16 вересня о 18:00Вебінар: Робота з дітьми, що мають синдром Дауна: цікаво про важливе

Казка "Цап і баран" 2 клас

Про матеріал

Презентація до уроку літературне читання 2 клас. В матеріалі правила уроку, які можна використовува щодня. Загадки з ілюстраціями, картинки за якими діти можуть переказати казку детально. Та зрозуміти чого ця казочка нас навчає.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Українська народна казка “Цап та баран”Скачкова Інна Петрівна. НВК ЗОШ № 5

Номер слайду 2

I. Вступна частина. Пролунав уже дзвінок,Він покликав на урок,всі ми приготувались,На перерві постарались. Зараз сядуть лиш дівчатка,А за ними лиш хлоп'ятка.1. Організація класу

Номер слайду 3

Правила уроку. Бути уважним. Бути дисциплінованим. Чітко відповідати. Бути активним. Бути працьовитим. Не забувати правило піднятої руки.

Номер слайду 4

Відгадування загадок Хитра я і довгохвоста.         На курей я вельми ласа –         В них таке смачненьке м'ясо …         Вовку – братику сестриця,         А зовуть мене … Гостроносий і малий,сірий, тихий і незлий. Вдень ховається. Вночі йде шукать собі харчі. Весь із тонких голочок. Як він зветься … ?Перевірка домашнього завдання

Номер слайду 5

Артикуляційні вправи1) Дихальні вправи- Вимовте, як плаче немовля?- Як мама колише дитину?- Як тато забиває цвяхи?- Як каже бабуся внукові замазурі?

Номер слайду 6

Робота над скоромовкоюпрочитати  голосно — тихопрочитати повільно - швидко. Сів вовк на колоду та й упав у воду - кис-кис, мок-мок, викис, вимок, виліз, висох, знов сів на колоду,та й упав у воду - кис-кис, мок-мок, викис, вимок, виліз, висох,знов сів на колоду та й упав у воду - кис-кис, мок-мок…. 

Номер слайду 7

Гра «Що зайве?»Прочитайте. Які слова після двокрапки випадково потрапили в рядок?Білка: горішки, шишки, гриби, морозиво, цукерки. Сад: яблуня, смородина, гарбуз, помідор, черешня. Математика: додавання, наголос, віднімання, число. Горобчик: билина, коза, вовк, ворона, собака

Номер слайду 8

Гра «Шифрувальник»Походжає по долиніВ кучерявій кожушиніРоги в нього крученіБоляче так буцають!Вперто став немов бовван,У кошарі пан ........

Номер слайду 9

Гра «Шифрувальник»Задавака волохатий,Ще й рогатий волохатий,Він травицю - скуб та хап. Здогадались хто це ........

Номер слайду 10

Гра «Шифрувальник»Що є спільног в барана і цапа?

Номер слайду 11

Слухання  казки ( аудіозапис )- Чому цап і баран пішли з двору?- Чи знайшли вони собі нове житло?- Чи сподобалася вам казка? Чим?

Номер слайду 12

Словникова робота. Проженімо, компанією, ворожити, ворожбит, відсіля, сміливіший, п'ятами накивати, курінь, прибрались, абикуди.

Номер слайду 13

Фізкульхвилинка

Номер слайду 14

Характеристика головного персонажа- Оберіть слово що характеризує цапа і барана. Розумний, несміливий, дужий, сміливий, сильний, недужий.- Завдяки чому друзі змогли перемогти своїх ворогів?

Номер слайду 15

Читання казки вголос самостійне читання.

Номер слайду 16

Визначення головної думки казки.- Складіть прислівя. Поясніть, як ви їх розумієте. У дружбі то найбільший скарб. Де сила не зможе, сила. Вірний друг - там розум допоможе.

Номер слайду 17

Гра «Розвідники»Прочитати речення за поданим початком. Цап на город по капусту — …От баран — дужий, та несміливий;… Ох, тут вже вовки злякались:…— Ох, нумо, брате, скоріше хвататись,…Баран на гіллі сидить…

Номер слайду 18

Переказ казки за малюнками

Номер слайду 19

Номер слайду 20

Підсумок уроку- Чи сподобалася вам казка?- Чого вчить нас казка «Цап та Баран»?- Які корисні поради можна взяти для себе з цієї казки?

Номер слайду 21

Домашнє завдання. Читати казку за особами, відповідати на питання, вміти переказувати казку за малюнками підручника.

pptx
Додано
3 листопада 2018
Переглядів
576
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку