Через надмірне захоплення комп’ютером у багатьох виникає комп’ютерна залежність.
Тож, проведемо тест.
1. Захоплення комп’ютерними іграми заважає тобі вчитися?
2. Ти надаєш перевагу комп’ютерним іграм , навіть коли є можливість погратися з друзями надворі?
3. Не знаєш , чим зайнятися без комп’ютера?
4. Сердишся, коли дорослі обмежують час, який ти проводиш за комп’ютером?
5. У тебе немає справжніх друзів, затее є багато «друзів» у соціальних мережах?
(1бал за правильну відповідь)
(0 балів – немає залежності, 1-2 бали – надто захопився віртуальним світом, 3бали – потрібна допомога дорослих)
Вчитель інформатики: А зараз давайте пограємо в цікаві ігри.
Задачі з логічним навантаженням.
1. Дідові 64 роки, його синові 40 років, а онукові – 12. Через скільки років вік діда дорівнюватиме сумі років сина й онука? (Через 12 років)
2. Батькові 46 років, а синові – 10. Через скільки років батько буде втричі старший за сина ? (Через 8 років)
Дидактичні ігри
Гра «Що трапиться, якщо…»
Учитель задає питання, а учні повинні назвати наслідки якоїсь події. Орієнтовні питання до гри:
- Що буде, якщо зникнуть годинники?
- Що буде, якщо не стане календаря?
- Що буде, якщо увесь транспорт рухатиметься з однаковою швидкістю?
- Що буде, якщо в світі існуватиме одна міра довжини?
Гра «Передай інформацію мімікою та жестами»
Учитель озвучує інформацію, а учені всі разом показують цю інформацію за допомогою міміки та жестів.
1. Ми з’їли лимон.
2. Ми миємо підлогу.
3. Ми відомі співаки.
4. Ми мавпочки.
5. Нам дуже жарко.
6. Ми міркуємо.
7. Ми працюємо за комп’ютером.
8. Ми змерзли.
9. Ми під дощем.
10. Ми пишемо лист другу.
Вчитель інформатики: Так як наш урок присвячений святам, то давайте складемо листівку-привітання до свята (знайти та скласти колаж із малюнків на листівку та роздрукувати)
Homework
Знайти привітання в мережі та підписати листівку до свята.
1
Інтегрований урок “ Year and seasons”
(англійська мова, образотворче мистецтво, природознавство)
Мета:
- виховувати позитивне ставлення до вивчення англійської мови;
- естетичний смак учнів;
- виховувати любов та бережливе ставлення до природи;
- повторити лексику з теми “Кольори”;
- розвивати пізнавальний інтерес, пам'ять, увагу, чуття мови, творчі здібності учнів.
Очікувані результати:
- учні зможуть використовувати лексику з теми.
Природознавство
Вчитель: Добрий день, діти! Сьогодні в нашому класі свято, завітало багато гостей, тому у нас буде незвичайний урок. Ми проведемо урок з вчителями англійської мови та образотворчого мистецтва. Помандруємо в цікавий світ природи та фарб. Дізнаємось багато таємниць. Тож, вперед!
Містер Рік: Привіт, діти! Я радий вас бачити. Може відгадаєте хто я?
Діти: Містер Рік
Містер Рік: Я – Рік і буду грати з вами в ігри. Давайте почнемо. Скільки місяців має рік?
Діти: Дванадцять.
Містер Рік: Так, а чи пам’ятаєте ви їх? Кожен учень називає по одному місяцю та показує картку. (Січень, лютий, березень. квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень).
English teacher: Name these months in English, please!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Містер Рік: Я маю чотири помічника, та впевнений ,що ви їх знаєте. (Діти в коронах пір року на головах, заходять до класу). Ви впізнали їх? Давайте їх привітаємо !
Учень 1: Зима. Winter.
Учень 2: Весна. Spring.
Учень 3: Літо. Summer.
Учень 4: Осінь. Autumn.
English teacher: Name these seasons in English, please!
Містер Рік: Давайте пограємо в гру.
Гра «Пори року»
Учні розглядають малюнки пір року, обирають та пояснюють чому.
Далі вчитель читає загадки, а діти піднімають картки з порами року.
Лід на річках
Хуга гуляє
Коли це буває (взимку)
Шумить вода
Земля вже квіти викида
Буяє травка молода
Все мертве оживає,
Коли це буває (навесні)
Липа цвіте
Вишня поспіває
Коли це буває (влітку)
Мокне земля
Дощ поливає
Коли це буває (восени)
Містер Рік: Яка зараз пора року?
Діти: Зима.
Містер Рік: Давайте знайомитись із зимою. Запрошуємо Зиму!
Зима:
Усі дерева в інії –
У білому, у синьому.
Ростуть димки над хатами
Стовпцями волохатими.
Гілки похитує вітерець
Снігур сніжок покльовує,
А Морозенко – пустунець
Нам вікна розмальовує. ( Взимку)
Зима: Привіт, діти! Зараз мій час правити. Я рада бути з вами. Підійдіть та виберемо мої місяці! ( три учні обирають місяці )
Зима: Давайте пригадаємо погодні явища та пограємо в гру : «Сніжний ком».
Учень 1. Холодно.Cold.
Учень 2. Холодно. Сніжно.Cold. Snowy.
Учень 3. Холодно. Сніжно. Морозно. Cold. Snowy. Frosty.
Учень 4. Холодно. Сніжно. Морозно. Вітряно. Cold. Snowy. Frosty. Windy.
Фізхвилинка
Діти стають ланцюжком (з картками місяців в руках) та називають по черзі місяці.
Містер Рік: Діти, яка пора року змінює зиму?
Діти: Весна!
Весна:
Привітанням журавля
Я пробуджую поля
Я розтоплюю сніги
Щоб ожило все навкруги
Відгадайте, хто вона
Ця красуня чарівна? ( Весна)
Весна: Привіт! Моя команда, виберіть мої місяці! (Діти обирають місяці)
Гра “ Кому потрібно сонечко?”
Вчитель називає предмети, якщо цьому предмету потрібне сонечко, діти піднімають руки, якщо ні – присідають.
Містер Рік: Яку пору року діти полюбляють понад усе?
Діти: Ну звичайно, літо!
Літо:
Розквітають в луках квіти,
Зеленіють в лісі квіти
Все зелене , молоде…
За весною що іде? (Літо)
Літо: Привіт!
Діти: Ти найкраща пора року!
Літо: Я рада це чути. Я – найкраща! Діти мене люблять та чекають з нетерпінням, тому що я маю літні канікули. Всі учні можуть відпочити від занять в школі. Ой, я забула, можете знайти мої місяці? (Діти обирають місяці)
Пограємо в гру «Пантоміма .
Літні заняття: плавання, біг, стрибки, літати, запускати повітряного змія, кататися на велосипеді.
Містер Рік: Яка пора року приходить після літа?
Діти: Осінь!
Осінь:
Без пензлика без олівця
Розфарбувала деревця
Сумно у гаях блукає
Жовті шати одягає
Золотисту стелить постіль
Жде сестрицю білу в гості.(Осінь)
Осінь: Привіт, мої любі! Знайдіть мої місяці! (Діти обирають місяці осені) Ви любите гратися? Давайте пограємось і ви побачите, що я найкраща.
Гра “Який настрій у рослин?
На столі різні рослини та квіти з різними листями .
Діти визначають у якої квітки чи рослини який настрій і пояснюють свою думку.
Англійська мова
Сolours
Mister Year: What colours do you know?
Let’s remember them. (flashcards)
Pupils: Yellow, black, red, purple, green, grey, brown, white, blue, orange, pink.
Mister Year: Very well.
Your task is to name all colours of the rainbow.
Please, say what colours the next words are:
Snow (white) Leaves (orange)
Sky (blue) Cherry (red)
Sun (yellow) Mouse (grey)
Grass (green) Bear ( brown)
Clouds ( white) Soil (black)
Apricot ( orange) Nut (brown)
Lila (purple) Sunrise (pink)
Mister Year: What seasons do you know?
Pupils: winter, spring, summer, autumn.
Mister Year: Every season has its colour.
What colour is the winter? It’s white.
What colour is the spring? It’s green.
What colour is the summer? It’s bright.
What colour is the autumn? It’s yellow.
Mister Year: Children, do you know the poem about colours?
Red, red, red the rose,
Blue, blue, blue the sky,
Green, green, green the grass,
White , white , white the snow,
Pink, pink , pink the bow,
Yellow , yellow, yellow the buttercup,
Orange, orange, orange the orange,
Violet , violet, violet the violet,
Purple, purple, purple the sunset,
Brown, brown, brown the bread,
Grey, grey, grey the rat,
And so it the cat.
T: And now let’s draw the seasons’ pictures.(cards)
(діти розподіляються на чотири групи,сідають за столи та збираються розфарбовувати малюнки)
English teacher: Before you will colour your pictures let me show you an interesting trick. You have your water colours. But we haven’t got a green colour. Do you know how we can get it using our colours?
Let’s listen an Art teacher.
Образотворче мистецтво
Вчитель образотворчого мистецтва
Послухайте уважно розповідь і дайте відповідь про які кольори ви почули.
Їх суперечка тривала вже довго, та аркуш паперу залишався білим.
Потрібно лише жити дружно!..
English teacher: And now let’s colour these pictures
Card 1 Card 2
Card 3 Card 4
Mister Year: And now listen about colours and guess them. (Pupils listen the song
about colours and do the task)
Учні розкладають кольорові олівці у такій послідовності: червоний, жовтий, синій, зелений, чорний, білий, коричневий. Вчитель ставить запис пісні учні слухають і торкаються того кольору, який чують.
Сolourful song
Red and yellow, blue and green
Blue and green, blue and green,
Red and yellow, blue and green,
Black and white and brown.
Сonclusion:
T: Dear children, I hope you enjoyed our lesson. You worked hard and got only good marks. Your home assignment is to write a story about your favourite season.
Використана література:
1. Грущинська І.В. Природознавство: підруч.для 2 кл. /І. Грущинська./ – Київ, Видавничий дім «Освіта», 2012 р.
2. Горошко Н.А. Образотворче мистецтво 1кл (за підр. О.В. Калініченко, В.В. Сергієнко). – Харків, вид. група «Основа».
3. Карп’юк О.Д. Англійська мова; підручник для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів. – Тернопіль: «Видавництво Астон», 2013 р.