Алгебра. 10 клас. Розв’язування вправ на обчислення і перетворення тригонометричних виразів.

Про матеріал
Конспект уроку алгебри для 10 класу "Розв’язування вправ на обчислення і перетворення тригонометричних виразів" можна використати для узагальнення з теми "Тригонометричні вирази"
Перегляд файлу

 

 

 

 

 

 

 

План-конспект уроку

з теми:

8«Розв’язування вправ на обчислення і перетворення тригонометричних виразів"

 

Підготувала: вчитель математики

Новгород-Сіверської державної гімназії

імені К.Д. Ушинського

Заєць Н. Г.

 

 

 

 

 

 

 

 

2013


Тема: Розв’язування вправ на обчислення і перетворення тригонометричних виразів.

Мета:

  • закріпити вміння й навички учнів застосовувати тригонометричні формули при розв’язанні вправ, виконувати перетворення тригонометричних виразів;
  • розвивати логічне мислення, вміння аналізувати; сприяти розвитку вмінь встановлювати комунікативні зв’язки; розвивати інтерес до предмету;
  • виховати дисциплінованість, творче ставлення до праці, охайність при виконанні письмових робіт.

Тип уроку: закріплення й удосконалення вмінь і навичок.

Обладнання: комп’ютери, програмне забезпечення My test, мультимедійний комплекс, презентація, картки із завданням, плакат з формулами.

Дата проведення: 18.03.2013.

Хід уроку

  1. Організаційний етап.
  2. Оголошення теми, мети уроку.

Щодня у житті ми здійснюємо кроки, прямуючи до досягнення мети. Наш сьогоднішній урок не є винятком. Ми продовжуємо подорож по країні «Тригонометрія», вкладаючи в наші «мозкові портфелі» все більше і більше знань.

Слайд 1

Слайд 2

Сформулюйте, будь-ласка, свою мету даного уроку. Які ваші очікування?

  1. Актуалізація опорних знань.

Двоє учнів  виправляють помилки у формулах, четверо працюють за комп’ютерами з тестовими завданнями, а решта на картках (картки дворівневі: для самостійної роботи і виконання вправи за зразком).

Слайд 3

Слайд 4

Сигналізує про завершення роботи.

Робота учнів, що виправляли помилки у формулах, аналізується, виставляється оцінка тим, хто працював за комп’ютером.

  1. Розв’язування вправ.

Слайд 5

 

Робота в парах протягом 2 хвилин. Учні обговорюють завдання на картках, спосіб його розв’язання. Один з учнів презентує класу розв’язання свого завдання. Про правильну відповідь сигналізує смайлик, що з’являється на слайді після дотику до мультимедійної дошки.

Завдання

 Обчислити:

1)

А) 0,6;         Б) – 0.6;        В) 0,36;        Г) – 0,36;     Д) інша відповідь

2)

А) 1;         Б) ;        В) ;       Г) ;      Д) 2.

3)

А) 1;         Б) ;        В) ;        Г) ;     Д) інша відповідь

4)

А) ;         Б) ;        В) ;        Г) ;     Д) інша відповідь

5)

А) 1;         Б) ;        В) 0;        Г) ;     Д) інша відповідь

6)

А) 0,5;         Б) 1,5;        В) 3;        Г) 4;       Д) інша відповідь.

7)

А) ;         Б) ;        В) 3;        Г) ;     Д) інша відповідь

8)

А) 1;         Б) -1;        В) 0;        Г) 2;     Д) інша відповідь

9)

А) 1;         Б) -1;        В) 0;        Г) 2;     Д) інша відповідь

10)

А) 1;         Б) -1;        В) 0;        Г) 2;     Д) інша відповідь

 

11)

А) 1;         Б) -1;        В) 0;        Г) 2;     Д) інша відповідь

 

12)

А) 1;         Б) ;        В) 0;        Г) ;     Д) інша відповідь

 


                    

 

                     Слайд 6                                                  Слайд 7

    

                       Слайд 8                                                  Слайд 9

      

                    Слайд 10                                                  Слайд 11

        

 


 

                   Слайд 12                                                  Слайд 13

       

                   Слайд 14                                                   Слайд 15

      

                   Слайд 16                                                   Слайд 17

     

  1. Підведення підсумків.
  2. Домашнє завдання.


Слайд 17

Повторити формули тригонометрії, виконати завдання на картках.


1)

2)

3)

4)

5)

6)

7)

8)

9)

10)

11)

12)



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




 

 

doc
До підручника
Алгебра і початки аналізу (профільний рівень) 10 клас (Мерзляк А.Г., Номіровський Д.А., Полонський В.Б., Якір М.С.)
Додано
28 лютого 2019
Переглядів
3288
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку