Конспект уроку "Харчування. Вживання some, any з злічувальними та незлічувальними іменниками." 5 клас. підручник Карпюк
План-конспект відкритого уроку «Харчування. Вживання some, any з злічувальними та незлічувальними іменниками»5 клас
Мета: повторити вивчені раніше лексичні одиниці з теми «Харчування»; повторити правила вживання some, any, з злічувальними та незлічувальними іменниками; продовжити розвивати навички сприймання на слух, зорового сприйняття та усного продукування (діалогічне мовлення).
Розвивати увагу, пам’ять.
Практикувати вміння роботи в парах.
Виховувати інтерес до вивчення іноземної мови, спонукати дітей вести здоровий спосіб життя.
Обладнання: підручник, відео, презентація «Злічувальні та незлічувальні іменники», картки з письмовим завданням.
Хід уроку
І. Вступ.
Вітання
Організацій момент.
Мовленнєва зарядка
Look at the board. Do you know this proverb? Who wants to read?
Diet cures more than lancet. (на дошці)
Правильное питание лечит лучше скальпеля
Р1, Р2, хором
OK. Lets listen what have Pam and Mia got for their meal?
Ex.2b p.103 – аудіювання
Ех.3 р.103 – контроль розуміння прослуханого діалогу
ІІ. Основна частина уроку.
Ех.1а р.105 – reading and translation of the sentences one-by-one
Робота з презентацією. Файл 2.
Rememder!
+ There are some tomatoes. + There is some water.
? Are there any tomatoes? ? Is there any water?
- There aren`t any tomatoes. - There isn`t any water.
Ех.2 р.105 - reading and translation of the sentences one-by-one
Робота з картками (2 учні працюють на дошці, всі інші виконують вправу в зошитах. Потім помінялись зошитами – перевірили друг-друга, після цього перевірили вправу на дошці)
Фізхвилинка. Let`s have a rest!
Робота з презентацією. Файл 3. Полиці магазину.
На дошці розміщенні картинки з зображенням продуктів харчування.
Зразок. – Is there any meat?
- Yes, there is.
- Are there any cakes?
- No, there aren`t.
5. Listening.
Ex.6 p.107 – listening to the dialogue and say where it takes place in.
Контроль розуміння прослуханого.
- Де відбувся діалог?
- Між ким відбувся діалог?
- Назви яких продуктів харчування ви почули?
ІІІ. Заключна частина. Підведення підсумків.
Домашнє завдання.