Бесіда: "Які є види транспорту?"

Про матеріал
Мета: розширити поняття про транспорт, види транспорту; сприяти розвитку мислення, мовлення; виховувати інтерес до довкілля.
Перегляд файлу

Тема: Які є види транспорту?

Мета: розширити поняття про транспорт, види транспорту;  сприяти розвитку мислення, мовлення; виховувати інтерес до довкілля.

Обладнання: малюнки за темою, роздатковий матеріал.

Хід заняття

І.Організація дітей.

1.Привітання.

2.Вступне слово.

Будинок по вулиці йде,

На роботу нас везе. (Автобус)

 

Спочатку дерево звалили,

Потім нутро йому довбали,

Потім лопатками забезпечили

І по річці пустили гуляти. (Човен)

 

По асфальту йде будинок,

Дітлахів багато в ньому,

А над дахом віжки,

Без них ходити не може. (Тролейбус)

 

П'є бензин, як молоко,

Може бігати далеко,

Возить вантажі і людей.

Ти знайомий, звичайно, з нею. (Машина)

 

Щоб тебе я повіз,

Мені не потрібен овес.

Нагодуй мене бензином,

На копитця дай гуму.

І тоді, піднявши пил,

Побіжить... (автомобіль).

 

Я в будь-який час року

І в будь-яку негоду

Дуже швидко в будь годину

Провезу вас під землею. (Метро)

 

Братики в гості спорядилися,

Один за одного причепилися

І помчали в шлях далекий,

Лише залишили димок. (Вагони і паровоз)

 

Він гуде і малює крейдою,

Він малює білим-білим

На папері блакитний

Над моєю головою. (Літак)

 

-Розгадавши всі ці загадки, як ви гадаєте, про що ми з вами будемо сьогодні вести розмову? (відповіді дітей)

ІІ.Основна частина.

1.Перегляд мультфільма про транспорт.

2. Бесіда після перегляду мульфільма та за малюнками.

  • Яким видом транспорту вам доводилося користуватися?

Розкажи.

  • Для чого служать машини? ( для перевезення пасажирів)
  • Ще що можуть перевозити такі та інші машини? ( Вантажі)
  • Назвіть наземний транспорт, який возить по землі?
  • Хто назве повітряний транспорт? Морський?
  •  Для чого люди придумали транспорт? ( Для того , щоб швидше пересуватись, щоб полегшити працю рук)

3.Розгадування кросворду.

C:\Users\Systema\AppData\Local\Temp\Rar$DIa3864.31230\а1.bmp

4.Творче завдання.

-Придумати та намалювати машину майбутнього.

 

ІІІ.Заключна частина.

1.Підведення підсумків.

 

docx
Пов’язані теми
Педагогіка, Виховна робота
Додано
17 лютого 2019
Переглядів
8233
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку