Виховний захід. "Сценарій свята міні-міс Початкова школа"

Про матеріал
Мета: прищеплювати любов і повагу до жінки – матері, бабусі, сестрички, подруги. поглиблювати знання учнів з читання; розвивати ерудованість учнів розвивати естетичні смаки, позитивне ставлення учнів одне до одного, почуття колективізму, відповідальності, працелюбність, наполегливість у досягненні мети; допомагати школярам розкрити творчі здібності й розвивати їх.
Перегляд файлу

Сценарій свята міні-міс Початкова школа

 

Мета: прищеплювати любов і повагу до жінки – матері, бабусі, сестрички, подруги. поглиблювати знання учнів з читання; розвивати ерудованість учнів розвивати естетичні смаки, позитивне ставлення учнів одне до одного, почуття  колективізму,

відповідальності, працелюбність, наполегливість у досягненні мети;

допомагати школярам розкрити творчі здібності й розвивати їх.

 

 

 

 

 Хід заходу

Ведучий1. Чужих країв ніколи я не бачив,

Принад не знаю їхніх і окрас,

Та вірю серцем щирим і гарячим:

Нема землі такої, як у нас.

Ведучий 2. Нема ніде такої вроди,

Ведучий 1. Нема дівочої краси, 

Ведучий 2. Вода – неначе чисті води, 

Ведучий 1.Неначе крапельки роси.

 

Ведучий 1. Доброго дня! Доброго дня, пані та панове! Запрошуємо всіх на свято краси, дійство-казку "Міні-міс початкова школа".

Ведуча 2.  Мета нашого конкурсу - визначити найчарівнішу та найталановитішу панночку, яка буде удостоєна титулу "Міні-міс Початкова школа".

 

Ведучий 2. Україна славиться красунями

здавна. Їм у всі віки були притаманні неповторна врода, світлий розум,

працьовитість, багата фантазія і, звичайно ж, велика шана, любов і  повага до

рідного краю.

Ведучий 1. Багатьма такими рисами наділені і наші сьогоднішні дівчатка,

які будуть брати участь у конкурсі . 

Ведуч 2.  У нас сьогодні не просте завдання : визначити, хто з  чарівних

учасниць завоює титул  «Міні    міс Початкова школа» . Цей титул отримає одна з учениць 1-4 класів.

Ведуч 1.  А змагатимуться вони у вмінні, спритності, знанні народних

звичаїв і традицій, етичних норм. Завдання для учасниць підібрані відповідно їх вікових категорій.

  Ведучій 2 Кожна з наших однокласниць по-своєму гарна, просто-таки, чарівна - хоч усім присуджуй перші місця

 

Зустрічайте оплесками учасниць _____________________________________________

 

Учасниця 1. Ми гарні, розумні та завзяті.

Учасниця 2. Хоч років мало маємо,

Дещо про красу ми знаємо.

Учасниця 3. Красою вас вражає та розум гострий маємо.

 Учасниця 4. Кажуть, в жінки гарні ніжки.

Коли довші ніжки трішки.

Учасниця 5. Найсуттєвіше — волосся,

Щоб до пояса вилося.

 Учасниця 6. А найбільша в тім краса,

 Коли довга є коса.

 Учасниця 7. А про очі що сказати?

 Краще очі круглі мати.

Учасниця 8. Ну, а ротик щоб дівочий

 Був до усмішки охочий!

 Учасниця 9. Кращі руки — це оті,

Що зовуться «золоті»!

Учасниця 10. Про поставу скажем зразу —

Сутулість викликає в нас відразу!

 

 

Ведучий: Дякуємо, дівчатка! Я думаю, що свої слова, ви доведете ділом.

 

 

Поки учасниці займають свої місця , я познайомлю вас із людьми, які будуть працювати на нашому святі, і саме від них залежить, хто ж переможе. Це члени журі. Вітайте:___________________________________________________

__________________________________________________________

Ведуча  Отже, програма нашого конкурсу складається з таких частин:

               І. Візитівка.Про мене

               ІІ. « Ерудити».

                ІІІ. « Маленькі мами».

                ІV. «Наші таланти»

                V. « Конкурс художниць»

                VІ. «Продовж прислів’я»

                VІІ. «Коса – дівоча краса»

             

Ведуч 2. Дорогі дівчатка! Від щирого серця бажаємо кожній із вас успіху й

перемоги. Ми за кожну із вас палко вболіваємо. Ми вас любимо!

Ведуч 1. Вкраїнська врода перед нами

               У всій своїй красі цвіте.

                І райдужними кольорами

                Фарбує,  прикрашає все!  

Ведуч 2.  Для  того,  щоб ближче познайомитися з учасницями нашого

конкурсу, надаємо їм слово.

Ведуч 1. Адже перший наш конкурс називається «Візітівка. Про мене».  Учасниці повинні розповісти про походження свого імені, риси характеру людини, що є носієм цього імені; про власні захоплення, уподобання, зазначити, чого чекають від цього конкурсу.

Ведуч 2.  Журі оцінює  змістовність виступу, манеру викладу,

оригінальність та виставляє бали за 5-ти бальною шкалою.

Ведучі. (запрошують на  сцену учасниць по черзі)   

І.    «Візітівка. Про мене»

Зараз кожна учасниця повинна себе представити.( Дівчатка про себе розповідають).

 

1.Мене звуть...

2.Я народилась під знаком зодіаку...

3.Найбільше мені притаманні такі риси характеру, як...

4. Більш за все я люблю...

5.Більш за все я не люблю...

6. Мені дуже легко вдається...

7. У дружбі я найбільш ціную...

8. Щоб підняти настрій собі або друзям, я зазвичай...

9. Моя найзаповітніша мрія...

10. Я бажаю всім учасницям конкурсу...

 

Ведуч 2.  Журі оцінює  змістовність виступу, манеру викладу,

оригінальність та виставляє бали за 5-ти бальною шкалою.                                                         Ведуч 1. Просимо журі оцінити учасниць.

 

 

 

 

 

 

ІІ. « Ерудити».

 

Зараз прошу, милі дами,                           Не прості завдання будуть,

Показати перед нами ,                               Думку в кожного розбудять.

Як ви вмієте міркувати,                            доведуть тут і не раз -

І відповіді на запитання давати.              Розум красить усіх нас.

 

( Кожна з учасниць зриває пелюстку і відповідає на запитання)

 

  1. Вона є українська, російська, польська (мова)
    2. Морський делікатес. (омар)
    3. Її мила мама  на вікні є(рама)
    4. Волосся під носом, їх носять чоловіки. (вуса)
    5. Нічний птах з великими очима. (сова)
    6. Зранку на траві. (роса)
    7. Чоловіче ім’я, літературний жанр(є в 4 класі) (рома)
    8. Єврейське жіноче ім’я, яке часто згадується в анекдотах. (Сара)

 


ІІІ. « Маленькі мами».

Хто швидше і краще зав’яже бант ляльці.

 

Учениця

ПОМІНЯЙМОСЯ МІСЦЯМИ

О, якби б ви, мами, з нами

Помінялися місцями?

Уявіть собі, будь ласка,

Не життя у вас, а казка.

Вас зі школи зустрічаєм.

— Чи веселі ви?— питаєм.

І коли в моєї мами

Двійка трапиться, словами

Не каратиму я маму,

Знаю  — виправить сама.

І не кину в злості мамі:

— Чом товчешся під ногами?!

Без наказу, без поради

За уроки мама сяде.

І коли в цей день неждано

Однокласниця нагряне,

Не скажу їй, річ відома,

Що немає мами вдома.

А скажу:— Заходь до хати!

Буду тортом пригощати.

І не злитимусь нітрішки,

Як засмітите доріжки...

Ну, то як, кохані мами,

Поміняємось місцями?

Ведуч 2.  Журі не забуває виставляти бали.

 

 

ІV. «Наші таланти»

Ведуч 1.  «Талант!

Талантом пишатися -  нічого! Він від Проведіння і від батьків! Нам залишається

тільки працелюбність . Праця!  Один талант не дасть нічого! Талант плюс праця

тільки!» 

Ведуч 2.  Про те, що всі наші учасниці  дуже талановиті, відомо всім. А ось

скільки праці вони доклали до того , щоб вдосконалити свої творчі вміння, ми

зараз побачимо. Адже дівчата покажуть і розкажуть про свою творчу

діяльність, розкриють деякі таємниці власної творчої лабораторії.

Ведуч 2.  Журі не забуває виставляти бали.

Ведучі (запрошують на  сцену учасниць по черзі)

 

V. « Конкурс художниць»

Ведуч1. Як ви зрозуміли, ми оголошуємо « Конкурс художниць», а наші

 учасниці повинні намалювати один із символів України. 

Ведуч2.  Не забудьте підписати роботи та пам’ятайте, конкурс на

швидкість,  але й малюнок має бути якісним.  

(пісня «Україна»)

 

 

 VІ. «Продовж прислів’я»

Ведуч1. Україночки – завзяті

На прислів’я й приказки багаті.

Вони гарно дбають,

Народні традиції й мову вивчають. 

 

Ведуч 2. Наступний конкурс нашого свята -  «Продовж прислів’я».

Кожна із вас отримає  прислів’їя, які ви повинні продовжити. 

Завдання для учасниць: закінчити прислів’я. Час закінчується, коли           завдання виконає хоча б одна з дівчат

1.Де сім господинь-там хата не …

  1. Книга вчить, як на світі …
  2. Скажи мені, хто твій товариш - і я скажу хто …
  3. Хто рано встає - …
  4. Не родися красива, а родись  ...
  5. Ученому світ, …(а невченому тьма)
  6. Щоб рибу їсти, …(треба у воду лізти)
  7. Не той урожай, що в полі, …(а той, що в коморі)
  8. Що посієш, …(те й пожнеш)
  9. Де багато господинь, …(там хата не метена)
  10. Сім раз відмір, …(а раз відріж)
  11. Що далі в ліс, …(то більше дров)
  12. У здоровому тілі,…(здоровий дух)

 

Просимо журі  визначити хто найкраще знає прислів’я та підрахувати бали

за вікторину..

 

 

VІІ. «Коса – дівоча краса»

Ведуч 2.  З давніх-давен матері-українки змалечку плекали коси своїх

дочок: мили в запашних цілющих травах, старанно розчісували й заплітали,

щоб голівонька була, як квіточка. А коли дівчина підростала, мати чи бабуся

навчала її самій доглядати свою красу. 

Ведуч 1. Сьогодні зачіски наших українських дівчат  дещо змінилися, але

й тепер їх запрошуються учасниці зі своїми подругами , які зроблять їм зачіску.  Під пісню «Подоляночка»

Ведуч 1. Оцініть шановне журі, оглянувши зачіски наших красунь.

 

 

Підсумок.

Заключне слово ведучого. Журі підбиває загальний підсумок та оголошує переможців. Нагородження учасників.

 

Ведуч 1.  Ми переконались,що є у нас у школі справжні красуні,

талановиті, розумні, кмітливі, працьовиті, якими славиться наша Батьківщина.

Сподіваємось, що вони прославлять і на весь світ наші національні і культурні

традиції.

 

Ведучий  Ну що ж, друзі, збіг час нашого конкурсу. Наші маленькі україночки

продемонстрували нам свої неабиякі здібності та таланти. І 

вирішальна хвилина наблизилася. Зараз наше шановне журі

оголосить своє рішення.

 

Ведучий  У свято дитяче зібрались

                    На конкурсі кращі дівчата.

                    Достойно вони позмагались,

                    Та час вже це шоу кінчати.

                    Бажаємо, діти, вам миру,

                    Щасливих і сонячних днів.

                    Бажаємо вражень чудових,

                    Дитинства веселих років.

Ведучий     На цьому – бувайте здорові! До нових зустрічей!

doc
Пов’язані теми
Педагогіка, Виховна робота
Додано
16 березня 2020
Переглядів
1502
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку