Конспект уроку Паралельні прямі Істер Геометрія 7 клас

Про матеріал
Конспект уроку на тему Паралельні прямі за підручником Істер Геометрія 7 клас є розв`язки письмових завдань по підручнику
Перегляд файлу

Тема:Паралельні прямі.

Мета уроку: сформувати поняття паралельних прямих, паралельних відрізків, паралельних променів; домогтися засвоєння властивостей паралельних прямих

Очікувані результати: учні повинні відтворювати названі вище означення; знаходити на готовому рисунку та будувати, використовуючи креслярське приладдя, паралельні прямі, відрізки та промені;розв’язувати задачі, що передбачають застосування вивчених понять.

Компетентності, що формуються: математична – уміння оперувати інформацією, виконувати геометричні побудови, розв’язувати задачі на застосування понять «паралельні прямі», «паралельні відрізки», «паралельні промені»; ключові – інформаційно-цифрова; соціальна і громадянська; спілкування державною мовою, уміння вчитися впродовж життя.

Тип уроку: засвоєння знань, умінь та навичок.

Наочність і обладнання: набір демонстраційного креслярського приладдя, підручник

Хід уроку

  1. Організаційний момент

Учитель перевіряє готовність учнів до уроку, повідомляє вимоги до роботи на уроці.

  1. Перевірка домашнього завдання

Перевірка завдання, заданого за підручником

Відповісти на питання, які виникли у учнів під час виконання завдань.

  1. Актуалізація опорних знань
  1. Скільки кутів утворюється при перетині двох прямих?
  2. Які дві прямі називаються перпендикулярні?
  3. Наведіть приклади перпендикулярних  прямих.
  1. Формулювання теми, мети й завдань уроку; мотивація навчальної діяльності
  2. Сприймання й усвідомлення нового матеріалу

План викладання матеріалу:

  1. Означення паралельних прямих.
  2. Означення паралельних відрізків.
  3. Означення паралельних променів.

Властивості паралельних прямих

 

  1. Осмислення нового матеріалу
  1. Усно № 153,155.
  2. Письмово  №152, 156,158, 160,
  3. На повторення 166.

  1. Підбиття підсумків уроку

Прийом «Я - дослідник»

На уроці я дослідив… з’ясував… дізнався…не знав, тепер знаю…

  1. Домашнє завдання

Опрацювати §8., Виконати вправи  154,157,159

 

docx
Пов’язані теми
Геометрія, Розробки уроків
Додано
8 лютого 2021
Переглядів
2961
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку