Використання інтернет-ресурсів для профорієнтації на уроках

Про матеріал
Презентація для підготовки занять з профорієнтації на уроках "Технології" або в позаурочних заходах. Представлено деякі з інтернет-ресурсів, які можна використати
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Використання інтернет-ресурсів для профорієнтації на уроках трудового навчання. Вчитель ЗОШ №1І. М. Соболенко

Номер слайду 2

http://prof.osvita.org.ua. Тестування. Працювати треба так, щоб подобалося! Не знаєш, що подобається? Перевір себе!

Номер слайду 3

Портрет професіонала. Що потрібно для того, щоб стати балериною, програмістом, пілотом? Що потрібно знати, які здібності мати? Які спеціальності найпрестижніші, які – найпотрібніші?

Номер слайду 4

Номер слайду 5

https://www.eduget.com На цьому ресурсі є багато відеолекцій про особливості різних професій: психолог, бізнес-консультант, журналіст, менеджер з туризму. Є лекція і про те, як обрати фах

Номер слайду 6

Номер слайду 7

https://smartia.me Тут знайдеш огляд популярних спеціальностей, різні профорієнтаційні тести, лайфхаки для вироблення навичок, потрібних у кожній професії, інтерв’ю з експертами у сфері працевлаштування тощо.

Номер слайду 8

Номер слайду 9

Храктеристика професії

Номер слайду 10

Уміння в цій професії

Номер слайду 11

Номер слайду 12

ТЕСТИ НА ПРОФОРІЄНТАЦІЮ

Номер слайду 13

Приклад тесту

Номер слайду 14

Результати тесту

Номер слайду 15

PREVOLIO – сайт з тестами

Номер слайду 16

Тест Голланда. Джон Голланд – американський учений, професор психології. Згідно його теорії більшість людей належать до одного із шести типів особистості. Для кожного типу підходять певні професії. Людина, яка обере фах відповідно до свого типу, має більше шансів досягти професійних успіхів та залишитися задоволеною власним вибором. Голланд розробив тест із 240 запитань. Відповіді на них допомагають визначити власний тип особистості та рекомендують професії, бажані для цього типу. Проходження тесту триває в середньому25 хвилин.

Номер слайду 17

Визначення типу майбутньої професії. Методику розробив російський психолог Євгеній Клімов. Він виділяє 5 типів особистості. Цей тест класифікує професійні інтереси особистості й на основі цього встановлює приблизну галузь майбутньої професії. Відповіді на 30 запитань тесту займуть приблизно п’ять хвилин. Карта інтересів. Це модифікована методика радянського педагога Голомштока. Він визначив 23 основні професійні сфери та об’єднав їх у групи: медицина, мистецтво, педагогіка, військова справа та інші. Особливість методики: виявлення схильності до певних галузей знань. Тест містить 96 легких запитань (приблизно 15 хвилин часу).

Номер слайду 18

pptx
Пов’язані теми
Технології, Презентації
Додано
25 березня
Переглядів
32
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку