План-розробка уроку з предмета «Обладнання та технологія автоматичного та механізованого зварювання»

Про матеріал

Тема уроку: Будова, технічна характеристика зварювального напівавтомата Fronius TransSteel 3500

Мета уроку:

Сформувати, закріпити та узагальнити знання про будову,технічні характеристики та вміння працювати з напівавтоматичним зварювальним апаратом Fronius TransSteel 3500

Зумовлювати розвиток самостійного мислення, формування вмінь та навиків перенесення знань у нову ситуацію; уміння застосовувати теоретичні знання на практиці, аналізувати результати своєї роботи; розвивати пізнавальний інтерес до предмету.

Виховати акуратність, раціональне та дбайливе відношення до матеріалів, любов до професії та прагнення до успіху.

Перегляд файлу

Міністерство освіти і науки України

 

Державний навчальний заклад

«Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти»

 

 

 

 

 

 

 

План-розробка уроку

з предмета

«Обладнання та технологія автоматичного та механізованого зварювання»

 

 

 

Тема уроку: Будова, технічна характеристика зварювального          напівавтомата Fronius TransSteel 3500

 

 

 

 

 

Викладач

Наталія Сагайдак

 

    

 

 

 

 

 

 

Запоріжжя, 2022

 

 

Тема уроку:  Будова, технічна характеристика зварювального напівавтомата Fronius TransSteel 3500

 

                                                  навчальний кабінет

Тип уроку:  комбінований -

                                                  зварювальна майстерня

Мета уроку:

Сформувати, закріпити  та  узагальнити  знання про будову,технічні характеристики та вміння працювати з напівавтоматичним зварювальним апаратом Fronius TransSteel 3500

Зумовлювати розвиток самостійного мислення, формування вмінь та навиків перенесення знань у нову ситуацію; уміння застосовувати теоретичні знання на практиці, аналізувати результати своєї роботи; розвивати пізнавальний інтерес до предмету.

Виховати  акуратність,  раціональне  та  дбайливе  відношення  до  матеріалів, любов до професії та прагнення до успіху.

 

Час роботи: кабінет-22хв.; майстерня-23 хв.

 

Форма організації навчальної діяльності: групова, індивідуальна

 

Метод ведення уроку: Навчання: пояснювальний, діалогічний;

                                         викладання:  пояснювально-збуджуючий

 

Комплексно-методичне забезпечення:

  •             мультимедійні засоби;
  •             натуральні об’єкти

 

Міжпредметні  зв'язки:  технологія  та  обладнання зварювальних робіт,  матеріалознавство,  охорона праці,  електротехніка.

 

 Хід уроку

1. Організаційна частина

            - перевірка готовності учнів до уроку

            - психологічний настрій учнів на урок

 

2. Актуалізація опорних знань учнів. (Фронтальна бесіда)

 

  1.          Вкажіть переваги напівавтоматичного зварювання.
  2.          Які зварювальні матеріали використовуються для  напівавтоматичного зварювання?                
  3.          Охарактеризуйте газ СО2.
  4.          Тиск, колір та надпис на балоні з СО2.
  5.          Охарактеризуйте газ Ar.
  6.          Тиск, колір та надпис на балоні з Ar.

 

 

 

3. Мотивація навчальної діяльності учнів

  1.            Цільова  установка  на  урок.  Значення напівавтоматичного зварювання.
  1.          Повідомлення теми уроку

Напівавтоматичне зварювання є найбільш продуктивним видом дугового зварювання. Напівавтомати можуть використовуватися для зварювання як у невеликих автомайстернях, так і на великих заводах і підприємствах. Різна модифікація напівавтоматів дозволяє застосовувати їх для різних видів робіт.

  1.           

Отже темою уроку буде «Будова, технічна характеристика зварювального напівавтомата Fronius TransSteel 3500»

 

 

  1.           

Будь ласка відкрийте свої зошити, запишіть число та тему уроку.

 

  1. Формування, сприймання і осмислення нових знань та понять.

План викладу матеріалу:

 

1. Будова  зварювального напівавтомата Fronius TransSteel 3500

2.  Характеристика зварювального напівавтомата

3.Переваги зварювального напівавтомата

4.Використання зварювального напівавтомата

5.Отримання практичних навиків у зварювальній майстерні

Виклад нового матеріалу супроводжується демонстрацією слайдів презентації.

 

 

 

 

 

 

 

6.Узагальнення і систематизація учнями нових знань. Визначення рівня усвідомлення і осмислення будови, характеристики, використання зварювального напівавтомат

 

Підведення підсумків. Викладач характеризує відповіді учнів,        проводить оцінювання, коментує оцінки.

7. Отримання практичних навиків у зварювальній майстерні

    

Домашнє завдання. Підручник: Гуменюк І.В. «Технологія електродугового зварювання»,  розділ 9,  п.р. 9.6, 9.7, с. 157-163

 

 

 

 

 

 

doc
Пов’язані теми
Технології, Розробки уроків
Додано
14 грудня 2022
Переглядів
687
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку