Збережемо планета Земля.

Про матеріал
Розширювати та збагачувати знання учнів про природу та довкілля, про те, що обов’язок кожної людини – охорона рідного краю; формувати відповідальне сиавлення до навколишнього світу; розвивати спостережливість, вміння аналізувати інформацію.
Перегляд файлу

                          Виховна година на тему:

                      "Збережемо планету Земля"

 

http://1.bp.blogspot.com/-Z6pH-f9dAW4/VVytgiqUIoI/AAAAAAAAADE/rhro3WSA73Y/s1600/%25D0%25BF%25D0%25BB%25D0%25B0%25D0%25BD%25D0%25B5%25D1%2582%25D0%25B0.%25D0%25BA%25D0%25B0%25D1%2580%25D1%2582%25D0%25B8%25D0%25BD%25D0%25BA%25D0%25B0.jpg
 

Мета: розширювати та збагачувати знання учнів про природу та довкілля, про те, що обов’язок кожної людини – охорона рідного краю; формувати відповідальне сиавлення до навколишнього світу; розвивати спостережливість, вміння аналізувати інформацію.
 

Обладнання:сигнальні карточки, картки з прислів’ями, таблиця для гри, мікрофон, таблиця з кросвордом, предметні малюнки, ноутбук.

 

                                                       Хід заняття

І Організаційна частина
1.Привітання.
     Любі діти,добрий день!
     Зичу праці і пісень,
     А ще друзі вам бажаю,
     Сил,натхнення на весь день!

-Сідайте!Мене звати Христина Вікторівна і сьогодні я проведу у вас виховне заняття.

 

ІІ Основна частина.
 

1.Бесіда.
-Діти,подивіться на картинку,що на ній зображено?
-Так,на нашій планеті є багато чого цікавого і захоплюючого.Але якщо людина буде лише милуватися природою-краса поступово зникатиме.

-На сьогодні ньому занятті ми будемо говорити про охорону природи та довкілля нашої планети.Будемо милуватись чарівним світом навколо нас.

-А хто знає,що таке природа? (відповіді учнів)
Все,що нас оточує і не зроблене руками людини-природа.Вона дає нам все необхідне:їжу,воду,повітря.Вона є джерелом натхненя художників,поетів.Недарма її називають ненькою.Всі ми діти природи,та не всі ми однаково добрі до неї.Природа потребує постійної уваги,турботи.Ми повинні берегти її,охороняти її багатство.
І працюватимемо за таким девізом: «Земля не належить нам,а ми – їй»

-А зараз послухайте вірші ваших однокласників,в яких показано ставлення до природи.
 

                                                    
 

1.І пташка,і метелик,і людина,
   Сплелися у вінок.
   Ім’я йому-Життя.
  Одна у них Земля,
  Одна родина,
  І вічність в них одна і небуття.

 

2.Усіх людей ми закликаєм:
   Нащадки,збережіть природу,
   Її степи,ліси,джерельну воду.
   Дерева не рубайте,не вбивайте звіра,
   І у природи хай буде довіра.
  Що не заподієте зла їй,
  Своїй колисці,матері своїй.

-Поки ми слухали вірші,до нас надійшов лист,давайте відкриємо його
                                     

                                                      Лист здоров’я
Ми- птахи,звірі,рослини,звертаємось до вас за допомогою.Нам загрожує небезпека:забруднення повітря та води,знищення всього живого на Землі.
Якщо ви виконаєте всі завдання,які ми для вас приготували,то ви дуже допоможете нам.

-ну що ж,діти,допоможемо?

2.Гра «Продовжи прислів’я»

Без води                                          брат і сестра.
Ліс і вода                                         водою.
Весна багата                                   не туди і не сюди.
Не плюй у криницю                         греблю рве.
Вода                                                 бо доведеться води напиться.

 

3.Гра «Так чи Ні?»
-Я буду говорити речення,які стосуються природи.Якщо дії людини шкодять природі – ви піднімайте червоні картки,а якщо ні – зелені

1.Людина садить біля будинку дерево.
2.Людина кинула сміття посеред вулиці.
3.Водій миє машину на березі річки.
4.Людина вішає на дерево годівницю.
5.Людина розбиває скляні пляшки.

 

4.Відеоролик
-А зараз перегляньте відео,в якому показано вплив людини на природу.
(Перегляд)
-Як негативно впливає людина на довкілля?
-Яким ми хочемо бачити навколишнє середовище?
-Що люди можуть зробити для збереження краси природи?

 

5.Гра «Значення води»
-Роздивіться таблицю «Значення води»
-А зараз ми виберемо 2 експертів і секретаря.Секретар з’єднуватиме краплину води з тими кому вона потрібна,а експерти доводитимуть свою думку.

 

6.Фізхвилинка
Сильний вітер до землі,
Гне дерева молоді,
А вони ростуть,міцніють,
Вгору тягнуться,радіють.
Вітер віє нам в лице,
Захиталось деревце.
Вітерець все тихше,тихше,
Деревце все вище,вище.

 

-14 квітня – Міжнародний День Довкілля.У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у допомогу навкодишньому середовищі.

 

                                          

                                              

7.Гра «Що я можу зробити в День Довкілля ?»
-Я буду читати словосполучення,якщо в них йде мова про те,що можна робити в цей день – ви плескайте в лодоні, якщо ні – мовчите.

-Посадити  дерево.
-Кидати сміття будь – де.
-Зробити зі старшими шпаківню.
-Рвати квіти.
-Руйнувати гнізда.
-Влаштовувати субботники.

 

ІІІ Підсумок заняття.
1.Гра «Мікрофон»
-Що таке природа?
-Як ми можемо їй допомагати?
-Як зберегти довкілля?
-Що вам сподобалось на сьогоднішньому занятті?

-Ви добре попрацювали,виконали всі завдання наших друзів менших, і тепер їм не загрожує небезпека.

 

                                            

 

                                                                  

 

 

 

 

 

 

 

 

Виховна година на тему:

« Збережемо планету

Земля».

 

                                      

         

 

 

 

                                                                        Підготувала і провела

вихователь:

Осадчук  А.В.

 

 

 

 

                                            2021рік

 

 

 

 

docx
Додав(-ла)
Осадчук Анжела
Пов’язані теми
Я досліджую світ, Сценарії
Додано
21 січня
Переглядів
124
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку