Тема уроку: Дні тижня. Погода.
Підручник: О.Карпюк English 2 (для другого класу)
Дата:
Клас: 2-А
Рівень: базовий
Тип уроку: засвоєння та закріплення матеріалу.
Вид уроку: комбінований урок
Мета уроку:
Задачі:
Структура уроку:
1) Організаційний момент 2) Фонетична зарядка 3) Постановка мети уроку 4) Введення лексичного матеріалу. 5) Фізкульт.хвилинка 6) Закріплення лексичного матеріалу. 7) Підведення підсумків уроку. 8) Домашнє завдання |
3 хв. 5 хв. 3 хв. 5 х. 3 хв. 20 хв. 3 хв. 3 хв. |
Хід уроку:
Вид діяльності: |
Діяльність вчителя: |
Діяльність учнів: |
||
(Розвиток навичок говоріння). |
( Слайд №1, №2 ) -I am glad to see you. - Sit down, please. - Who is on duty today? - Go to the weather chart.
- What is the weather like today?
|
- Good morning teacher! - We are glad to see you too. - I am on duty today. - It is.....sunny/ cloudy/ rainy/ windy/cold.... |
||
(Розвиток навичок читання). |
( Слайд №3 ) All together repeat after me:
Good!
|
(Діти повторюють за вчителем, потім самостійно.)
Sunny Windy Rainy Friday Saturday Tuesday Thursday Summer Sunny Snowing Raining Spring Winter Windy Wednesday Autumn Sunday Monday
|
||
|
(Слайд №4)
-Сьогодні ми з вами повторимо природні явища, назви днів тижня та дізнаємося різницю між днями тижня у Великобританії та Україні. -А для цього Look please at exercise 1 on page 116. -Тиждень у Великобританії ми починаємо с Sunday (неділі). Усі дні тижня ми пишемо з великої літери. -Do you see it?
|
|
||
(Словотворення. Розвиток навичок читання). |
(Слайд №6, №7, №8, №9)
-Можливо хтось побачив з чого складаються назви днів тижня та природних явищ? На що закінчуються дні тижня та природні явища?
-Давайте зараз подивимося як формуються слова в англійській мові. Усі разом ми спробуємо виростити квіточки (flowers). Якщо слова будуть прочитані правильно – квіточка виросте. Okay? -Let`s play a game! |
-Назви днів тижня закінчуються на –day. -Назви природних явищ закінчуються на –у. -Okay!
(Діти з’єднують разом з вчителем слова та читають у голос) Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunny Windy Rainy Cloudy Snowy |
||
|
(Слайд №11, №12)
Let`s make some physical exercises. Stand up please. Are you ready?
(Вчитель разом з учнями співають пісню та виконують завдання вправи)
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
|
-Yes.
(Учні разом з вчителем співають пісню та виконують завдання вправи)
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
|
||
(Розвиток навичок читання та аудіювання,письма). Робота з підручником,роздатковим матеріалом. Робота у парах). |
(Слайд №13)
-Let`s play a very interesting game the name of which is ‘Translators’. Open please your books on page 117 exercise 4. Someone will read and another one will translate. Давайте пограємо у гру, яка називається «Перекладачі». Відкрийте будь ласка підручники на сторінці 117 вправа 4. Хтось зараз буде читати, а хтось перекладати.
-We have foreigners and translators. У нас є іноземці та перекладачі.
-Let`s start.
(Вчитель по черзі називає пари, які будуть читати та перекладати тексти, роздає ролі перекладачів та іноземців).
(Слайд №14)
(Вчитель пропонує учням розглянути роздатковий матеріал, ознайомитися із завданням).
-Look please at your cards. We have a poem. But there are missing places. We need to fill them if we want to get a poem. Подивіться будь ласка на свої картки. Там зашифрований віршик. Вам необхідно заповнити пусті місця словами, які у вас знаходяться у табличці, щоб отримати віршик. -Let`s start to work! -Let`s start to read!
|
-Okay. -I want.
(Учні діляться на пари, читають та перекладають тексти).
(Учні знайомляться із завданням картки та починають його виконувати. По завершенню роботи учні по черзі читають свої варіанти відповідей).
-In winter it`s cold and snowy, In summer it`s sunny and fine, In autumn it`s cloudy and rainy, In spring I can jump up to the sky. |
||
|
(Слайд № 15)
-Let`s sing a song!
(Вчитель разом з учнями читає пісню)
- You worked excellent today. You worked good, you were very good, not bad, you can do more....
- Do you like this lesson?
|
- Sunny, sunny,
Cloudy . . . -Yes!
|
||
|
(Слайд №16)
-Write down please your home task for next time. Ex.3, p.117. You need to read it and translate into Ukrainian.
- Okay. Well, now it is time to say good bye. Good bye! |
-Good bye! |
Додатковий матеріал:
Вставити пропущенні слова у пусті місця.
snowy |
cloudy |
cold |
sunny |
fine |
rainy |
In winter it`s ______________and__________________,
In summer it`s _____________and _________________,
In autumn it`s _______________ and _______________,
In spring I can jump up to the sky.