Батьки та діти. Непорозуміння між старшими та молодшими.

Про матеріал
Урок, 7-й клас, підручник Карпюк. Непорозуміння між старшими та молодшими. Мета: Повторити й закріпити лексику теми. Ознайомити учнів з новими ЛО. Ознайомити учнів зі структурами to let smb. do smth., to be allowed to do smth. та особливостями їх вживання.
Перегляд файлу

Тема: Люди

Підтема:
Непорозуміння між старшими та молодшими.

Мета:

Повторити й закріпити лексику теми.
Ознайомити учнів з новими ЛО.
Ознайомити учнів зі структурами to let smb. do smth., to be allowed to do smth. та особливостями їх
вживання.
Навчати учнів логічно та послідовно висловлювати власну думку.
Удосконалювати навички аудіювання.
Продовжувати тренувати учнів у читанні.
Практикувати учнів у письмі.
Продовжувати формувати комунікативні навички учнів.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах (НО1), для самостійної роботи (НО2).

 

ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ  ІНШОМОВНОГО  МОВЛЕННЯ
Greeting  1. Привітання.
T: Good morning, pupils. I’m glad to see you again.
Ps: Good morning, teacher. We are glad to see you.
Aim    2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: We are continuing to speak about , your relationship with your parents. Today you will
know more interesting things on our topic.
Check
on Homework 3. Перевірка домашнього завдання.
1) РЗ, впр. 1-8 (с. 40-41)
Учні читають речення, які вони склали. Учитель стежить за правильністю відповідей, виправляючи помилки у разі їх наявності.

Warming up 4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Гра «Broken Phone».
Клас розподіляється на дві команди. Учитель розкладає картки (НО1) на столі. Члени команд по черзі підходять до столу, беруть одну з карток і читають слово. Поті вони повинні тих його сказати сусідові та передати далі.

ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Grammar Practice
1. Відпрацювання граматичного матеріалу: структури to let smb. do smth./to be allowed
to do smth.
Граматична гра.
Клас розподіляється на дві команди, кожна команда повинна написати речення з вивченими структурами.

Потім учні отримують картки з реченнями, що вони повинні доповнити.

Complete the sentences with do or make.

0 Did they make a mess in the room?

1 She didn’t _______________ her bed before school this morning.

2 I usually _______________ my homework straight after school.

3 Did he _______________ well in the physics test?

4 You can _______________ a lot of money selling your old toys.

5 She didn’t _______________ a fuss when everything went wrong.

6 The girls _______________ their hair in a different style every day.

 

Complete the sentences with do or make

0 Did they make a mess in the room?

1 Will you go to the supermarket and _______________ the shopping, please?

2 I’ll _______________ you a nice cup of tea.

3 Can I _______________ a suggestion about your project?

4 My grandmother likes to _______________ puzzles in her free time.

5 I usually _______________ a lot of mistakes in my homework, so I have to be careful.

6 Dave! It’s your turn to _______________ the washing-up tonight.

 

Speaking 2. Розвиток умінь мовлення.
Гра
Клас розподіляється на групи по четверо учнів, кожен з яких отримує по одній картці з набору (HO2). Учні складають правила між ними та батьками.

Listening comprehension
3. Аудіювання. Впр. 2 (с. 44).
Перед початком роботи учні розглядають фото, висловлюють думки. Потім, уважно прослухавши діалог, відповідають на питання.

Вчитель звертає їх увагу на фрази діалогу.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework 1. Домашнє завдання.
РЗ, впр. 1, 2, 3 (с. 42), письмово.
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
 

 

docx
Пов’язані теми
Англійська мова, Розробки уроків
Інкл
Додано
6 листопада 2019
Переглядів
430
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку