2 березня о 18:00Вебінар: Як казка допомагає навчати образотворчому мистецтву учнів 5-7 класів

Презентація "Види (класифікація) трикутників"

Про матеріал

Презентація на тему "Види трикутників" буде корисною для 7 класу, а також для окремих тем 5 класу під час вивчення основ геометрії.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

Булгакова Ольга Анатоліївна. Види трикутників. Класифікація трикутників. За сторонами. За кутами

Номер слайду 3

Булгакова Ольга Анатоліївна. Види трикутників. За сторонами. Рівносторонній Рівнобедрений Різносторонній Всі сторони рівніДві сторони рівніСторони довільної величини

Номер слайду 4

Булгакова Ольга Анатоліївна. Види трикутників. За кутами. Гострокутний Прямокутний Тупокутний. Всі кути гостріОдин кут прямий(менші за 90°) (дорівнює 90°) Один кут тупий(більше 90°, але менше 180°) 

Номер слайду 5

Булгакова Ольга Анатоліївна. Види трикутників. Класифікація трикутників. За сторонами. За кутами. Рівносторонній Рівнобедрений Різносторонній Гострокутний Прямокутний Тупокутний

Номер слайду 6

Булгакова Ольга Анатоліївна. Трикутник та його елементи. Трикутники можна класифікувати за величиною кутів та сторін. Отже,…За величиною кутів: Гострокутний – трикутний, у якого всі кути гострі. Прямокутний – трикутник, у якого один кут прямий. Тупокутний – трикутник, у якого один кут тупий. За величиною сторін: Рівносторонній – трикутний, у якого всі стороні рівні. Рівнобедрений – трикутник, у якого дві сторони рівні. Різносторонній – трикутник, у якого всі сторони різної довжини.

Номер слайду 7

Математика можебути цікавою Булгакова Ольга Анатоліївна

pptx
Додано
20 грудня 2020
Переглядів
92
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку