«Peppa`s family» (Родина Пеппи)
Мета:
Матеріали: іграшка свинки Пеппи, картинки родини свинки Пеппи, телевізор з записами пісень «Hello», «Finger family».
Хід заняття
І. Організаційний момент
Greeting.Привітання.
T. - Good morning, good morning, good morning to you.
Good morning, good morning, I am glad to see you.
Ch. – We are glad to see you, too.
T. – All children are in a good mood. Let`s say Good morning to each other and sing song «Hello».
(діти виконують пісню)
2. Сюрпризний момент.
T. - А відгадайте хто до нас завітав у гості?
She is a girl. Вона дівчинка.
She is four. Їй чотири роки.
She likes play with friends. Вона любить грати з друзями.
She has a mother, a father and brother George. Вона має маму, тата і брата Джорджа.
(Відповіді дітей.)
T. –Так. Це свинка Пеппа.
3.Фонетична розминка.
T: Давайте підготуємо наші язички, для спілкування англійською мовою.
Всі ви гарні помічники. Пригадаємо як вибиваємо килим /t/-/t/-/t/. Протираємо вікно і дихаємо на нього /h/-/h/-/h/.
ІІ. Основна частина
4.Знайомство з гостей.
Всі по черзі вітаються з свинкою. Використовуючи слова «Hi», «Hello», «Good morning».
Повторення конструкції : -What is your name?
-My name is…(Masha, Sasha…)
(Пеппа звертається до дітей по черзі)
Я також хочу пограти з вами, розповісти про себе . I want to tell you about my family. Я хочу розповісти вам про свою родину. Пеппа переміщується до стенду з фото «Родина Пеппи».
Peppa - This is my mother.
This is my father.
This is my brother.
This is I.
(Групове та індивідуальне повторення)
Peppa-Show me a mother (a father, a brother…)
(діти показують членів родини)
Щось я трошки притомилась, давайте розімнемось.
5.Physical training. Фізкультхвилинка.
T. –Let`s have a rest.
Hands up!
Hands down!
Hands on hips!
Sit down!
Stand straight!
You are great!
6. Game «Song». Гра «Пісня».
T. – Let`s repeat song «Finger family song»
Daddy finger, daddy finger, where are you?
Here I am, here I am. How do you do?
Mommy finger, mommy finger, where are you?
Here I am, here I am. How do you do?
Brother finger, brother finger, where are you?
Here I am, here I am. How do you do?
Sister finger, sister finger, where are you?
Here I am, here I am. How do you do?
Baby finger, baby finger, where are you?
Here I am, here I am. How do you do?
(виконання пісні)
7. Підбиття підсумків заняття.
T. - Boys and girls today we have talked about family. Do you like play with Peppa? What do you like most of all?
(відповіді дітей)
ІІІ. Прощання
— We also should thank Peppa for her interesting things and say Goodbye.
Ch. – 1, 2, 3, 4, 5 Goodbye!