Виховний захід. "Здоровенькі будьте!"

Про матеріал
Виховувати корисні звички, які допоможуть зміцнити здоров'я, прищеплювати інтерес до занять фізкультурою і спортом. Дати дітям корисні поради щодо збереження і зміцнення здоров'я.
Перегляд файлу

 

 

 

 

 

Виховний захід на тему:

 

cheekidyhanie1i 

 

 

 

 

 

 

 

Вчитель: Бабенко Л.В.

 

 

 

 

Балаклія 2019/2020

 

 

 

 

Мета.        Створити умови для закріплення знань дітей з питань здорового способу життя;

      Розширити   поняття про те, що від здоров'я дітей залежить здоров'я нації, а значить благополуччя і добробут всієї України, її майбутнє. 

      Розвивати бажання вести активний спосіб життя, дбати про свій фізичний і духовний стан.    

      Виховувати корисні звички, які допоможуть зміцнити здоров'я, прищеплювати інтерес до  

 занять фізкультурою і спортом.

       Дати дітям корисні поради щодо збереження і зміцнення здоров'я.

 

Обладнання : презентація , костюми , музичний супровід , вислови про здоров’я , на сцені виставка  овочів та фруктів .

             

Хід заходу

 

1.Добридень вам, дорослі і малята,              

Запрошуємо всіх на наше свято!

Ми свято здоров’я проводимо нині

Дуже потрібне кожній дитині.

 

2. Привіт, шановні гості!

Здоров’я, щастя, сміху!

Веселе свято на порозі

І нам і вам на втіху.

 

3. Ми, школярики маленькі

Проводимо  свято: «Будьмо здоровенькі»

Бо здоров’я – основа всього у світі

Знають в школі і найменші діти.

 

4.У кожній родині, у кожній сім’ї

Зростають веселі й спритні школярі.

А щоб шкільні науки добре вивчати

Про своє здоров’я треба подбати

Ведучий : Діти! Сьогодні ми з вами вирушаємо в подорож  до Країни здоров’я і розкриємо таємниці про те, що потрібно робити для того щоб зберегти здоров’я.  Вмощуйтесь зручненько на своїх місцях і вирушаємо. Поведемо мову про те, як потрібно берегти і зміцнювати своє здоров'я.

Пісня "Чарівний вагон".

1. Чарівний вагон біжить, хитається.

Швидкий потяг набирає хід.

Подорож вже наша починається,

Раді ми зустріти тут усіх.

Приспів.

Стрічкою, стрічкою наша путь стелиться

Бути здоровими хочемо завжди.

Кожному, кожному в кращеє віриться,

Про здоров'я дбатимем і нема біди.

2. Щоб міцним здоров'я зберегти своє

Чистоти дотримуватись слід,

Сонце, і повітря, і водичка є.

Загартовуватися ти звик.

Приспів.

 

Лікар Айболить

Друже, щоб здоровим бути, треба навички здобути.

Про здоров’я піклуватись: перш за все – не лінуватись.

І здружитися зі спортом, рідко ласувати тортом.

Воду крижану не пити і ніколи не палити.

Щоб знешкодити мікроби, руки мий і щоразу чисто.

Не забудь щоденно їсти овочі та фрукти різні –

Всі вони тобі корисні. Вранці й ввечері,

Мій любий, завжди – завжди чисти зуби.

Отже, будьте уважні під час подорожі. В дорогу!

 

 Вчитель:

Наша перша зупинка – острів Бруднуль. Вони не вмиваються, не чистять зуби, нігті у них чорні і не обрізані. Вони не чистять взуття, не слідкують за одягом і ходять патлатими.

Там живе дівчинка Плямка

Хлопчик:   Шапочка у глині, сажа на коліні, пальчики зелені, плаття у смаженні. Вся замурзана, брудна, неохайна дуже, подивіться: ось вона впала у калюжу.

Входить Плямка

Плямка. Не вмивайтеся ніколи і не мийте навіть рук,

Не потрібне це заняття,  не вартує стільки мук.

Знов замурзуються руки, шия, вуха, все у вас,

Та навіщо сили тратить і даремно гаять час?

Стригтися також не варто, та й резону в тім нема,

Бо однаково на старість облисіє голова !

Тож ходіть як я, бруднуля -

Так на світі краще жить!

Вбігає муха…

 

 Ведучий.

Ой, а це що за невідомий літаючий об’єкт?

 

Муха.

Я -  нахабна чорна Муха.

Скажеш «Киш!», та я неслуха.

Я куштую пиріжки, цукор, каву та вершки,

Повзаю у мисці з сиром,

Вправно плаваю в кефірі,

Над тарілками кружляю,

В сміттєпроводі гуляю,

В бруді добре розбираюсь,

Знайти друзів намагаюсь.

(Оглядає Плямку з обох боків)

 Муха.

Довгі нігті маєш?

Мити руки забуваєш?

В тебе брудні вушка!

Ти ж моя подружка!

(Цілує)

 

 Ведучий: Мушка шукає собі друзів: нечепур, брудних, замурзаних.

 А ну, діти,приготуйте руки - їх перевіряти буде Муха! ( муха іде по залу , якщо знаходить з брудними руками, то обнімає, цілує, вибирає у друзі).

 

 Муха. ( До Плямки). Ну що, дорогенька подружко, сьогодні день нашої зустрічі. Я пригощаю.

(Дає Плямці  немите яблуко).  Пригощайся, Плямко. Брудненьке, немите, недоспіле, смачненьке.

  Плямка бере яблуко, надкушує і хапається за живіт.

 

Плямка.

Ой, ой, напевно там багато мікробів?

З’являються мікроби.

( Вибігають мікроби): Що притихли, не чекали? Чи мене ви не впізнали?
Я – великий повелитель, я – Мікроб, я ваш мучитель!


Пісня мікробів:

Ми банді то, гангстері то,

Ми мікробо, вірусіто, ох,єс,

Інфекціто рознесіто

І дитянто зарезіто, ох,єс

Грипо, пчеханто , кашлянто

Зарезіто ун моменто, ох єс

Невмиванто, нечесанто

На здоров’я наплюванто, ох,єс.

 

 Лікар Айболить.

Буде все у вас боліти, як нічого не лічити

Буде світ тоді не милий, і не буде в діток сили.

Коли рук своїх не мити і брудну водичку пити,

Їсти овочі не миті, ось таким брудним ходити.

Буде все у вас боліти, як зарядку не робити,

Будете тоді маленькі, безсилі і слабенькі,

А коли не має сили, світ тоді стає не милим,

А таким ходить не стид? Ви погляньте на цей вид.

           Ой, хто це? ( Заходять діти –нечепури).

Ваня. Так це ж я  – Ваня з першого  класу.

Ведучий.  Та що це з тобою? І руки брудні, і щоки замурзані?

Ваня.  Це просто я мило віддав поросяті.

Ведучий.  Чого в чорнилі руки, Ваню?
Ваня.  Це в нас було чистописання.
Ведучий.  А на щоках чому чорнило?

Ваня.  Бо руками щоки мив я.

Айболить:  Хіба ви не знаєте, що потрібно умиватися. Адже шкіра людини повинна бути чистою. Бо бруд створює живильне середовище для хвороботворних мікробів.

Нечепури:  Наші вірні друзі! Рятуйте нас!

Айболить:  Якщо відгадаєте загадки, то рятівники з’являться :

 1. Вона буває різна: тверда, рідка, пароподібна.

Хто це така ? ..  ( ВОДА).

2.  Гарне я і запашне, роботяще змалку.

Люблять всі чомусь мене вдень і на світанку.

Кажуть, я даю красу і здоров’я, й силу,

Чистоту у дім несу, звуть мене всі …  ( МИЛО).

 

3.  Я невтомна трудівниця, мені вірять люди.
Хто зі мною поведеться – той здоровий буде.
Буде часто усміхатись білими зубами.
Мене знає вся малеча, і бабусі, й мами.
Чистоту тримаю в роті, справу знаю чітко,
Вам ім’я моє знайоме, бо я . . . ( ЗУБНА ЩІТКА).


4.  Маю вигляд я і смак – можна подивиться,
І без мене вам ніяк всім не обійтися.
Я не страва, не напій, та в роботі часто
З милом, щіткою дружу. Бо я зубна . . . ( ПАСТА ).

5.  Мякенька свинка гуляла по спинці,
А поки вона гуляла, спинка чиста стала.  ( МОЧАЛКА ).
6.Який брудний ти є – таким тебе й покаже.
І без усяких слів про тебе все розкаже.   ( ДЗЕРКАЛО ).

7. Я маленька полотнинка, випрана дбайливо.

Не серветка, не хустинка, знаю своє діло.

Я дощичок, до голівки притулюсь ласкаво,

Я вбиру усі краплинки з тіла після ванни.

Я не гість – хазяїн в домі, лежати я не звик,

Вам ім’я моє відомо, пригадайте, я …       ( РУШНИК ).

 

8. Білих тридцять зубчиків для кучерів і чубчиків

По голівці ходять, волосся в порядок приводять.   (ГРЕБІНЕЦЬ ).

 

Виходить Мийдодір .

Мийдодір:  Я Великий Умивальник,

я відомий Мийдодір,
Умивальників начальник

і мочалок командир.
Почув я, що в моєму царстві,

Мийдодіра государстві,
Нечепура об’явився,

разу жодного не вмився.
 

Мило:   Мною й разу він не вмився. Що я є  уже й забувся.


Мочалка:  Свої чорні ручки й ніжки
Не потер він мною й трішки.


Рушник:  Не обтерся рушничком.


Гребінець:  Не чесався гребінцем.


Зубна паста та щітка:  Зубну щітку не тримав,
Порошок зубний не мав.


Ножиці:  Ну, а нігті ,  мов у кішки,
Не обрізав навіть трішки.


Умивальник:  Щоб не натерпітись бід, ми відправились в похід.
Бруд хвороби нам приносить, а Бруднуля їх розносить.
Ану, водичко, умий його личко.
Умий його ніжки. Відчисти хоч трішки.

 Мило: Я маленьке та гарненьке, пінюсь у воді гарненько.
Бруд відмию. Геть мікроби – збудники лихі хвороби!.

1 мікроб:  Ой, рятуйте! Ой, не треба!


2 мікроб:  Що це? В хід пішла мочалка.


1 мікроб:  Я боюсь її, як палку.


Нечепура:  Ой, вона мене кусає!.


 Мікроби:  То нас з квартири проганяє.


Мочалка:  Поросятко це я вмию.
Тру я , наче б то аж вию.


Рушничок:  Я пухнастий рушничок
Обітру йому бочок.


Нечепура:  Ой, не треба! Ой, не три!
Дивись дірки не протри.

1 мікроб:  Горе нам, треба тікати.


2 мікроб:  Бленд – а – мед , зайшла до хати . . . ( тікають).

 

 Бленд а мед:  Я зубна паста Бленд –а – мед,для зубів я просто мед!
Сірий наліт я з них вбираю, разом з щіткою про вас дбаю.
Розпочну свою роботу, відкривай лиш ширше рота.


Нечепура:  Ой не три мені наліт:
Так ходжу багато літ!


 Бленд –а – мед:  Пройде час – беззубим станеш.
Якщо в рота не заглянеш.


Гребінець:  Я зубастий гребінець. . Візьми мене. Молодець!
( Всі причепурили хлопчика. Хлопчик розглядає себе в дзеркалі).


Нечепура:  Невже це я? Ото ж бо дивина! Здається гарно і красиво.

Умивальник:  Ось тепер тебе люблю я, ось тепер тебе хвалю я.
Нарешті ти , Бруднуля, Мийдодіру догодив
Треба, треба умиватись вранці та по вечорам.
А нечистим замазурам сором тут і сором там.

Нечепура:  Буду я щоденно митись,
Зуби чистить не лінитись.
Мийдодір, ти чарівник,
Вірний друг і рятівник.

Умивальник:  Якщо є бруднулі серед вас, то одумайтесь, іще є час.

Ведуча:  Нехай бруднулям це уроком буде і як засвоїте його
Залежати здоров’я ваше буде. Не забувайте . друзі, ви того.

Любі діти! Слід вам пам’ятати:

Будете вмиватися, митися, купатися

Повтікають всі мікроби, разом з ними - всі хвороби

 

Пісенька про чистоту "Маша та Ведмідь"

Жодний кіт і жодна кішка

Не торкнеться молочка,

Якщо лапкою не вмита

Акуратно мордочка

Поспішають до коритця

Поросятка - малюки

Гарно вимивши копитця

І маленькі п’ятачки

 

Приспів:

Сонце завжди буде усміхатися,

Тим, хто вранці любить умиватися.

 

Сподіваюся, що кожен

Знає істину просту:

Якщо хочеш не хворіти -

Пам’ятай про чистоту.

Чисті звірі, чисті люди,

Чисті села і міста.

Нам завжди усім і всюди

Необхідна чистота.

 

   Діти, ми з вами опинились у місті Нечепур. Ось послухайте, як як живуть люди в цьому місті.

1 . Дзвенить за вікнами трамвай: До школи час! Вставай, вставай !

У хаті – метушня. Сестра гукає: «Де пальто?»

А де пальто – не зна ніхто. Шукаєм навмання.

2.  Шука портфеля старший брат, сорочку – середульщий  брат,

Штанці – молодший брат,

а я згубила черевик

І олівець раптово зник, шукаю все підряд.

3.  Пальто знайшли ми у кутку, портфель в садочку на бузку.

Ну а штанців нема, коли дивлюся – ось вони,

Лежать під лавкою штани, на них Мурко дріма.

4.  Дев’ята б’є. Ну так і є. Спізнились на урок.  

Порозмовлявши віч-на-віч, на місце класти кожну річ

Даєш собі зарок.

5.  А зранку знов лунає крик:

«Де мій портфель? Де черевик?»

І знову метушня. І тільки чути:

Де та де?

І хата обертом іде. Отак у нас щодня.

-Що ви порадите жителям цього міста?

 

 Всі. Кожній речі – своє місце!

 

Гра « Добавлянка» .

-          Тримай свої домашні речі у…( порядку)

-          Кожну взяту річ клади на…( місце)

-          Дбай, щоб кожна річ була…( чистою)

-          Книги зберігай на..( книжній полиці)

Вчитель:

.Діти, наступна зупинка нашої подорожі «Галявина Спортивна». На  ній живуть звірі, які дуже люблять займатися спортом і завжди роблять зарядку. Познайомтеся з ними.

Мишка.

Мишенятко встало зранку, розім’ятись до сніданку.

Йшло під гірку, бігло з гірки, тай вернулася до нірки.

 Їжачок.

Їжак, їжак, їжачок – колюченький бочок

В мене гарна звичка є – їжак рано устає.

Прибирає двір і хатку й почина робить зарядку.

Спершу тупає ногами, потім низько присідає,

Вгору ноги піднімає. 1, 2, 3, 4, 5 – кожна шпилька хоче стать.

Ведмідь.

Я ведмідь! Міцний аж жах!

Сила вся моя в руках.

Тож в подушку мов боксер,

Набиваємо тепер.

 Лисиця.

Довгий хвіст у лисеняти,

Пишний хвіст у лисеняти,

Щоб той хвостик роздивитись,

Треба добре покрутити

Вовк.

Той, хто робить процедури

Водні, прохолодні,

Той не зна температури!

Ми з тобою згодні!

Хлопчик .

Щось нездужаю сьогодні…

Тож до школи не піду.

І не буду умиватись –

Краще трішки полежу.

Ще й зарядкою займатись!

Е, ні! Краще дома, на дивані

З рудим котиком погратись!

 

Мурка.


Я щоранку умиваюсь,

Чищу свої зубки

І розчісую старанно

Руду свою шубку.

Плигаю щоранку вліво,

Плигаю щоранку вправо.

З задоволенням роблю

Фізкультурні вправи!

Якби спортом не займалась,

Якби цього не робила.

Як тоді б я так завзято,

Вправно так мишей ловила?


Хлопчик .

Сама чим хочеш, тим займайся,

То усе твої турботи.

А до мене не чіпляйся!

Що я роблю – то мій клопіт!

Я не буду умиватись

І не буду мити вуха!

Мурка . От покличу Айболитя – Будеш знати, як не слухать!

Айболить .

Хто мене запрошував?

Що в тебе болить?

Хлопче, не турбуйся –

Вилікую вмить!

Ану ж бо, асистенти,

Виносьте інструменти!

 

Хлопчик .

Ой, лікарю! Ой лікарю!

Нікого не зовіть!

У мене, Айболитику,

Нічого не болить!

 

Айболить .

Ми тебе, Олеже,

Зараз полікуємо!

І разом від лінощів

Швидко порятуємо!

 

Хлопчик .

Не болить нічого в мене!

Згоден бути я спортсменом!

 

Айболить .

Що ж, це добре! Молодчага!

Гей! Сюди, моя ватаго!

( вбігають звірі)

 

Ведмідь.

Можна довго сперечатись,

Можна довго говорити.

Я скажу вам, мої друзі,

Щоби не хворіти,

Треба зранку всім зарядку

Весело робити!

 

Мишка.

Нумо, дружно,

Нумо, разом

Станемо у коло

І танок веселий, жвавий

Поведем чудовий.

 

Пісня « Зарядка »


Розбудило сонечко нас з тобою

Повело нас сонечко за собою

Хлопчики й дівчатка я і ти

Робимо зарядку 1,2, 3

1, 2, 3 /2р.

Робимо зарядку 1, 2, 3 / 2р.

Ручками до сонечка потягнулись

Весело всі сонечку усміхнулись

Плещемо в долоні я і ти

Прокидайтесь соні 1, 2, 3

1, 2, 3 / 2р.

Прокидайтесь соні 1, 2, 3

Повернулись вліво, потім вправо

Хто ще так не сміло робить вправи

Більш не позіхаємо я і ти

Весело стрибаємо 1, 2, 3/2р.

 

Поряд з нами місто  Режим Дня.

Діти цього міста все встигають, вони завжди охайні і веселі. Ось послухайте.

 

Якщо хочеш будь здоровим,
Про своє здоров’я дбай.
Своє тіло завжди вміло
І ретельно доглядай.
Щоб здоровим довго жити,
Воду треба всім любити.
Мило, пасту, гребінець –
Будеш справжній молодець!
Я до крану сам дістану,умиваюсь біля крану.

Милю милом щоки, шию. І водою добре вмію.

В мене щіточка зубна . Подивіться, ось вона.
Зверху вниз і навпаки – чищу зубки залюбки.

3.А у мене, а у мене є гребіночка зелена.
Я нікого не прошу, сам голівку причешу.
  Ми всі класом про порядок дбаємо,

А сміття і безпорядок з класу виганяємо.

В нашім класі чистота на першому місці,

Безпорядок і сміття, забирайте звідси.

  Подивіться на дівчаток – королеви красоти.

А таких, як нас, хлоп’яток в цілім світі не знайти.

Всі ми дружим з мийдодиром, із гребінчиком і милом.

Називають нас «зразкові» і ростем ми всі здорові.

Жителі цього міста пропонують вам пограти в гру, яка називається 10 правил. Це ті правила, які ви маєте виконувати щодня. Хто уважний і хоче бути здоровим, той легко вгадає потрібне слово. ( Діти по черзі називають правила і хором дадають кінцівку)

 

1. Як прокинувся – вставай, ліні волі…  (не давай ).

2. Квіточку роса умила, а тебе умиє…    ( мило ).

3. І дивись, неба рись, в школу швидко, швидко …   ( мчись ).

4. Але й тут не поспішай, подивись спочатку,

Чи нічого не забув, чи в портфелі все в …    ( порядку ).

5. Не носи в кишені жуйки, крейду, яблука і булки,

Кнопки, цвяхи, сірники, а носи …     ( носовички ).

6. В школі, класі не брудни, сміття бачиш …    ( підніми ).

7. Будь охайним завжди сам, уникай дірок і …   ( плям ).

8. Вдома близьким не груби, менших захищай …   ( завжди ).

9. Щоб тобою всі пишались, перехожі оглядались

Так роби, щоб люди звикли, ти завжди в усьому …  ( приклад ).

 

Вчитель:

-Щоб здоров’я добре мати, слід про нього змалку...(дбати)

-Кожний ранок обливатись і зарядкою…( займатись)

- У дворі щодня гуляти, повноцінно їсти й...( спати)

- Добре мити всі продукти, досхочу вживати…( фрукти)

-За зубами доглядати, дірочки всі…( лікувати)

- Будете все це робити, перестанете...( хворіти)

 

Поросятко:

Я - маленька свинка!

В мене гарна спинка!

Гарний вигляд завжди маю,

Бо вітаміни я вживаю!

 


Вітамінчик.  Поспішав на ваше свято,

Вітамін приніс багато,

 Вітамінчиком сам звуся,

Хвороб і лиха не боюся.

 

Морквина .

Помаранчева морквина

Містить вітаміни.

Хто мене вживає,

Хвороби не знає.

 

Цибуля .

Кажуть, щоб хвороб не знати,

Треба всім мене вживати.

Може, ви мене й з’їсте,

Тільки сльози проллєте.

 

Яблуко.

Народжуюся з квітки,

Мене всі люблять дітки,

Заліза є багато,

Рум’яне і хрустке.

А ну, скажіть, малята,

То що ж це таке?

 

Апельсин .

Сонечко маленьке,

Кисло – солоденьке

На частинки поділю

Своїх друзів пригощу.

Здогадалися, що це?

Корисне, з вітаміном «С»?

 

Малина.

Лист різний із оксамита,

Соком ягідка налита.

А для хворої дитини

Кращі ліки – чай з малини

 

Редиска .

Як миша хвостик довгий маю,

Та я з города не тікаю

З мене зробити кожен рад

Корисний та смачний салат.

 


Вчитель:

- А зараз заглянемо до оселі жителів цього міста. І дізнаємось, які  корисні  страви  вони споживають, щоб бути здоровими.


Загадки ( загадує керівник гуртка, страви з’являються на слайді).

1.  Круглий, як куля,

Зелений, як трава,

Червоний, як кров,

 солодкий, як мед   ( Кавун)

2.  Я на сонці сонцем сяю,

Родичів багато маю.

Гарбузову господиню

Усі знають . Хто я?   ( Диня)

3.  Сидить баба на грядках

Вся закутана і хустка    ( Капуста)

4.  І поживне, і смачне, біле, ніжне, запашне

Залюбки малята п’ють

Здоровенькими ростуть.  (Молоко)

5.   Можу я його розбити ,

Можу на обід зварити

Курка нам його знесе. Що це, діти? Це... (Яйце)

6.   Ой смачна вона, духмяна

Рисова, гречана, манна

Ложку в рот - і буде наша.

Здогадалися? Це...  ( Каша)

 

 Пісня  «Вітамінка»

1.Діти й дорослі знають

Що вітаміни всі потрібні.

Різні вони бувають –

Жовті, рожеві і навіть срібні.

Кажуть, усюди, кожна із них

Щастя несе на хвилинку.

То ж ми зимою й серед весни

Просимо вітамінку.

П – в

Віта – віта – вітамінка /2р.

Це родзинка, це малинка

Віта – віта – вітамінка

2. Зиму всю без зупинки

Наша родина все ковтала

Різні ці вітамінки

З кожної радості чекала

Тільки без літа, серед зими

Що значить половинка

То ж знаєм, точно, знаємо ми,

Літо – це вітамінка!

 


Вчитель:

Жителі цього міста люблять гумор і завжди посміхаються


Діти, для того, щоб стати жителем цієї країни, треба пройти випробування.

 Гра «Шкідливо і корисно».  Слухайте ж, що я казатиму і якщо це корисно, то плесніть у долоні, якщо ні – топайте ногами.

1.Щодня вранці робити зарядку.  ( так )

2.Лягати спати пізно ввечері.      ( ні )

3.Інколи чистити зуби.   ( ні )

4.Бути охайним і акуратним.   (так )

5.Відпочивати на свіжому повітрі.  ( так )

6.Переглядати усі телепередачі на всіх каналах.   (ні )

7.Мити овочі й фрукти перед вживанням.   (так )

8.Плакати та знервуватись.  ( ні)

9.Загартовуватись.  (так)

10.Погано спати та їсти.  (ні)

11.Займатись спортом.  (так)

12.Берегти здоров’я власне, поки є на це ще час,

Бо життя таке прекрасне і воно одне у нас!    ( так )

 

Вчитель:

  Останнє випробування. Ви станете жителями країни здоров’я, якщо відгадаєте загадки:

-          1. Зубів багато, а нічого не їсть.   ( гребінець)

-          2. Ношу їх багато років, а ліку їм не знаю.   ( волосся)

-          3.Невеличке корито білими гусьми набито.   ( зуби)

-          4. Збудники захворювань.   ( мікроби)

-          5. Сопе, хропе, часом чхає, сюди- туди зазирає.

На морозі замерзає, бо одежини не має.   ( ніс)

-          6.  Хто людей з біди рятує і хвороби всі лікує -

Призначає процедури і таблетки і мікстури.   ( лікар)

 

Вчитель:

Отже, діти, за власним бажанням ви стали жителями країни Здоров’я. І вам слід пам’ятати, що найбільше багатство в людини – це здоров’я.  В усіх куточках Землі люди хочуть бути здоровими і гарними. Людина створює себе і свою зовнішність сама. Важливо, щоб людина була не лише красивою. А ще й доброю, працьовитою, щирою. Про таких людей кажуть, що вони красиві душею. Тому я бажаю вам бути здоровими. Красивими і добрими.

 

Здоров’я бережіть, доки малі

І мудрими ідіть по цій землі.

Хай кожен з вас в житті запам’ятає,

Що без здоров’я щастя не буває.

Найбільше багатство – здоров’я людини.

А люди здорові – багатство країни.

А будуть здоровими діти рости,

То буде країна багатством цвісти!

Хто здоровий, той не плаче,

Жде його в житті удача.

Він уміє працювати,

Вчитись і відпочивати.

Хто здоровий – не сумує,

Над загадками мудрує.

Він сміливо в світ іде

Й за собою всіх веде.

Бо здоров’я – це прекрасно,

Здорово, чудово, ясно!

І доступні для людини

Всі дороги і стежки.

Здоров’я – це сила!

Здоров’я – це клас!

Хай буде здоров’я

У вас і у нас!

 

Пісня « Промінчик».

Я сонячний промінчик в долоньки покладу, 
Я сонячний промінчик до ладу доведу. 
Світи, світи промінчик, віддай своє тепло, 
Щоб хоч на мить тепліше усім, усім було, 
Щоб хоч на мить тепліше усім, усім було! 
Я і чужих, і рідних, і всіх, кого люблю 
Промінчиком чарівним розраджу й звеселю. 
Світи, світи промінчик, віддай своє тепло, 
Щоб хоч на мить тепліше усім, усім було, 
Щоб хоч на мить тепліше усім, усім було! 
Якщо в моїх долоньках загасне раптом він, 
Я в сонечка на небі візьму іще один. 
Світи, світи промінчик, віддай своє тепло, 
Щоб хоч на мить тепліше усім, усім було, 
Щоб хоч на мить тепліше усім, усім було!

 

Вчитель:

Найбільше багатство – здоров’я людини.

А люди здорові – багатство країни.

А будуть здоровими діти рости,

То буде країна багатством цвісти!

 


 

 

doc
Додано
19 листопада 2023
Переглядів
223
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку