Інтегроване заняття
«Я досліджую світ»
1 клас
Тиждень 11
Тема тижня:
МОДА
Тема дня:
Хто створює модний одяг?
Підготувала:
Осепчук Ольга Михайлівна
Тема: Хто створює модний одяг.
Мета: Розширити знання дітей про моду, дати поняття про професії людей, які створюють одяг. Вчити одягатися відповідно до пори року, вчити доглядати за своїм взуттям, вчити створювати ескіз моделі дитячого одягу. Закріплювати вміння порівнювати числа в межах 8, знаходити, на скільки одне число більше чи менше за інше. Повторити утворення рівностей на основі знань про склад чисел 1 – 8 . Розвивати мовлення, мислення дітей, дрібну моторику рук, пам’ять.
Завдання:
Очікувані результати учіння:
• уживає відповідну до ситуації спілкування лексику і несловесні засоби;
• уживає форму кличного відмінка іменника для звертання до іншої особи та ввічливі слова;
• вступає в діалог, підтримує й ініціює діалог на теми, які викликають зацікавлення;
• уважно вислуховує думку співрозмовника, висловлює свій погляд, шануючи гідність інших;
• вміє працювати в команді;
• висловлює свої думки і почуття з приводу простих медіатекстів;
• досліджує значення нових слів;
• знайомиться з професіями дизайнера, кравця, швачки;
• читає вголос короткі тексти для здобуття інформації;
• групує предмети;
• лічить об’єкти навколишнього світу;
• вміє порівнювати числа в межах 10;
• знає склад числа 8;
• вміє визначати довжину та ширину об’єктів;
• знає літери (вивчені раніше), вміє друкувати їх;
• малює графічними матеріалам, експериментує з кольорами;
• презентує результат власної діяльності.
Обладнання:
Запис пісні «Якщо весело живеться», прищепки, 4 сорочки, карточки для гри «Відгадай професію», запис мультфільма «Курча в клітиночку», лист від курчати, ілюстрація « В ательє», ґудзики, картки для логічної задачі, розмальовка для створення модного дитячого одягу.
Перебіг заняття
Діти стають у коло , перш ніж стати беруть прищепку, якогось кольору, і разом з учителем промовляють вітання.
Один з групи «художник». Він задумав намалювати портрет з натури. Він уважно дивиться , вибирає натуру, потім повертається спиною до дітей і починає «малювати», тобто дає словесний портрет( в тому числі і в чому одягнутий), решта повинні відгадати, хто це.
Складіть з «Lego system» наше модне курчатко.
Доброго дня, любі діти!
Я зрозуміло, що у кожного є свої смаки. Але, як дібрати правильно одяг?
Хто допоможе нам у цьому? Я запрошую вас у ательє.
придумати особливий фасон, підігнати точно по фігурі).
чи святковий? Чому?
роблять заміри?
для викрійки? Чи врахує вона результати зроблених замірів?
(Швачка).
На листочках слова : модель, кравець, швачка, модельєр.
Пантомімою треба показати іншим слово, яке витягнув.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
У модника курчатка було 8 кепок в синю клітинку і 6 кепок в червону клітинку. Яких кепок було більше у курчатка і на скільки?
Відео « 100 років розвитку моди за 100 секунд»