Тема. Тварини взимку. Animals. Робота над деформованим реченням.
Мета: вчити дітей будувати речення; презентувати новий ЛМ з англійської мови; поглибити знання про тварин; розвивати зв’язне мовлення; розвивати навички читання; збагачувати словниковий запас; виховувати любов до природи.
Тип уроку: бінарний.
Хід уроку
1.Організаційний момент
1.1Greeting. Good morning children. How are you today?
1.2Фонетична вправа з англійської мови (слайд на дошці)
2.Актуалізація опорних знань
3.Мотивація навчальноЇ діяльності.Повідомлення теми уроку
Today we're going to speak about different animals, translate the words from English into Ukrainian and revise the information from the previous lessons.
-Відгадайте загадку.
Що за диво? Все село
Білим пухом замело.
Дива зовсім тут нема-
Це прийшла до нас… (зима).
Repeat after me “winter”. OK, one more time “winter”
-Яка зараз пора року?
-Діти, подивіться як гарно взимку!
(1 слайд-картинка «Зима»)
В білих валянках, у білім кожусі Ми тихо заходимо до лісу.
Ходить зимонька в полі й у лузі. Зима-чарівниця стоїть.
Носить зимонька білий мішок, Тримаючи ключиків в’язку.
Трусить з нього на землю сніжок. Щоб нам таємницю відкрить.
(2 слайд-картинка «Зима в лісі»)
Let's say it in English “winter in the forest”. Look at the picture and repeat.
-Сьогодні ми з вами дізнаємось, як зимують дикі тварини.
4.Робота над темою уроку
Робота над загадками.
-Заходимо до зимового лісу і бачимо:
А)Він ікластий і сердитий,
Дуже любить землю рити.
Жолуді весь час шукає.
Й малюків смугастих має. (Кабан)
Look at the picture and repeat “wild boar “. Read this word again
(3 слайд-картинка кабана)
Б)Є горішки і грибочки
У дуплі на мотузочку.
Плигаю по гілочкам,
Я – руденька…(Білочка)
Look at the picture and repeat “squirrel “. Read this word again
(4 слайд – картинка білочки)
В)Хвіст куценький, довгі вуха,
Має в шафі два кожухи.
Влітку одягає сірий,
Ну а взимку – теплий білий. (Зайчик)
(5 слайд – картинка зайця)
Look at the picture and repeat “hare “. Read this word again
Г)Гострі зуби, сильні лапи
Дуже схожий на собаку,
І полює дуже ловко,
Що, впізнали, друзі…? (Вовка)
Look at the picture and repeat “wolf “. Read this word again
(6 слайд-картинка вовка)
Д)У кущах вона ночує
І на зайчика полює.
Вся руденька ця сестричка,
А зовуть її…(Лисичка)
Look at the picture and repeat “fox“. Read this word again
(7 слайд – картинки лисиці)
---Фізкультхвилинка
5.Бесіда з елементами розповіді.
---Вовк, кабан, білка, заєць, лисиця-які це тварини? (Відповідь)
---Це комахи, звірі чи птахи? (Відповідь)
(8 слайд – загальна картинка звірів)
---Всі ці звірі живуть в лісах України, і навіть в лісах нашого рідного краю Луганщини.
–--Але є й ті звірі, які проживають і в інших куточках нашої планети. Look at the board. Children, please, read and translate the animal's names. ( Малюнки тварин, що проживають в Африці.)
–-Взимку ліс відпочиває. У лісових норах, дуплах зимують звірі. Зимовий ліс потопає в снігових заметах. На білосніжному лісовому килимі можна побачити безліч звірячих слідів. Заєць дуже обережний. Перед сном він наробить багато слідів, щоб заплутати своїх ворогів, а потім з розгону стрибає вбік і там спить. Вовки мандрують у пошуках здобичі. Вони нападають на дрібних і великих тварин: оленів, диких кабанів. У лисиці гарний нюх і чудовий слух. Відчувши під снігом мишу, вона високо підстрибує вгору і потім пірнає під сніг, щоб там спіймати мишу. Дикі кабани викопують під снігом цілі ями вишукуючи жолуді для їжі. Білка хоч і робить запаси, але все одно взимку шукає собі їжу.
6.Робота з деформованими реченнями.
-Ми з вами попрацювали над загадками, послухали розповідь. А тепер нас чекає цікаве завдання. Зараз ви будете дивитися малюнки і на слова, які написані. Їх требі уважно прочитати і скласти з них речення. Але перед цим ми відпочинимо.
---Фізкультхвилинка
The Robot game
(Слайди з картинками тварин і словами)
Учні працюють з деформованим реченням.
1.Лисиця вміє полювати під снігом. (Лисиця, під, вміє, полювати, снігом.)
2.Взимку заєць вдягає білий кожух. (Вдягає, білий, заєць, кожух, взимку.)
3. Вовки мандрують у пошуках здобичі. (Мандрують, у, вовки, пошуках, здобичі.)
4.Білочка живе в дуплі. (Дуплі, в, живе, білочка.)
5.Кабани шукають жолуді під снігом. (Кабани, під, шукають, снігом, жолуді.)
Учні з допомогою вчителя перекладають речення на англійську мову.
7.Підсумок уроку
Метод «Мікрофон»
---Сподобався вам урок?
---Про кого ми розмовляли?
---Що вчилися робити на сьогоднішньому уроці?
---Що нового дізналися про тварин?
---Які слова на англійській мові більш запам'яталися?