ПРОТОКОЛ № 3
засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей із особливими освітніми потребами _______школа__________
09.01. 2023 року
Присутні:
Голова команди супроводу – ___________________________________
Секретар: ___________________________________
Члени команди супроводу: ___________________________________
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1.1 СЛУХАЛИ:
______________, голову команди супроводу, заступника директора з навчально – виховної роботи, яка наголосила на тому, що в даному ліцею належним чином здійснюється освітній процес із дотриманням санітарно – гігієнічних вимог, не зважаючи на те, що навчання проводиться дистанційно та в умовах воєнного стану.
_______________ довела до відома присутніх, що згідно висновку про повну комплексну психолого педагогічну оцінку дитини, ПІП навчається за типовою програмою закладу освіти з модифікацією навчальних предметів. Процес навчання постійно супроводжувався підтримкою асистента вчителя.
ВИСТУПИЛИ:
1. , учитель3-А класу, яка вказала на те, що учень легше йде на контакт, менш агресивно реагує на запропоновані завдання, але в силу своїх індивідуальних можливостей не може опанувати програму 3 класу. Навчальна діяльність на початковому рівні. Навчально – пізнавальна мотивація розвинена недостатньо. Спостерігається нестійкість уваги, підвищена стомлюваність. Учню потрібна постійна організуюча допомога вчителя у вигляді навідних запитань, підказок, опора на наочний матеріал. Міцність запам’ятовування низька. Запропонувала, ураховуючи потенційні можливості та індивідуальні особливості навчально-пізнавальної діяльності ПІП продовжити модифікувати навчальні програми ЗЗСО з таких предметів: математики, української мови, літературного читання, англійської мови.
2. ____________асистент учителя, яка зазначила, що у розвитку учня є певні зрушення, які дають можливість засвоювати програмовий матеріал. Однак, ПІП потребує продовження модифікації деяких навчальних програм.
___________, як практичний психолог, розповіла про особливі освітні потреби, розвиток фізичної, мовленнєвої, когнітивної та емоційно-вольової сфери учня. Учень в процесі занять знаходив та співвідносив відповідні деталі за зразком. Відновлював пропущений елемент спираючись на зразок. Виконував дії за поданими інструкціями.
_____________зазначила, що в учня виникають труднощі під час виконання завдань з логічним навантаженням.
УХВАЛИЛИ:
1. Вважати динаміку розвитку та навчання за І семестр 2022–2023 н.р., учня 3-А класу ПІП позитивною. Основними завданнями на ІІ семестр 2022 – 2023 н.р. вважати:
- Дозування психоемоційного навантаження в освітньому процесі;
- Корекція недоліків емоційно – особистісного розвитку;
- Підвищення рівня розумового розвитку;
- Соціальну адаптацію.
Результати голосування:
«за» - 12 чол.,
«проти» - 0 чол.,
«утрималися» - 0 чол.
1.2 СЛУХАЛИ:
____________асистента вчителя, яка ознайомила присутніх з результатами виконання ІПР учня 3-А класу ПІП за І семестр 2022–2023 н.р.
УХВАЛИЛИ:
Результати голосування:
«за» - 12 чол.,
«проти» - 0 чол.,
«утрималися» - 0 чол.
Голова команди
Члени команди: