Вивчення займенників (I, you, he, she, we, they)

Про матеріал
Тема: вивчення займенників (I, you, he, she, we, they) Мета: повторити граматичні обороти have/has, do/does, do not/does not; розвивати техніку читання, навички читання з розумінням; розвивати фонематичний слух; розвивати пам’ять, увагу; виховувати зацікавленість дітей до іноземної мови. Тип уроку: комбінований
Перегляд файлу

Тема: вивчення займенників  (I, you, he, she, we, they)

Мета: повторити граматичні обороти have/has, do/does, do not/does not;         

               розвивати техніку  читання, навички читання з розумінням; 

               розвивати фонематичний  слух; розвивати пам’ять, увагу;      

               виховувати зацікавленість дітей до іноземної мови.

Тип уроку: комбінований

Обладнання: картки з розбитими реченнями, малюнки для виконання 

                               різних вправ, таблиці зі словами

Перебіг уроку

I. Початок уроку

1. Організаційний  момент

Good morning, good morning,

Good morning to you.

Good morning, good morning,

I’m glad to meet you.

  • Thank you, sit down. I’m glad to meet you, too.

2. Мовленнєва/Фонетична зарядка.

- Let’s sing the song.

- проспіваємо цю  пісеньку разом.

Aa, Bb, Cc, Dd, Ee, Ff, Gg, Hh, Ii, Jj, Kk, Ll, Mm, Nn, Oo, Pp, Qq, Rr, Ss, Tt, Uu, Vv, Ww, Xx, Yy, Zz.

 

II. Основна частина

1. Перевірка домашнього завдання

- Let’s check your home-work.

- Open your books on page 133 ex. 2.

- And now we read this dialogues in pairs (a) and b)) – кожний діалог читають 2-3 пари.

- А зараз поверніться до свого сусіда по парті і познайомтесь з ним, як це зроблено у вправі (2-3 пари біля дошки).

- OK! Very good. And now ex. 3 p. 133.

I ряд  II ряд   III ряд

a)  b)  c)

(читають і переводять)

- And now look at the picture  and answer my questions.

- What is it? (малюнки пташки, спідниці, сорочки)

  • This is a bird.
  • This is a skirt.
  • This is a shirt.

- Who is this?

  • This is a boy.
  • This is a girl.

- What color is it? (картки різних кольорів)

  • It is red.
  • It is blue.
  • It is green.
  • It is yellow.
  • OK. Thank you.

 

2. Подача нового матеріалу.

- And now look at the blackboard. Read the words all together, after me.

I – я                                                          we  - ми  

you – ми                                                   you – ви

she – вона                                                they – вони

he він                                                   

(після читання слів з перекладом, починаємо казати слова, але кажучи кожне слово показуємо співвідносний рух.  Кожного разу все скоріше і скоріше).

- OK. Very good.

 

3. Практика в мовленні.

- Now we play in the game. Look at the blackboard. Ви побачите речення, але ці речення незвичайні. В них немає закінчення, замість яких малюнки. Зараз ми будемо читати ці речення вже з закінченням).

 

1.  I like this… (малюнок ляльки – doll).

2. You have a… (чорна шляпа – black hat).

3. She is a… (лікар – doctor).

4. She has a… (плаття – dress).

5. We like  this… (письмо – letter).

6. You have a… (квартира – flat).

7. They like this… (пруд – pond).

8. I do not like this… (кішка – cat).

- Thank you.

- А зараз подивіться на картки. На них написані речення. Але усі слова в реченні переплутані між собою. Ви повинні розташувати їх у правильному порядку так, щоб отримати  вірне речення.

         - (lives / He / Kyiv / in)

            He lives in Kyiv.

    - (Odessa / She /  in / lives)

            She lives in Odessa.

          - (Zina / live / in / does not / Poltava)

       Zina does not live in Poltava.

     - (They / dinner / at / have / 3 o’clock)

             They have / dinner at / 3 o’clock.

          - (have / supper / we / do not / at / 2 o’clock)

             We do not have supper at / 2 o’clock.

     -  (live / Yalta / in / you / do)?

   Do / you live in Yalta?

 

     - (they / live / do / Donetsk / in)?

       Do they  live in Donetsk?

- OK. Thank you. Very good.

 

Фізкультхвилинка

  • Now? Let’s do exercises.
  • Stand up! Hands up! (Учні імітують руки)

Hands on hips! Hands down.

Stand still and jump.

One, two, three, hop!

One, two, three, stop!

  • Sit down, please!
  • And now open your books on page 135 exercise 4.
  • Let’s, read this rhyme.

 

I LIKE DOGS

I like dogs,

All dogs,

Big dogs and

Small dogs,

Glad dogs

And sad dogs.

But I like  best

On land or sea

The one who

Wags his tail at me

     Словарна робота

best -  найбільше

a land - земля

a sea - море

The one who wags his tail at me – Того, що виляє хвостиком, коли бачить мене.

- And now translate this rhyme

I LIKE DOGS

(Мені подобаються собаки)

    I like dogs,

   (Мені подобаються собаки)

   All dogs,

   (Всі собаки)

   Big dogs and

   (Великі собаки і)

    Small dogs,

   (Маленькі собаки)

   Glad dogs

   (Веселі собаки)

   And sad dogs.

   (І сумні собаки)

   But I like  best

   (Але мені подобається найбільше)

   On land or sea

   (На земле або на морі)

   The one who

  (Того, що)

   Wags his tail at me.

 (Виляє хвостиком, коли бачить мене).

 

4. Систематизація вивченого.

- А зараз давайте пограємо у гру, яка має назву „Склади речення”.

- Ви повинні скласти якомога більше речень (ex. 5 p. 136).

 

III. Заключна частина

1. Повідомлення домашнього завдання.

    Впр. 6 (с. 136), переписати речення, вставивши потрібні слова.

    Повторити нові слова.

2. Підбиття підсумків уроку.

   1) Повторити займенники (гра с руками)

   2) Попрощатися і  повторити  хором за вчителем  римування

            Good-bye, good-bye!

            Good-bye, to you!

            Bye-bye, bye-bye!

            It’s nice to meet you!

    (Пояснити значення  to meet -  познайомитися)

            Thank you!

             Good-bye!

 

 

 

 

 

 

 

doc
Додано
27 березня 2020
Переглядів
939
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку