Інтегрований урок для 7 класу з англійської мови за посиланням на географію звикористанням контурних карт та роздатногоматеріалу

Про матеріал
Інтегрований урок для 7 класу з англійської мови за посиланням на географію звикористанням контурних карт та роздатногоматеріалу
Перегляд файлу

7 клас

 

Інтегрований урок англійської мови та географії

 

Тема: Подорож країнами Європи.

 

Мета: формувати навички аудіювання під час перегляду відеофрагментів, навички писемного (написання листівки) та усного мовлення на основі побаченого; розвивати навички роботи в команді; розширювати світогляд школярів, виховувати цікавість і толерантне ставлення до інших культур.

 

Очікувані результати (як досягнення учнів)

 

На кінець уроку учні вмітимуть ввічливо висловлювати власні переконання, що до теми уроку, закріплять лексико-граматичний матеріал, ознайомляться з державами Європи

 

Обладнання: карта Європи, контурна карта, кольорові аплікації у формі країн, зображення цікавих місць європейських столиць, роздатковий матеріал.

 

 

ХІД УРОКУ

 

І. Оголошення теми і мети уроку. Організація класу. Поділ на 3-4 групи за допомогою кольорових карток.

 

Вчитель: Dear children! This week is the Week of Europe in our school. At different lessons you will be told about Europe, European countries, the European Union. And at this very lesson we’ll travel over some of the most beautiful European capitals. We’ll visit London, Berlin, Vienna, Madrid, Rome and Paris and see the most famous sights of these cities. And then we’ll make a map if our trip and describe it.

 

To start working we need to form the groups. Take a card of the colour you like best.

 

(Вчитель пропонує учням картки з кольорового паперу, 4-6 кольорів, в залежності від кількості груп. Кожен учень обирає картку того, кольору, який йому подобається. Такого ж кольору кольорові аплікації країн. Таким чином, групи утворюються за випадковим принципом, як і вибір країни).

 

Now, group according the colour of your cards. So, our travel groups are formed and we can start our trip.

 

ІІ. Актуалізація опорних знань.

 

    Повторення географічних назв, мов.

 

Before we start, let’s recollect the names of the countries and the languages. Look at the map and name the countries and their capitals: GreatBritain, Germany, Spain, Italy, Austria, France; English, German, Italian, Spanish, French; London, Berlin, Madrid, Rome, Vienna, Paris.

 

Опрацювання слів хором, потім переклад з української на англійську і навпаки.

 

Tell me, please, what languages are spoken in these countries?

 

What language is spoken in Great Britain? – English.

 

What language is spoken in France? – French.

 

(І так по усіх країнах заочної подорожі)

 

    Робота з дошкою. На дошці у довільному порядку наліплені картки з назвами країн, столиць, мов, цікавих місць. Вчитель за допомогою учнів розташовує картки за схемою: країна – столиця – мова.

 

Now let us make the table according to the scheme: country – capital – language.

 

    у. Робота виконується у малих групах.

    Our trip is over now. We are going to make a report about it. First of all, choose the leader of your group. The leaders, come up to my desk. Find your country, it is the same colour as your card. Stick it to the skeleton map on the blackboard.

 

Учні відшукують контур «своєї» країни, наклеюють її на контурну карту.

 

    Now your task is to find the pictures of sights of your country’s capital. Come up here and select pictures you need. Mind, there are some odd pictures!

 

Учні відбирають картинки з цікавими місцями «своєї» столиці.

 

    Написання короткого повідомлення.

 

So, you’re through with the maps and the sights. Let us describe our trip in the most simple words. We can start with the name of the country and its capital. Then it is good to name the most important sights. Finally, name the places you liked best.

 

Складання опори на дошці. Учні перекладають фрази для опису столиці, вчитель записує їх на дошці. Опора набуває такого вигляду:

 

We travelled to… The capital of… is … . There are many theatres, museums, galleries in… . We visited … . We liked … best.

 

Потім можна доповнити опору відомостями про країну, котрої в учнів немає (на даному уроці це був Відень, що добре видно на фото: учениця завершує опору, використовуючи картки з першої схеми, котра була складена на дошці).

 

Write down your stories and stick pictures to them.

 

Учні працюють у групах: пишуть повідомлення, наклеюють на нього картинки.

 

    Завершення оформлення карти.

 

Nowyouarewelcometosick the stories to the map. Be careful not to cover other groups’ countries!

 

Картинки і повідомлення наклеюються на контур.

 

    Рефлексія.Захист своєї подорожі.

 

Get ready with the story about your trip! If you are ready, put up your hands, so that I could see that. And come up to the blackboard to tell about the capital you’ve visited!

 

Представник групи розповідає про країну за схемою писемного повідомлення.

    Підведення підсумків уроку.

 

It’s time to sum up the results of our lesson. Tell me, please:

 

    What countries have we visited?

    What country did you like best?

    What country would you like to visit?

    What language do they speak there?

 

    Домашнє завдання. Написати 5-6 речень про одну з побачених країн.

 

Адреси відео “TopTenAttractions”

 

http://www.youtube.com/watch?v=RKNBIitoXMQ – Лондон

 

http://www.youtube.com/watch?v=8Z07WMDPY1o – Париж

 

http://www.youtube.com/watch?v=E3jpXvI-8v4 – Мадрид

 

http://www.youtube.com/watch?v=qWZP3paDvHc – Рим

 

http://www.youtube.com/watch?v=G-M_A0xNRVs – Відень

 

http://www.youtube.com/watch?v=gKkVKpf-Mnc – Берлін

Испания, Карта, Флаг, Контур, ГраницыГермания, Карта, Флаг, Земли, СтранаИталия, Флаг, Карта, География, Европе Великобритания, Англия, Карта, Обращается, Праздник

Франция, Корсика, Карта, Флаг, Земли Австрия, Карта, Земли, Границы, Флаг

doc
Додано
17 лютого 2019
Переглядів
887
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку