"Герої Харківищини" або "Герої Харкова

Про матеріал
Презентація на тему " Герої Харківщини" це презентація про Героїв Харкова які боронять нашу державу
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Герої Харківщини Виконав: Стойко Іван

Номер слайду 2

Харків. Харків, друге за величиною місто України, був одним із міст, які найбільше постраждали під час російського вторгнення в Україну у 2022 році. Місто зазнає важких обстрілів з перших днів війни, тисячі мирних жителів були вбиті або поранені. Незважаючи на постійну загрозу нападу, багато жителів відмовилися покидати Харків. Вони виявили надзвичайну стійкість і рішучість перед обличчям труднощів. Місто змінила війна. Багато будівель зруйновано або пошкоджено, а вулиці часто порожні. Але харків'яни залишаються зухвалими. Вони сповнені рішучості відновити своє місто та налагодити своє життя.

Номер слайду 3

Харків

Номер слайду 4

ГероїБійці 3-ї окремої танкової бригади зіграли ключову роль у захисті Харкова від атак росіян. У березні 2022 року бригада знищила російську танкову колону поблизу міста, не давши росіянам просунутися.

Номер слайду 5

ГероїБійці 92-ї окремої механізованої бригади також зіграли ключову роль у захисті Харкова. У квітні 2022 року бригада звільнила від російської окупації місто Чугуїв.

Номер слайду 6

ГероїВідважно боронили місто і воїни територіальної оборони Харкова. У березні 2022 року сили територіальної оборони допомагали відбивати атаку росіян на аеропорт міста.

Номер слайду 7

ГероїНа одному з напрямків фронту в Україні почала боронити нашу батьківщину нещодавно створена 142-а Окрема піхотна бригада. Її особовий склад вже нещадно нище ворога з усіх видів зброї. У цій бригаді служить мій батько.

Номер слайду 8

ГероїБійці ЗСУ в Харкові – справжні герої. Вони борються за своє місто, свою країну, свою свободу. Вони є натхненням для всіх нас. Харків'яни вдячні за жертви, яких принесли воїни ЗСУ. Вони продемонстрували надзвичайну стійкість перед обличчям постійних обстрілів і бомбардувань. Багато жителів відмовилися покинути свої будинки, навіть якщо вони були пошкоджені або зруйновані. Бійці ЗСУ в Харкові є натхненням для всіх нас. Вони борються за правду, захищають своє місто і свою країну від жорстокого агресора.

Номер слайду 9

Герої серед нас Лікарі та медсестри Харкова невтомно працювали над лікуванням поранених і хворих, часто в небезпечних умовах. Пожежники Харкова, ризикуючи життям, гасять пожежі та рятують людей із обвалених будівель. Волонтери Харкова забезпечили мешканців їжею, водою, дахом і медичною допомогою, а також допомогли в евакуації мирного населення з небезпечних районів.

Номер слайду 10

Герої серед нас

Номер слайду 11

Незламні героїЦе лише деякі приклади багатьох героїв Харкова Харків’яни продемонстрували надзвичайну силу та рішучість перед обличчям неймовірних викликів. Вони є натхненням для всіх нас.

Номер слайду 12

pptx
Додано
10 жовтня 2023
Переглядів
229
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку