Урок домашнього читання з елементами мультимедіа, з використанням аудіозаписів та наочних матеріалів.
Робота на уроці організована так,що сприяє поглибити знання учнів про життя і творчість В.Шекспіра ; практикувати учнів у читанні автентичного тексту з метою отримання загального уявлення ( skimming) та максимального і поточного розуміння всієї інформації , що міститься в тексті . Навчати спілкування за темою. Розвивати культуру мовлення й письма. Підготувати учнів до самостійного висловлювання на основі змісту прочитаного тексту. Розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію. Формувати пізнавальну діяльність. Розвивати ерудицію учнів. Виховувати любов до літератури й читання; викликати інтерес до творчості В.Шекспіра.
Клас. 7
Підтема уроку. W.Shakespeare. Web of Life.
Home Reading “The Actors Come To Town”
МЕТА: Ознайомити з новою лексикою теми. Поглибити знання учнів про життя і творчість В.Шекспіра ; практикувати учнів у читанні автентичного тексту з метою отримання загального уявлення ( skimming) та максимального і поточного розуміння всієї інформації , що міститься в тексті . Навчати спілкування за темою. Розвивати культуру мовлення й письма. Підготувати учнів до самостійного висловлювання на основі змісту прочитаного тексту. Розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію. Формувати пізнавальну діяльність. Розвивати ерудицію учнів. Виховувати любов до літератури й читання; викликати інтерес до творчості В.Шекспіра.
Обладнання: підручник “English, 7” О. Карп»юк , картки з завданнями, записи на дошці, тематичні картки, аудіо запис тексту “The Actors Come To Town”, мультимедійний проектор ,
презентація РРР “ W.Shakespeare. Web of Life “, портрет Шекспіра, картки для проведення гри, малюнки для створення колажу ” The Web of Shakespeare’s Life”
ХІД УРОКУ
І. Організаційний момент
ІІ. Повідомлення теми і мети уроку
you ‘ll learn a lot about the greatest Englishman of all times , famous playwright and poet - William Shakespeare. We’ll also read the passage from the book about W. Shakespeare and discuss it. I wish you pleasure with your work and success in every activity of the lesson.
ІІІ. Ввід у тему
1. Мовна розминка.
Усна бесіда про життя В. Шекспіра та театр «Глобус»
2. Перевірка домашнього завдання. Говоріння.
1. Кілька учнів розповідають про Шекспіра.
VI. Основна частина уроку
1. Подання тексту для читання. Впр.2,с.149
1) Підготовка до читання
* Ознайомлення учнів з новими ЛО
1) a playwright - драматург
2) a dramatist - драматург
3) twins - близнята
4) to scream - кричати
5) a thief - злодій
6) a criminal - злочинець
* Бесіда в режимі T- P1,P2,P3…
- Look at the text of ex.2 on pages 150-151.
- What kind of story is it?
-Is it a dialogue, a story, a letter?
- What is the title of the story?
- Who is the author ?
- Whom is the story devoted to?
2) Етап читання
Переглядове читання з метою отримання загального уявлення про його зміст ( skimming )
- Listen to the tape recorder and read the story silently to be ready to do the following tasks.
* Find out and read the following passages
* Say if it is true or false
3) Перевірка розуміння змісту тексту
* Ex.3,p.150
* Виконання завдань на картках. ( True or False )
3. Повторення й активізація ЛО теми. Релаксація.
( Учні переглядають слайди з відомими п»єсами і повторюють за вчителем назви. Наголошуємо на правильності вимови.)
1) Впр.6,с.151
- Read the list of the most famous plays written by Shakespeare
2) Guess Game .
- Guess which of plays are comedies and which of them are tragedies.
P1. – I think… “Hamlet” is a tragedy.
? 4. Письмо. Повторення граматики . Past Passive . Робота з завданнями на картках. ( Additional Task)
- Open the brackets and put the verbs in Past Passive.
V. Заключна частина уроку
* Розповідати про В.Шекспіра від першої особи. ( Ex.5,р.151)
* Make a Cinquain poem about W.Shakespeare
* Індивідуальне завдання:
- Write questions on page 149.
2. Підсумки уроку .
1) Cтворення колажу “Map of Shakespeare’s Life". Розвиток навичок мовлення (speaking)
( На дошці постер, в центрі якого портрет В.Шекспіра . Навколо портрета учні , розказавши певну інформацію , приклеюють відповідну картинку)
2) Оцінювання
Know more than other.
Work more than other.
Expect less than other.
William Shakespeare