Мета:узагальнити вживання у мовленні назви кімнат, розташування меблів у кімнаті,
удосконалювати оперування вивченими лексичними одиницями, формувати навички вживання у мовленні вивченої граматичної структури There is .. .,розвивати увагу, аналітичне мислення, пам'ять фонематичний слух, стимулювати та підтримувати інтерес до англійської мови, виховувати ціннісне ставлення до себе, свого оточення
Тип уроку: узагальнення та систематизації знань
Підсумковий урок
Тема: Моя ідеальна кімната
Конспект уроку у 3 класі з англійської мови . Підручник М. Ростоцька, О. Карпюк. «English 3» для загальноосвітніх закладів з поглибленим вивченням англійської мови)
Мета:узагальнити вживання у мовленні назви кімнат, розташування меблів у кімнаті,
удосконалювати оперування вивченими лексичними одиницями формувати навички вживання у мовленні вивченої граматичної структури There is .. ., розвивати увагу, аналітичне мислення, пам'ять фонематичний слух, стимулювати та підтримувати інтерес до англійської мови, виховувати ціннісне ставлення до себе, свого оточення
Тип уроку: узагальнення та систематизації знань
Обладнання: малюнки, аудіозапис, роздавальний матеріал, мультимедійна презентація презентація
Хід уроку
Greeting
How are you?( P~ P)
Актуалізація лексичного матеріалу
Look at the window! What season is it now? ( autumn) What is the weather like? ( It is cold, It is rainy).What can you do in such weather? ( I can play computer games. I can pain. I can watch TV) Where can you do it? ( in the living-room, bedroom).
Повідомлення теми уроку
So you it in your room. Today we will build your ideal room. But to build a room we need bricks.(вчитель показує малюнок цеглинок) our bricks will deferent colours red- your answer is perfect, yellow- your answer is good, orange – is not good, green – try again
O’K. Let’s start . Please read transcription (учні повторюють розташування предметів та показують жестами)
Актуалізація лексичного матеріалу
Фронтальна робота (Говоріння з теми)
SPEAKING ( І слайд)
Where do you live? I live in a block of flats. What about you?( P~)
What rooms do you have? ( P~P)
( vocabulary practice)
(мета: повторення та удосконалення орфографічних навичок)
Let’s do crossword
(кросворд – загадка. Відповіді учні вписують на дошці)
Good job( take your bricks)
Look at my friend’s house. Describe it(малюнок будинку загальний)( ІІ слайд)
( мета: удосконалення навичок говоріння)
( This is a big house. There is a garage next to the house. There is a garden behind the house. There is a flowerbed in front of the house)
Good job! Now let’s go into the house. ( малюнки кожної кімнати окремо)( ІІ слайд)
What room is it? (розповідь про кожну кімнату)
Oh! I forgot some rooms? What rooms?( a kitchen and a bathroom)( 4 слайд)
( мета: удосконалення граматичних навичок, робота в парах, групах)
Well. Take envelopes on your desks and make sentences. Then read. Work in groups.( учні діляться на 2 групи. Одна складає речення про кухню, інша про ванну)
Now look! Are you right?(опитування учнів )( 5 слайд)
Very nice. Let’s have a rest
Song ( Where is my teddy bear)( 6 слайд)
Учні співають пісню і рухаються
WRITING
( удосконалення навичок письма)( 7 сдайд)
My friend Ben wrote me a letter about his ideal room, but he missed some words. Let’s help me to put missing words in a right order and read his letter. Oh! he took a photo of his ideal room. Look and write.
on the left, in front of, above, behind, on
( My ideal room is light. There is a big window behind the bed . There is a wardrobe on the left. There is a computer on the desk. There is a TV above the computer. There is a bed in front of the computer.
Let’s check your work. Read please
Do you like his room?
I know that painted your ideal room. Now tell me about you ideal room. And glue your picture on the desk
Мета: закріплення та активізація лексики з теми)
( учні розповідають про свою ідеальну кімнату. Наклеюють свої малюнки на ватмані)
Very nice. Look at the blackboard. We have ideal rooms. I hope we will happy in our rooms.
Thank you for your job. Your marks are.
So how colour of bricks do you have?( I have ..)(в залежності від кольору учні отримують оцінки)