Хімічний склад засобів догляду за ротовою порожнинею
Хімічний склад засобів догляду за ротовою порожнинею
Хімічний склад засобів догляду за ротовою порожнинею
Хімічний склад засобів догляду за ротовою порожнинею
Номер слайду 2
Розрізняють такі засоби догляду за ротовою порожниною: зубна паста ополіскувач зубна нитка спрей для ротової порожнини
Номер слайду 3
Хімічний склад зубної пасти. Обов’язковими є такі речовини: абразивні поверхнево-активні сполучні фториди сорбенти екстракти антисептики окремі макро/мікроелементи полімінеральні комплекси
Номер слайду 4
Компоненти зубної пасти Склад пасти багатий і насичений компонентами, кожен з яких виконує свою функцію. У більшості засобів можна зустріти: ефірні масла трав; з’єднання кальцію, калію і фтору; антисептики; абразиви; пірофосфати; компоненти, що знижують чутливість зубів.
Номер слайду 5
Ополіскувачі для рота Ополіскувачі для рота—це спеціальні розчини, до складу яких входять особливі активні компоненти, які певним чином впливають на ротову порожнину. Ополіскувачі можуть бути гігієнічними і лікувальними. Можуть продаватися готовими до вживання або вимагати додаткового розведення водою.
Номер слайду 6
Хімічний склад ополіскувачів. До складу входять біологічно активні компоненти: фторид натрію, фторид олово, екстракти цілющих рослин. Протикаріозні ополіскувачі містять фторид натрію, їх настійно рекомендується використовувати після паст на основі кальцію.
Номер слайду 7
Ополіскувачі з антибіотиками (триклозаном, хлоргексидином, гексетидином) і екстрактами рослин покликані боротися із запаленням і знищувати патогенні мікроорганізми. Амінофторид допомагає при чутливості зубів, а папаїн розм’якшує м’який наліт.
Номер слайду 8
Гігієна. Найнеобхідніша умова для здоров'я зубів та ясен —це підтримка правильної гігієни ротової порожнини. Здорові зуби — це не просто складова привабливої зовнішності та гарного самопочуття. Це ще і запорука повноцінного харчування і розбірливої мови. Від стану ротової порожнини багато в чому залежить здоров'я вашого організму в цілому.
Номер слайду 9
Висновок Щоденна профілактика, у тому числі правильне чищення зубів зубною щіткою і зубною ниткою, дозволяє запобігти розвитку захворювань ротової порожнини. Ці процедури є менш болісними, дорогими та проблемними, ніж лікування уражень, які могли б бути зупинені на початковій стадії.