Ця презентація містить цікаву інформацію про впровадження різноманітних ігор,онлайн ресурсів на уроках англійської мови.Підійде для проведення методоб'єднань,а також для вчителів які працюють онлайн і завжди в пошуку матеріалів.
Впровадження гейміфікації в освітній процес. Вчитель іноземної мови: Бушуєва Н. В. Лисичанський ліцей № 6.
Номер слайду 2
Що таке гейміфікація?Гейміфікація – це використання ігрових елементів, як системи мотивування учнів до освітнього процесу, в якій закладені певні мета, завдання та результати.
Номер слайду 3
Що дає впровадження гейміфікації-Сприяє мотивації школярів до освітнього процесу.- Розвиває розумові навички, просторову уяву.- Заохочує до роботи в інтерактивному середовищі.- Формує практичні вміння та навички роботи в групах із закріпленням навчального матеріалу.- Сприяє організації учня, самостійної роботиучня.
Номер слайду 4
Види гейміфікації Глибокийповне занурення в світ гри. Легкийвключені елементи гри. Проміжний. Спільні принципи двох попередніх підходів
Номер слайду 5
Мета: Залучення уваги учнів,підвищення їх зацікавленості у вирішенніосвітніх завдань і подальше застосуванняотриманих знань. Створити комфортні умови навчання за яких кожен учень відчує власний успіх. Основний принцип: постійнийзворотний зв'язок з учнями длякоригування процесу навчання через гру зпоетапним зануренням в тему без втратиуваги.
Номер слайду 6
Елементи ігрового процесу. Прогрес - наочне відображення поступового зростання;Рівні - розширення та відкриття доступу до контенту;Бали - цифрове позначення значимості вашої роботи.
Номер слайду 7
Д. Кларк досліджує вплив гейміфікації на питання мотивації студентів та зв'язок між цілями та їх успішним досягненням
Номер слайду 8
Чому важливо включити гейміфікацію в освітній процес
Номер слайду 9
Інтерактивна презентація Відеопрезентація Інфографіка Інтерактивний плакат Інтерактивні ігри та вікторини Пазли. Дидактична гра . Вікторина, флеш-картки . Кросворд
Номер слайду 10
Цифрові інструменти гейміфікації освітнього процесу
Номер слайду 11
Результат використання гейміфікації в освітньому процесіГейміфікація в освіті – це процес поширення грина різні сфери освіти, який дозволяє розглядати гру і якметод навчання і виховання, і як форму виховноїроботи, і як засіб організації цілісного освітньогопроцесу. Спектр застосування гейміфікації в освітідосить широкий, що дозволяє говорити про перспективицієї технології та її елементів. Отже, використання гейміфікації в світньомупроцесі підвищує зацікавленість учнів та їхмотивацію, сприяє емоційній залученостіта соціальній взаємодії між однолітками. Учні беруть активнуучасть в роботі, що активізує їхпізнавальну діяльність на відмінувід традиційних форм навчання