Варіант розробки відкритого уроку для 4 класу з теми : Shopping". Урок-узагальнення із використанням інтерактивних технологій, групової роботи, робота з картками.
ПЛАН - КОНСПЕКТ УРОКУ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Тема : SHOPS AND SHOPPING
Підтема: Узагальнюючий урок з теми: «Магазини та покупки»
Мета:
Практична: активізувати лексичні одиниці теми; формувати навички діалогічного мовлення; формувати навички аудіювання; узагальнити і систематизувати матеріал з теми.
Освітня: розширити ерудицію учнів, поглибити знання з теми «Покупки»; формувати комунікативну і соціальну компетентності учнів.
Розвиваюча: розвивати культуру спілкування у повсякденних життєвих ситуаціях, вміння працювати y групах; розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію, інтелектуальні та пізнавальні здібності.
Виховна: виховувати культуру спілкування y практичному використанні мови; виховувати почуття поваги, ввічливості при спілкуванні.
Тип уроку: інтерактивний урок узагальнення та систематизації знань.
Обладнання: підручник, інтерактивна дошка, роздатковий матеріал (завдання), зошит, презентація Power point, іграшкові приладдя для гри у магазин
Електронні ресурси: learning apps, wardwall,
The Procedure
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення. / Introduction.
1. Організаційний момент. / Greeting.
T: Good morning, boys and girls! Nice to meet you!
Ps: Good morning, teacher! Nice to meet you, too!
T: Say «Good morning» to our guests!
Ps: Good morning, dear guests!
T: How are you? I am happy and you?
T: Well, let`s remember what date is it today? Repeat together: Today it is Friday, the 31st of March. (на дошці написана дата).
T: So, let`s start our lesson.
2. Повідомлення теми і мети уроку. /Aim.
T: Children, look at the blackboard and read the topic of the lesson.
Ps: Shopping!
T: Do you like shopping? Today we have an interesting lesson. We’ll speak about shops and shopping. We repeat different kinds of shops, things you can buy there. You will discuss what you like to buy, and do some interesting exercises, write your own shopping lists and play “Shopping” game. (діти заробляють гроші за виконані завдання і в кінці уроку витрачають їх у імпровізованому магазині).
ΙΙ. Основна частина уроку
3. Введення в іншомовну атмосферу. / Warming up.
Phonetic drills
[p] - plump, pear, apple
[t] - nut, carrot, plate, tomato
[ʃ] - sugar, mushroom
[tʃ] - cherry, chocolate, cheese
[dʒ] - jam, juice, cabbage, vegetables
Poem “Shopping”
T: Repeat after me:
Shopping
making shopping makes me good
buying things and buying food
spending money every day
shopping is the best you may
Teacher divides the pupils into 4 teams (red, blue, yellow, green) Each group has a color ( blue, red, green, yellow). – діти витягують палички із кольором, таким чином для своєї команди вибирають колір та продовжують працювати у групах.
T: Now, let`s repeat the expressions. Read and match the words with the pictures on the screen:
T: Pupils, do you like shopping? Do you remember the kinds of the shops? Let`s remember them.
4. Робота у групах по 3 “The kinds of the shops” – work in groups
- поєднати зображення та назву магазину. вчитель роздає картки із зображенням магазинів та їх назвою. Учні поєднують назви із зображенням. (florist shop, newsagent`s, grocery shop, pharmacy, bakery, butcher`s, shoe shop, clothes shop).
Кожна правильно відповідь 10 $. Друге- четверте місце – 5 $
T: Are you ready? Let`s check your answers doing online – exercise: https://wordwall.net/ru/resource/8475136 перевірка відповідей в інтерактивній формі.
Робота у групах – ‘What can I buy in the shop?’
-T: Good job! You know the kinds of the shops very well and what can you buy at these shops? Imagine you are the customers. (shops: supermarket, toy shop, sweet shop, clothes shop).
На дошці картки із зображеннями магазинів. Вчитель роздає кожній групі картки із зображеннями речей та продуктів. Завдання:розподілити продукти по магазинам, утворюючи речення за зразком:
I can buy_______________________ |
in the__________________________ |
I can buy_______________________ |
in the __________________________ |
I can buy_______________________ |
in the__________________________ |
I can buy_______________________ |
in the__________________________ |
Вартість - 10$
Робота з вчителем - work with the teacher
T: Imagine you are the shop assistants. You work in the big supermarket. You have to fill the shops with the products. We have: the green shop / the white shop / the sweet shop / the school shop https://learningapps.org/26191830
Фізкультхвилинка - physical activity
https://youtu.be/vGAkqpIzPI0 https://youtu.be/kT9Hn3IXLUE
Play a game
Кожна команда отримує shopping bag, кубик та ігрове поле з набором карток.
Чия команда набере більше продуктів, той і виграв більше грошей.
In my shopping bag I have…….
Work in groups
Now you are the customers. And you need a shopping list.
діти, чого не виcтачає нам у нашому списку покупок? Назви продуктів є, може треба ще щось уточнити у списку? Так, вірно. Не вистачає назв наших упаковок. Давайте згадаємо про них.
A glass of / a bar of / a jug of /a piece of / a can of / a bowl of / a bag of / a box of / a stick of /
Play a game – In the shop
Діти витрачають свої зароблені гроші за виконані завдання у імпровізованому магазині.
ΙΙΙ. Заключна частина уроку