16 червня о 15:00Вебінар: Збереження здоров’я дітей з особливими освітніми потребами

Аналіз виховної роботи класного керівника 5-Б класу , проведеної у ІІ семестрі 2018-2019 н.р.

Про матеріал
Аналіз виховної роботи класного керівника 5-Б класу , проведеної у ІІ семестрі 2018-2019 н.р.
Перегляд файлу

 

Аналіз виховної роботи класного керівника 5-Б класу , проведеної у ІІ семестрі 2018-2019 н.р.

Свою діяльність із класом продовжувала спрямувати на реалізацію Програма Національного виховання молоді Рівненщині та Сарненщини 2001-2020рр ,основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів керувалась Конституцією України Конференцією ООН про права дитини законом про освіту.

Вела виховну роботу, яка поєднувала в собі традиційні та нетрадиційні форми та методи роботи класного керівника  . Для його використовували форми та елементи превентивного виховання , бесіди , диспути, конкурси, ігри, анкетування, вікторини, та ін. Намагалась залучити до виховної роботи батьків.

Про хід і результати навчально-виховного процесу батькам ми повідомляємо на батьківських зборах, які проводяться відповідно до календарного плану два рази на семестр. У  минулому семестрі були проведені батьківські збори на теми: « Як запобігти розвитку жорстокості у дітей» , «Культура поведінки підлітка». Під час проведення зборів було вирішено ряд організаційних питань, пов'язаних з вихованням учнів, поведінкою та навчанням . Проводяться індивідуальні бесіди з батьками учнів, які мають  помітно знижений рівень навчання.

Я, як класний керівник налагодила гарні відносини з батьками учнів, постійно підтримую зв'язок із сім’ями учнів. Працюю над зміцненням , згуртуванням касу в єдину команду.

Основна увага приділялась ціннісному ставлення  особистості до суспільства і держави. Було проведено заходи : бесіда «Свято Водохреща»,  класна година «Ми сильна нація!», виховні години «Моя Батьківщина-Україна», «Козацька доля-степ та воля», «Славні захисники суверенності України», «Знайомтесь- видатні Українці».

Головною метою цінного ставлення до сімї родини , людей формування духовно – моральної культури і компетентності і особистості. В дітей виховувала гуманне ставлення до людей,  вчила їх бути чуйними , ввічливими, доброзичливими . Було проведено годину спілкування «Я та інші хлопчики й дівчатка», круглий стіл Співчуття-перший крок до людяності.

Учнів класу вчу з повагою ставитися один до одного , до себе. Було проведено різні бесіди та виховні годиниЖиття- найдорожчий скарб, тренінг «Формування безпечної поведінки у кіберпросторі». Також вчимо любити працю, допомагати батькам , з цією метою було проведено багато виховних годин.

Прищеплюючи дітям  любов до природи,  проводилися трудові десанти з прибирання класної кімнати та шкільного подвір’я . Діти робили проекти – дослідження Природа в музиці і музика в природі . Було проведено виховні години : «Неси добро у світ природи», «Вплив канцерогенів у продуктах харчування на організм людини»,

Дитина – це творча особистість , вона має різні здібності . Щоб їх розвивати в класі проводилися різні конкурси, а також діти брали участь у загальношкільних  конкурсах.

Щотижня  проводилися бесіди з техніки безпеки,  з метою вберегти дитину від небезпечних ситуацій .

Щомісяця проводилися бесіди з метою попередження торгівлі людьми, булінгу та кібер-булінгу серед учнів класу.

Значну увагу приділено формуванню в своїх учнів також таких рис характеру як чесність , порядність . З тією метою майже щодня проводилися бесіди та роз’яснювальні роботи .

Учні класу виконують свої доручення , правильність і постійне виконання яких контролюється як класним керівником так і активом класу.

Вдалося згуртувати класний колектив, учні стали більш самостійними, відповідальними.

Хотілося б , щоб батьки більше приділяли часу своїм дітям та залучались до шкільної роботи.

Виховну роботу буду старатись спрямовувати так, щоб виховувати покоління патріотів, фізично і духовно здорової людини з широкими інтересами. Учні починають розуміти важливість суспільних та громадських подій, що збагачують світогляд. Виховати дбайливе ставлення до праці, людей, поваги до сім’ї, родини, до історичних і духовних надбань рідного краю.                                                                                                                                                                                                                                                                            Карпець І.В.

docx
Додано
7 серпня 2019
Переглядів
246
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку