КОНСПЕКТ Бінарного відкритого уроку з англійської та німецької мови з теми : «Світ мистецтва»

Про матеріал
Конспект бінарного уроку з англійської мови та заруіжної літератури на тему " Світ мистецтва"
Перегляд файлу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КОНСПЕКТ

Бінарного відкритого уроку

  з англійської та німецької мови

з теми : «Світ мистецтва»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Склали та провели:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дата:  

 

Тема уроку:  Світ мистецтва.

 

Мета уроку:

  • Освітня: ознайомлення з мистецтвом іноземних художників, презентація їх робот. Перевірка та закріплення знань учнів з теми «російські та українські митці».

 

  • Розвиваюча: сприяти розвитку  навичок мовної здогадки, інтересу до структури слова; уміння користуватися словником; розвитку загальнонавчальних  умінь; навичок роботи з  літературою, розвитку уваги та памяті. Розвиток умінь висловлюватися  по змісту ілюстративного матеріалу з опорним текстом. Розвиток мовних здібностей  та інтересу  до вивчення іноземних мов.

 

  • Виховна: виховання культури спілкування, почуття взаемодопомоги, відповідальності, спостережливості.

 

Завдання уроку:

  • Забезпечити первинне закріплення лексики за темою "Мистецтво".
  • Розвивати уміння виконувати проблемні завдання, активізувати їх розумову діяльність.
  • Знайомство з мистецтвом  іноземних діячів.
  • Розвивати комунікативні здібності.
  • Розвиток навичок аудіювання, читання, говоріння, письма.

 

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

 

Форми роботи: індивідуальна ,фронтальна, групова.

 

Методи навчання: пояснювально – ілюстративний, репродуктивний, спонукальний.

 

 

Обладнання:

  • Репродукції картин  російських та українських художників.
  • Опорні конспекти з теми.
  • Конверти з  практичними завданнями.
  • Компютер.
  • Відеоролик.
  • Картки з  завданнями для перевірки знань.
  • Картки з домашнім завданням.

 

Хід уроку

 

I  Організаційний момент.

Вчителі вітають учнів на двох мовах:

  • Good morning!  Glad to see you!
  • Guten Morgen! Ich bin sehr froh sie zu sehen!
  • Who is on duty? Who is absent?

II. Актуалізація  опорних знань учнів:

  1. Опитування. Учні використовують опорні конспекти з теми.
  • We have finished the topic about artistic traditions in Ukraine and Russia.
  • Wir haben ein Thema über die Kunst der Ukraine und Russland geendet.
  • Let’s see what you know about art history.
  • Jetzt alle antworten uns alle  an  die Fragen.
  • What is the early  of art painting in Ukraine?
  • Wer wurde in der Ukaine  als Maler tätig und was malten sie?
  • What another masterpieses of that period do you know?
  • Wo können wir Mosaiken und Fresken sehen?
  • Let’s speak about another seperate genre that appeared during the Renaissance. What is the name of this genre?
  • Was können sie über die Porträte sagen?
  • What well known Ukrainian artists of 18th century  could you name?
  • Wer war der berühmte Künstler des 19. Jahrhunderts?
  • What did he painted? As you know, not only Shevchenko was inspired by romanticism. What another  painters of romanticism do you know?
  • Do you know the names of painters at the beginning of the 20th century?
  • Wir vergessen über die Arbeit eines berühmten Künstlers Kasimir Malewitsch. Welche Gemälde von Malevich kennnen sie noch?

 

 

  1. Перевірка домашнього завдання. Опис картини, гра «artistic puzzle». Використовуються картки з завданнями для перевірки знань:

-    As you see you know this material very well. Let’s check  the homework.

  • Aber ich bezweifle, dass  sie  Material gut gelernt haben. Ich schlage vor,  sie an ein Gemälde des Künstlers zu beschreiben. Zum Beispiel das Bild „Wieder Zwei“ von Reschetnikov.
  • I don’t mind Julia Anatoliyewna. Let’s see. Who wants to be first?
  • Ich sehe die englische Gruppe sehr gut gearbeitet hat, wahrscheinlich die deutsche Gruppe hat etwas zu sagen?
  • Both are cool. So now we see who knows Ukrainian and Russian painters better. We have two teams. I have 8 envelops . Your task will be to collect them as quickly as you can and say who painted this masterpiece and what  is its name.
  • Da sind 8 Umschläge vor Ihnen. Sie müssen so schnell wie möglich Bilder hinzufügen und erraten den Autor und die Name des Bildes.
  • Now we see, that you really like know and understand the painters.
  • Sie haben sehr gut gearbeitet.

III. Оголошення  теми та мети уроку.

Учні записують тему уроку у зошити.

  • The topic of today’s lesson is “Foreign Painters”, “Ausländische Künstler”.
  • Schreiben sie bitte das Thema in die Hefte.
  • Write this topic into your exercise books.

 

IV. Мотивація навчальної діяльності  учнів.

 Перегляд відеоролика з теми.

  • In order you to know anything about  English and German art you are given a film about the art of Germany and England. Movie’s name is „The Art”.
  •  Film dauert  sich 5 Minuten . Die Name des Films ist „die Kunst“.

 

 

V.Вивчення нового матеріалу.

1. Ознайомлення з лексикою.

- After watching the film you need to write the new words down.

- Schreiben sie die neue Worter in die Hefte.

Deutsche Wörter

English words

das Museum

the Museum

die Galerie

the Gallery

die Gemäldegalerie

the Picture Gallery

das Museum der bildenden Kunst

the  Artist Museum

ausstellen

exhibit

in die Ausstellung gehen

to go to the exhibition

sammeln

collect

die Sammlung des Bilders

 picture collection

die Ermitage

the Hermitage

das Meistewerk

the masterpiece

die Staatlichen Museen

the State Museum

 

  • Let’s return to these words at the next lesson.
  • Wir wiederholen diese Lexik zu anderer Stunde.

 

2. Проведення гри «Хто кращий ». Учні отримали конверти з  практичними завданнями.

  • Vor Ihnen  sind 4 Gemälde von ausländischen Künstlern.
  • Two pictures belong to English painters and two pictures belong to german painters.
  •  You have on the table questions, and  5 minutes to prepare answers to these pictures.

 

 

 

 

 

  • Beschreiben Sie, bitte, folgende Bilder nach den Fragen!
  1. Wie heißt das Bild?
  2. Wessen Bild ist das?
  3. Zu welchem Genre gehört dieses Bild?
  4. Was (wer) ist im Vordergrund dargestellt?
  5. Was (wer) ist in der Mitte dargestellt?
  6. Was (wer) befindet sich im Hintergrund?
  7. Welche Farben benutzt der Maler?
  8. Was wollte der Künstler wiedergeben?
  9. Was verstärkt, ihrer Meinung nach, die Wirkung des Bildes?
  10. Gefällt Ihnen das Bild? Warum?

 

 

  • Describe, please, the following images to the questions!
    1 What is the name of the picture?
    2 What does this picture depict?
    3 What genre is this?
    4 What (who) is there in the foreground?
    5 What (who) is there in the centre?
    6 What (who) is  there in the background?
    7 What  colors does the painter use?
    8 What did the artist want to show?
    9 By your opinion what kind of impression it have on you?
    10 Do you  like the picture? Why?

 

1.   

Джозеф-Маллорд-Вільям  Тёрнер  «Міст символів»

 

2.      

Томас Гейнсборо  «Капітан Уэйд»

 

 

3. 

Франц Марк  «Лошата»

 

4.   

Георг Форстер, натюрморт

 

V. Домашнє завдання.  Учні отримують картки з домашнім завданням.

-  Today we heard a lot of foreign painters. We aquanted  with their masterpieces. And answered the questions. Your hometask will be next : in written form  answer the question you will find on your cards. You will take them home and they will help you to prepare a shot story about these pictures.

- Jetzt bekommen sie Hausaufgabe. Sie nehmen  seine Fragen nach Hause und schreiben eine Geschichte nach diesen Bilder.

 

VI. Підведення підсумків уроку та оцінювання учнів.

1.     Was habt ihr heute in unserer Stunde gefallen?

2.     What do you like at the lesson best of all?

3.     Does our lesson reache the purpose ?

4.     Heute in der Stunde  wir haben sehr viel gearbeitet.

5.     As for me, your work was excellent.

6.     Sie bekommen folgende Noten…

7.     Your marks for  the  lesson are…

8.     The lesson is over. Thank you for your  work. Good bye.

9.     Danke für Ihre Mitarbeit. Auf  Wiedersehen.

 

 

doc
Додано
12 листопада 2020
Переглядів
304
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку