Конспект відкритого уроку з англійської мови у 2 класі на тему " Світ тварин". Цікавий конспект до підручника А.Несвіт.
Використано багато цікавих методів і прийомів. Також участь приймають казкові герої: папуга,цуценятко і Білосніжка. Мета уроку така: узагальнити й систематизувати раніше вивчені ло, повторити граматичну тему «Множина іменників»; ознайомити учнів з новими ло, цікавими фактами із життя диких тварин; тренувати учнів у вживанні навчального матеріалу попередніх уроків; удосконалювати навички читання, монологічного та діалогічного мовлення; розвивати пам'ять, увагу, навички мислення та говоріння англійською мовою; виховувати почуття любові до тварин та природи.
Тип уроку: комбінований
Обладнання: підручник ,робочий зошит,картки для фонетичної та мовленнєвої зарядок, маски тварин,картки з зображенням диких тварин,фігурки домашніх улюбленців,свійських та диких тварин, картки у формі яблук,ящики з написами «реt», « wild», «domestic»,корзина,яблука, роздатковий матеріал, віодематеріали, аудіо запис.
Література: Англійська мова в початковій школі №12-с.28-30; підручник для 2 кл.-А. Несвіт, Київ-2012; ресурси інтернету.
Рівненський НВК
Семінар вчителів
англійської мови
Школа молодого педагога
14.02.2018
Тема: “ The world of animal”
Мета: узагальнити й систематизувати раніше вивчені ло, повторити граматичну тему «Множина іменників»; ознайомити учнів з новими ло, цікавими фактами із життя диких тварин; тренувати учнів у вживанні навчального матеріалу попередніх уроків; удосконалювати навички читання, монологічного та діалогічного мовлення; розвивати пам’ять, увагу, навички мислення та говоріння англійською мовою; виховувати почуття любові до тварин та природи.
Тип уроку: комбінований
Обладнання: підручник ,робочий зошит,картки для фонетичної та мовленнєвої зарядок, маски тварин,картки з зображенням диких тварин,фігурки домашніх улюбленців,свійських та диких тварин, картки у формі яблук,ящики з написами «реt», « wild», «domestic»,корзина,яблука, роздатковий матеріал, віодематеріали, аудіо запис.
Література: Англійська мова в початковій школі №12-с.28-30; підручник для 2 кл.-А. Несвіт, Київ-2012; ресурси інтернету.
Хід уроку
|
Wednesday, the 14th of March Class Work |
|
I.Організація учнів до уроку
1.1.Привітання
-Good morning, children! Sit down please.
1.2.Poem
Good morning, good morning. Good morning, dear guests! Good morning dear teacher! Good morning my friends! Good morning my pencil, good morning my pen.
-We have a lot of guests today. You are welcome! Dear children, sit down comfortable. Have a good lesson today.
1.3. Відеозапис «Good morning, animals».
II. Мовленнєва та фонетична зарядки.
2.1.Мовленнєва зарядка.
-I have got puzzles. Make the puzzles and read. Who knows? Can you read? Ok. The next puzzle is… .
(My name is Ann. Nice to meet you. How are you today? What day is it today? What the weather like today?)
-Ok. Thank you. There are envelopes on your desks. There are puzzles on this envelopes . Make up the puzzles.
2.2.Фонетична зарядка.
-I would like some phonetic practice. A ask me please who is it? ( It is a Mr. Sound) I’d like to tell you a fairy tail. Listen attentively. We have magic sounds on the blackboard.
У нашому ротику живе язичок, якого звуть Mr. Sound.
Він прокидається раненько і потягується or [ ɔ: ], біжить до віконечка,подивитись, яка чудова сьогодні погода ov [ɑƱ ]. І тут він починає прибирати у кімнаті, вибиває килимка p [p ], годує сердитого собачку r [r ], і іде на прогулянку,а під ногами шарудить sh [ʃ], віє тихесенький вітерець, і тут він зустрічається з мишкою m [ m ], з жабкою і лисичкою f [ f ], зайчиком h [h], і з ведмедиком b [b], і з вовчиком w [w], і починає крапати дощик d[d], і він щодуху біжить додому ar [a:], попив чайку і сниться йому, як гарно діти вміють відтворювати звуки англійської мови.
III. Оголошення теми, мети уроку ,мотивація навчальної діяльності.
-And now refresh in your memory those name’s of pictures with begin in what sounds? You have a pictures in your blackboard. Say me the first letters .
Apple
Nose
Ice cream
Mouse
Angel
Lion
Santa Claus
-Look at the first letters at the name of words. Let’s complete the words.
-The name of our lesson is “Animals. The word of animals”.
-Our tasks for today are: revise the name of animals; speak and train our topic; train make up sentences; practice in grammar.
-So, we have a lot of work today. Oh……listen! Do you listen? Who is crying now? Who is it? What’s happened?
Snow White:
-Hello, dear children! Nice to meet you. How are you? Help me please! Hangry queen witched my apples .It’s apples for my little gnomes and I can’t go home.
-Діти, у Білосніжки сталася біда. Допоможемо їй дібратися додому?А для цього нам потрібно розчарувати яблука, які вона несе своїм маленьким гномикам. Кожне яблуко – це завдання.
IV. Основна частина уроку
4.1 Узагальнення лексичних навичок
Яблуко№1 “Lexical”
-At this lexical station we must to repeat the names of pet and domestic animals. At last lesson we learned new words. Let’s repeat them.
4.1.1.”Magic clouds”
-Look at this clouds. There are sounds. Make up the words and then go to the blackboard and write them.
4.1.2. “Clap your hands”
-When you listen words you learned, clap your hands”
4.1.3.”Show me a …”
-Look at me and say who is it? ( Вчитель рухами показує дітям тваринку,а діти мають відгадати і сказати назву тваринки. Потім навпаки вчитель називає тваринку, а діти повинні показати її.
4.2 Узагальнення граматичних навичок
-At last lessons we spoke about plural of nouns.
4.2.1. Робота в групах.
-You have cards at your desks. You must fill the table. Write down the plural of following nouns.
Утворіть множину іменників. |
1.a cat- 2.a hen- 3.a goose- 4.a sheep- |
-And now go to the blackboard and write the plural of following nouns.
4.3. Фізкультхвилинка
Яблуко № 3 «Dansing»
-Do you tired? There are our guests too.
Parrot: -Hello,friends! I’m a parrot! I’m green. I like exercises.
Every morning don’t forget when you jump over off your bed about morning exercises.
Puppy: - Hi! I’m a puppy! I’m brown..We’ll be healthy
and more organized and disciplined.
Parrot: -Let’s do it together!
Puppy: -Let’s dancing!
-Look at the screen and let’s sing and dance. Stand up!
4.4. Вивчення нових ло
I. Ознайомлення з новою ло
1.1 Аудіювання речень з новою ло
1.2 Семантизація – використання візуальних засобів унаочнення предметними картинками.
1.3 Фонетичне опрацювання. Хорова та індивідуальна імітація.
1. It’s a penguin. The penguin is nice. The penguin lives in the snow.
2.It’s a tortoise. Tortoise lives in rivers. Tortoise likes swim.
3. It’s a shark. Shark lives in ocean. Shark can swim.
4.It’s a camel. Camel lives in dessert. Camel can run.
II. Активізація дій з новими ло
2.1 Читання з дошки
2.2 Виконання вправ з новими ло
2.2.1 – You have blue and red cards at your desks. When you listen the word which we learned, show me blue card. When you don’t know this word, show me red card.
2.2.2 –You must match the word with the transcription and picture.
2.2.3 Write the word (Склади слово з букв)
2.2.4 Формування умінь читання з новими ло
Ex.2 p.92
-Let’s practice this word in the following text.
V. Підсумок уроку
Apple №5 «Summary»
5.1Підведення підсумків уроку
-Our lesson is ending. I have 3 baskets. The first basket’s name are “Pet”, “Wild”, “Domestic”. There are a lot of animals. Your task is to take an animal and put it in basket.
- Діти,ми так захопилися, що й не помітили, як розчарували всі яблука і Білосніжка зможе повернутися додому, де її чекають маленькі гномики.
Snow White: -Thank you, dear children! I have presents for you. Close your eyes and say 1,2.3……10. Look here! It’s magic tasty presents for you. Be healthy!
-So, childrens. You have a good marks today. Thank you for the lesson. Good buy!