Тести від «На Урок»: Організація дистанційної роботи під час карантину

Дистанційне навчання учнів 6 класу з фізичної культури (зразок завдань)

Про матеріал
Дистанційне навчання учнів 6 класу Северинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району з фізичної культури на період з 13 березня по 03 квітня 2020 року (орієнтовно)
Перегляд файлу

Дистанційне навчання учнів 6 класу Северинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району

з фізичної культури на період

з 13 березня по 03 квітня 2020 року (орієнтовно)

 

Шановні учні та батьки!

З метою попередження дитячого травматизму, будь ласка, зверніть увагу на техніку безпеки під час проведення фізичних вправ. Більша частина завдань мають теоретичний характер, тому самостійно організовуйте свою рухову активність протягом дня. Не забувайте, що активний рух – запорука здоров’я людини!

 

Щоденно рекомендовано виконувати комплекс вправ ранкової зарядки:

  1. Вправи для м’язів шиї: вихідне положення (в. п.) – основна стійка, руки на поясі, 1 – зробити нахил голови направо, 2 – зробити нахил голови наліво, 3 – зробити нахил голови вперед, 4 – зробити нахил голови назад.
  2. Вправи для м’язів шиї: вихідне положення (в. п.) – основна стійка, руки на поясі, 1 – зробити колові оберти головою зліва направо; 2 – зробити колові оберти головою справо наліво.
  3. Рухи руками вперед і назад: вихідне положення (в. п.) – основна стійка, руки відведені назад. 1 – змахнути руками вперед; 2 – змахнути руками назад, повторити 6-8 разів.
  4. Нахили тулуба вперед: в. п. – стійка ноги нарізно, руки на поясі. 1 – нахилити тулуб уперед; 2 – випрямитись у в. п., повторити 6-8 разів.
  5. Нахили тулуба в сторони: в. п. – основна стійка. 1 – нахилити тулуб праворуч; 2 – повернутись у в. п.; 3–4 – ті самі дії виконати ліворуч, повторити 6-8 разів.
  6. Напівприсідання та присідання: в. п. – основна стійка, руки на поясі. 1–2 – напівприсідання; 3 – присісти, покласти руки на коліна; 4 – повернутися у в. п. Повторити 6-8 разів.
  7. В. п.: стоячи, ноги разом, руки вздовж тулуба. 1 – на вдиху розвести руки і відвести праву ногу убік, 2 – на видиху повернутися у вихідне положення (виконуємо вправу 8-10 разів в помірному темпі).
  8. В. п.: стоячи, ноги разом, руки вздовж тулуба. 1 – на видиху пружинно присісти і торкнутися підлоги руками 3 рази, 2 – на вдиху прийняти вихідне положення. (виконуємо вправу швидко 8-10 разів).
  9. В. п.: стоячи, ноги на ширині плечей, руки вздовж тулуба. 1 – на вдиху нахилитися в праву сторону і одночасно опустити ковзаючим рухом по тулубу праву руку вниз, а ліву – підняти вгору, 2 – на видиху повернутися у вихідне положення. Те саме виконати в іншу сторону. (повторюємо вправу в помірному темпі 8-10 разів).

1

6 клас

13.03.2020

Переглянути відео з техніки в’язання вузлів за посиланням

https://www.youtube.com/watch?v=CYYTvtiJJ00

Повторити в’язання всіх вузлів по 3 рази

Поняття страховки та самостраховки. В’язання основних туристичних вузлів

2

16.03.2020

Знайти свій спосіб в’язання будь-якого туристичного вузла та зняти його на відео, яке потім надіслати на приватний номер у вайбері

Виконати вправу на learningapps.org, перейшовши за QR-кодом

https://learningapps.org/qrcode.php?id=pcyhzpiqj19

Навчальний норматив. В’язання туристичних вузлів

3

17.03.2020

Скласти пам’ятку щодо дотримання правил безпеки на уроках фізичної культури під час занять спортивним туризмом

Основні етапи туристської смуги перешкод. Техніка безпеки

4

20.03.2020

Тренуватися в'язати туристичні вузли для скріплення мотузок однакового діаметру за спиною, однією рукою.

Виконати вправу на learningapps.org, перейшовши за QR-кодом

https://learningapps.org/qrcode.php?id=p4futpa9n19

Проходження туристичних етапів. Техніка безпеки

5

30.03.2020

Переглянути відео про організацію переправи через яр, знайти у фрагменті основні моменти порушення техніки безпеки

https://www.youtube.com/watch?v=ovaOY05t_24

Підйом та спуск по схилу. Переправа по колоді через яр

6

03.04.2020

Опрацювати інформацію з Технічного регламенту з пішохідного туризму.

9.6. Організація супроводження

9.6.1. Супроводження може здійснюватися допоміжною вірьовкою.

9.6.2. Кріплення супроводжувальної вірьовки до учасника, якого супроводжують, у ІСС в будь-якому місці блокування або у вус самостраховки. Забороняється кріпити супроводження в транспортний (перильний) карабін учасника на переправах.

9.6.3. При транспортуванні потерпілого по переправах у ношах супроводжувальні мотузки закріплюються окремими карабінами до транспортних карабінів або до петель, до яких приєднані ці карабіни.

При транспортуванні потерпілого по переправах у коконі супроводжувальні мотузки закріплюються окремими карабінами до середнього транспортного карабіну, або до петлі, до якої приєднаний цей карабін, або згідно п.9.6.2.

9.6.4. При транспортуванні пасивного потерпілого по переправах супроводження здійснюється з обох берегів. При транспортуванні потерпілого по похилій переправі супроводження здійснюється лише з цільової ділянки.

9.6.5. Супроводжувальна вірьовка повинна бути закріплена там, звідки здійснюється супроводження, на точковій опорі або до учасника, який перебуває на самостраховці.

Супроводжувальна мотузка може кріпитися в карабін або вузол кріплення переправи (може бути мотузкою для скидання перил) або бути продовженням перильної мотузки. Розблокування окремими вузлами при цьому не потрібне.

9.6.6. Супроводжувальну мотузку може бути закільцьовано. При цьому вона повинна проходити через опори на ВД та ЦД етапу або лише через одну опору на тому березі, звідки здійснюється супроводження.

9.6.7. Учасник, який супроводжує, повинен тримати вірьовку в руках (руці). Бухта супроводжувальної вірьовки або запас розправленої вірьовки має знаходитися позаду його рук.

Дозволяється відпустити супроводжувальну мотузку, якщо учасник жорстко зафіксований і не рухається.

9.6.8. Дозволяється супроводжувати учасника, якщо супроводжувальна мотузка проходить через ПС іншого етапу й біля цього ПС є принаймні один учасник, який у будь-який момент міг би виконувати супроводження (не задіяний у страховці іншого учасника, спуску потерпілого тощо).

9.6.9. При русі по похилій переправі вниз для останнього учасника обов’язкова супроводжувальна мотузка знизу. Її роль може виконувати закільцьована страховка, окремий учасник на цiй мотузцi в цьому випадку не обов’язковий. Супроводжувальна мотузка не має провисати.

Скласти перелік етапів, де можна застосувати супроводження

Навчальний норматив. Проходження етапів туристичної смуги перешкод

 

docx
Додано
27 березня
Переглядів
185
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку