Тема. Утворення лініями різних форм: трикутної, прямокутної.
Персонажі з мультфільмів. М/ф «Літачок Ліп» (за мотивами казок Н. Вовк).
Створення образу диво-машини, використовуючи різні форми (кольорові олівці). Гра: «Веселі літери». Створення образів літери-машинки чи іншої іграшки
Мета: закріпити знання учнів щодо геометричних фігур, ознайомити з правилами їх зображення; розвивати уміння аналізувати предмети та уважність, охайність, точність під час виконання малюнка, вдумливе сприйняття творів мистецтва.
Обладнання: мультимедійний комплект, альбом, кольорові олівці.
Хід уроку
Створення позитивного психологічного клімату класу.
Слайд2. Прослухайте вірш та налаштуймося на роботу
Слайд3. Дайте відповіді на запитання.
Чи любите ви гратися?
Назвіть свої улюблені іграшки.
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд4-6. Розглянь частинку малюнка та впізнай, що за іграшка зображена
Слайд7. Кожного дня вас оточує багато приладів та різних іграшок
Слайд8. Перегляньте мультфільм «Літачок Ліп» (за мотивами казок Н. Вовк)
Слайд9. Лінії утворюють різні фігури. Назвіть фігуру, яка буде з’являтися та намалюйте її у повітрі пальчиком. Який предмет вона нагадує?
Слайд10. Де ви у своєму житті зустрічаєте прямокутні та трикутні форми?
Слайд11. Рухлива вправа
Слайд12-13. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва
Слайд14. Ознайомтеся із послідовністю малювання автобуса
Слайд15. Послідовність малювання автобуса
Слайд16. Фізкультхвилинка
Слайд17. Продемонструйте власні малюнки
Слайд18. Придумайте фантастичну розповідь про подорож на диво - машинці, що ви намалювали
Слайд19. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку лего...
Слайд20. Рефлексія. Створимо пірамідку нашого настрою