27 квітня о 18:00Вебінар: Кольоротерапія: використання технології в роботі з учнями початкової школи

Захворювання статевих органів

Про матеріал

У деяких випадках при статевому контакті між партнерами відбувається обмін інфекціями. Найпопулярнішими серед них є:

генітальний герпес,

вірус папіломи людини,

хламідіоз,

м'який шанкр і сифіліс (твердий шанкр),

загострені кондиломи,

уретрити,

вагініти.

Практично всі захворювання статевих органів передаються і при вагінальному, і при оральному, і при анальному статевому акті.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Презентація на тему: « Захворювання статевих органів та їх характеристика»

Номер слайду 2

Захворювання статевих органів У деяких випадках при статевому контакті між партнерами відбувається обмін інфекціями. Найпопулярнішими серед них є: генітальний герпес, вірус папіломи людини, хламідіоз, м'який шанкр і сифіліс (твердий шанкр), загострені кондиломи, уретрити, вагініти. Практично всі захворювання статевих органів передаються і при вагінальному, і при оральному, і при анальному статевому акті.

Номер слайду 3

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Сифіліс вельми заразний, викликається спірохетами. Зменшення кількості статевих партнерів, застосування бар'єрних методів контрацепції знижує ризик зараження. Через півтора тижні після зараження і з'являється твердий шанкр (виразка) на статевих органах, анальному отворі, іногдана пальцях, через які інфекція переноситься і в ротову порожнину, де теж виникають виразки. Лімфатичні вузли при цій хворобі збільшуються. Прогресуючи, інфекція переходить в другу і третю стадії, при якій висип поширюється по всьому тілу, (включаючи рот, долоні і підошви), вознікаютболі в голові, кісткової тканини, лихоманка, випадання волосся, починається запалення оболонок головного мозку. Ускладнення проявляються у вигляді паралічу, серцевих відхилень, психічних розладів. Завдані організму збиток може довести до летального результату.

Номер слайду 7

Номер слайду 8

Номер слайду 9

Гонорея також є бактеріальним захворюванням. Основними факторами є наявність декількох статевих партнерів, і незахищений статевий акт. Гонорея лікується порівняно легко, але відсутність своєчасного лікування призводить до небезпечних ускладнень. Імунітету до гонококи у людини не виробляється. Для чоловіків хвороба характерна гнійними виділеннями з пеніса, хворобливими відчуттями при сечовипусканні, свербінням в анальному отворі. У жінок проявляється болючість і кровотечі при статевому контакті, сечовипусканні, жовті та червоні виділення з піхви, жовтого і червоного кольору, лихоманка. Гонорея може передаватися новонародженим дітям-в цьому випадку через кілька днів після народження починаються жовті гнійні виділення з очей.

Номер слайду 10

Номер слайду 11

Трихомоніаз або Трихомоноз- це бактеріальна інфекція, що викликається одноклітинним паразитом, переданим при статевому акті, при цьому поражає піхву у жінок та сечовидільний канал чоловіків. Симптоми помітні вже через три тижні після зараження. У жінок це густі зеленуваті вагінальні виділення, з неприємним запахом, почервоніння, свербіж, біль при статевому акті в нижній частині живота. У чоловіків починаються гнійні виділення з пеніса, і біль при сечовипусканні.

Номер слайду 12

Хламідіоз може являти собою бактеріальну інфекцію. У результаті інфікування у жінок запалюється шийка матки, що веде до позаматкової вагітності і безпліддя. У чоловіків хламідивизивают запалення сечовипускального каналу і органу, відповідального за накопичення сперми.

Номер слайду 13

Номер слайду 14

ppt
До підручника
Біологія 8 клас (Матяш Н.Ю., Остапченко Л.І., Пасічніченко О.М., Балан П.Г.)
Додано
27 червня 2018
Переглядів
1409
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку