КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
«ПОКРОВСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ»
КОНСПЕКТ
уроку з математики
Тема. Повторення та закріплення вивченого
4 клас
Студентки 4 курсу 41-ПО групи
Спеціальність 013
Початкова освіта
Соколенко Анастасії Олександрівни
2022 рік
Клас: 4 Дата: 18.02.22
Тема. Повторення та закріплення вивченого
Мета: закріпити в учнів вміння застосовувати формули для знаходження площі та периметра прямокутника і квадрата; виховувати уміння слухати інших, активність, дисциплінованість; розвивати зорову та слухову пам'ять, увагу, логічне мислення.
Тип уроку: комбінований.
ХІД УРОКУ
І. Організація початку уроку
2. Перевірка готовності учнів до уроку
- Діти, а зараз ми з вами перевіримо чи усі готові до уроку. Подивіться, щоб на ваших партах були підручник, зошит, ручка та олівець. Чудово! Приберіть з своїх парт усі зайві речі до рюкзаків, ми розпочинаємо урок.
4. Емоційне налаштування на урок. Гра «Долонька»
ІІ. Актуалізація опорних знань і способів дій. Вікторина
- Діти, відкрийте робочі зошити та запишіть число, класна робота.
Вісімнадцяте лютого
Класна робота
https://wordwall.net/uk/resource/29015910
ІІІ. Повідомлення теми та завдань уроку
- Діти, на сьогоднішньому уроці нашою метою є - закріпити вміння застосовувати формули для знаходження площі та периметра прямокутника і квадрата; виховувати уміння слухати інших, активність, дисциплінованість; розвивати зорову та слухову пам'ять, увагу, логічне мислення.
ІV. Закріплення вивченого. Формування вмінь і навичок
1. Вправа 1
- Для цього нам знадобиться рулетка. Також ми будемо округлювати дані вимірювань до цілих одиниць.
2. Вправа 2
Адміністративна карта https://snovmr.gov.ua/interaktyvna-mapa-2020-administratyvno-terytorialnyh-odynyts-ukrayiny/
3. Фізкультхвилинка
- Діти, ми з вами трохи попрацювали, тому треба відпочити. Фізкультхвилинка!
4. Задача
5. Вправа
6. Пальчикова гімнастика
- Ми з вами багато писали сьогодні. Давайте виконаємо пальчикову гімнастику, щоб наші пальчики відпочили!
Моя сім’я
(Почергове згинання пальчиків починаючи з великого)
Цей пальчик – мій дідусь,
Цей пальчик – моя бабуся,
Цей пальчик – мій татусь,
А оцей - моя матуся,
Ну, а цей маленький – я,
Ось уся моя сім’я.
VI. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів
● На уроці я дізнався … .
● Я легко виконав завдання … .
● Мені було складно виконати … .