Animals урок в 2 класі

Про матеріал
Мета уроку: систематизувати та закріпити отримані лексико-граматичні навички з даної теми й ознайомити з новим лексичним матеріалом. Завдання: - Повторити загальні та спеціальні питання з дієсловами can, do , be - Ознайомити з новими словами – місцями мешкання тварин: in the garden, in the river, in the forest, in the house, in the zoo - Повторити лексику з теми Animals, із застосуванням комунікативного
Перегляд файлу

1

 

Animals ( 2 клас )

Мета уроку: систематизувати та закріпити отримані лексико-граматичні навички з даної теми й ознайомити з новим лексичним матеріалом.

Завдання:

  •                 Повторити загальні та спеціальні питання з дієсловами can, do , be
  •                 Ознайомити з новими словами – місцями мешкання тварин: in the garden, in the river, in the forest, in the house, in the zoo
  •                 Повторити лексику з теми Animals, із застосуванням комунікативного підходу в навчанні, використовуючи рухливі ігри, загадки, цікаві завдання-головоломки.

 Навчально-наочні посібники:

  •                 Малюнки із зображеннями будинку, річки, лісу зоопарку
  •                 Роздатковий дидактичний матеріал
  •                 Маски тваринок, вирізані з паперу або справжні, фрукти, дзеркало

 

Хід уроку:

  1. Організаційний момент:

 

Teacher – Good morning, dear children! Glad to meet you!

Pupils - Good morning! Glad to meet you too!

Teacher – Are you ready for the lesson?

Pupils – Yes, we are.

Teacher – Fine! I’m glad to hear it!

 

  1. Пояснення цілей й завдання уроку:

 

T. – Dear boys and girls! Today we’re going to travel to a wonderful country – a fairy tale. You won’t be children there. You will be animals. We will solve many puzzles, play many games and do many puzzles, play games and do many interesting tasks there. Are you ready to travel?

Ps – Yes, we are.

T. – Close your eyes and let’s count from 1 up t 10 all together.

 

(Учні закривають очі і рахують до 10, у цей час учитель одягає їм маски. )

 

  1. Повторення загальних і спеціальних запитань

  T. – Open your eyes, please. Welcome to the country of Animals. You are not boys and girls. You’re animals now.

Pete, stand up and come to me. Look at the mirror.  What are you?

P. – I’m a tiger.

T. – What can you do, tiger?

P. – I can run.

T. – Do you like to run?

P. – Yes, I do.

T. – Run, please.

        (Подібним чином відбувається «знайомство» з усіма іншими учнями класу. Вчитель продовжує ставити питання. )

        T.:

             - Where are you from?

             - How old are you?

             - What do you like?

             - Do you have a mother?

       4. Знайомство з новим лексичним матеріалом

 

        ( На дошці – картинки лісу, будинки, річки, … Під ними написи: in the forest, in the house. In the river, in the garden, in the Zoo. )

 

         T. – Look at the board. You can see place where you can live. Will you repeat after me these words.

   ( Діти повторюють за вчителем, читають самостійно.  Учитель прибирає картинку, діти овинні сказати, що зникло з дошки. )

           T. – Tiger, Do you live in the river? Monkey, do you live in the forest?

                   Where do you live, Fox? Where do you live, parrot? Do you live in the forest, little  mouse? Та     інші запитання.

 

5.Повторення лексики з теми «Тварини», використовуючи рухливі ігри, загадки, цікаві завдання

 

T. – Dear animals, let’s divide into three groups: yellow, red, orange.

 

(Учитель ділить клас на групи, по черзі показуючи yellow, red orange)

 

T. – Orange, raise your hands! Come here. You are the orange team. If you will be the first each time you will get an orange.

        Yellow, raise your hands! Come here. You are the yellow team. If you are the first, each time you will get a banana.

         Red, raise your hands! Come here. You are the red team. If you are first , each time you will get a strawberry.

         The first task for you. Look around, there are many tracks of animals in the class. Find your tracks and make up words – the names of animals. If you are the first – you will be the winner.

 

(Під музику команди розшукують сліди тварин, пофарбованих у колір команди, складають слова. Хто впорається швидше, той отримує «фрукт» для своєї команди. Підбивають підсумок.)

 

T. – Another task for you, I’ ll give you the envelops with sentences, which were broken by a cruel wizard. You must make up your sentences from these pieces. The first team to finish the task is the winner.

 

(Під музику учні складають речення з фрагментів, які є у конвертах для кожної команди. Підводяться підсумки.)

 

T. – I have the last task for you. You’ve made the text from the pieces of paper. It’s a puzzle about animals, as you have understood. Read the puzzle to your friends from the other teams and they must guess what animal this is.

 

( Учні з однієї команди читають загадку іншим командам. Ті, хто здогадуються, отримують свій фрукт. Підбиваються підсумки. )

 

T. – All the animals of … team get these fruit as the present for your active work. Now it’s time to sing about animals.

 

Animals

We are hares,

We are bears,

We are here.

We are there,

We are horses,

We are foxes,

We are brown cats,

We are dogs,

We are birds,

We are happy lads.

We are hares,

We are bears,

We are brown cats,

We are horses,

We are foxes,

We are happy friends.

 

T. – It’s time to come back home. Close your eyes and count from 1 up to 10.

 

(Учні знімають маски )

 

T. – We are at home at last. Good-bye, children!

Pp. - Good-bye, teacher!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
Додано
25 вересня
Переглядів
10
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку