Сприяти формуванню комунікативної компетенції з теми, що вивчається;
Презентувати лексичний матеріал з теми щоденні справи, вчити застосовувати їх у словосполученнях та реченнях; Уведення дієслова must;
Закріпити вміння та навички вживання лексико-граматичних одиниць у діалогічному мовленні
Сприяти актуалізації раніше вивченого;
Перевірити навички аудіювання, вміння вести бесіду (діалог) за запропонованою тематикою;
Харченко Я.В.
Вчитель-спеціаліст
Клас 3
Тема:Школа
Підтема:Наші щоденні справи
Мета:
Сприяти формуванню комунікативної компетенції з теми, що вивчається;
Презентувати лексичний матеріал з теми щоденні справи, вчити застосовувати їх у словосполученнях та реченнях;Уведення дієслова must;
Закріпити вміння та навички вживання лексико-граматичних одиниць у діалогічному мовленні
Сприяти актуалізації раніше вивченого;
Перевірити навички аудіювання, вміння вести бесіду (діалог) за запропонованою тематикою;
Виховувати в дітей бажання вчитися та звичку до систематичної розумової праці.
Очікувані результати:
Обладнання: Підручник Карп’юк О. для 3 класу, зошит, тематичні картки, фонетичний стенд, м’яч, лексичний стенд, комп’ютер. Відео https://www.youtube.com/watch?v=gghDRJVxFxU
Перебіг уроку
І. Уведення в іншомовну атмосферу
1. Привітання
T: Good-evening children.
I am glad to see you.
How are you today?
2.Пісня “Every day”
Every day I go to school
I meet met my friends
And we all say
“Hello, hello. How are you?”
I”m good, I`m great?
What about you?”
3.Мета і тема уроку
The topic of our today`s lesson is Our everyday routines. Ми продовжимо розмову про те, що ми робимо щодня. Навчимося казати що нам треба робити. Заспіваємо Tick-tock rаp. Спіймаємо Мушку- Звушку.
4. Phonetic Drill
Big and small
Short and tall
Young and old
Hot and cold
Діти читають вірш і ловлять звуки, які принесла Мушка-Звушка
(плескають в долоні коли чують звук [ͻ])
II. Основна частина уроку
1.Warming-up
Т. Тепер повторимо що ми кожного дня робимо.
(Вчитель показує картки з щоденними діями , учні повторюють)
Ball game ‘Tick-Tock, rap”
Teacher: А тепер давайте заспіваємо наш ‘Tick-Tock, rap”
T: Tick-Tock, tick-tock I wake up at 7 o`clock.
P1: Tick-Tock, tick-tock I read my book at 10 o`clock.
P2: Tick-Tock, tick-tock I go to bed at 9 o`clock.
Кожен учень, який отримує м’яч, озвучує свою фразу. Гра ведеться у швидкому темпі та ритмі репу.
2. Reading. Team work. Make the Story
(Діти отримують на команду один конверт з завданням.)
Т : Ось історія хлопчика, який щодня ходить до школию Нажаль, я дуже поспішала сьогодні до вас на урок , похапцем зиралася і переплутала усі речення у конвертику. Допоможіть мені скласти розповідь правильно.
I have breakfast
I go to bed
I do my homework
I wake up at 7 o`clock
I go to school at 9 o`clock
I wash my face and clean my teeth
3. Listening Ex.1,p.60
Pre.Listening Look at the picture. What can you see there? How many children are there?
While Listening What time is it now?(In the dialogue)
Post Listening What day is it ? What Kate must do today? When does it start?
4.Dialogue. Pair Work .Ех.2,р. 60
Т: А тепер давайте попрацюємо в парах. Look at the pictures of the exercise. The girl and the boy are talking about the time and the day of the week. Зараз давайте складемо діалоги подібні до розмови цих дітей.
5. Relaxation
The Song “If you happy”
If you happy and you know it
Clap your hands
If you happy and you know it and you really want to show it
If you happy and you know it clap your hands
(Діти співають і повторюють рухи пісні)
6. Grammar presentation.
T: Діти, сьогодні на уроці ми кілька разів чули слово Must . І ми вже зрозуміли, що воно означає необхідність щось робити.
Наприклад:
I must go to school.
We must do our homework. Придумайте і озвучте речення з дієсловом Must.
Р1. I must clean mu teeth
P2. You must read books
Озвучені речення учні записують на дошці і в зошити.
ІІІ заключна частина уроку
1.Підведення підсумків
Т: What do we usually do in the morning?
What do we usually do in the evening?
What we must do every day?
T: Що вам сподобалося на сьогоднішньому уроці ?
Яке завдання було найскладніше?
Яке Завдання найбільше сподобалося?