Конспект уроку з англійської мови на тему "Шкільне життя"

Про матеріал

повторення та закріплення днів тижня, навчальних предметів, практикування їх вживання в усному та писемному мовленні учнів, навчати зв'язно висловлювати свою думку, розповідь про улюблений урок та розклад уроків.

Перегляд файлу

School life. (Form 3 ) Шкільне життя.

Мета:

Практична: повторити та закріпити назви днів тижня, назви навчальних предметів, практикувати їх вживання в усному та писемному мовленні учнів, навчати зв’язно висловлювати свою думку, запитувати та розповідати про улюблений урок та розклад уроків; удосконалювати навички індивідуальної та парної роботи;

Розвиваюча: розвивати комунікативні вміння, навички читання, логічне мислення, вміння працювати в парі, пам'ять, увагу; розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію, фонематичний слух учнів;

Освітня: активізувати і систематизувати вивчені лексичні одиниці та граматичні структури за темою;

Виховна: виховувати інтерес до навчання, позитивне ставлення до вивчення англійської мови, виховувати любов до школи, шкільних предметів.

Обладнання: картки із завданнями, картки з назвами днів тижня, картки із зображенням шкільних предметів,  програвач, наочності, роздатковий матеріал.

Тип уроку: комбінований.

 

                                                 Хід уроку:

І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.

  1. Greeting. Привітання.

T.    Good morning, children!

          Ch: Good morning, teacher!

                 We are glad to see you!

            T. I’m glad to see you too. Sit down, please!

 

  1. Warming up activity. Введення в іншомовну атмосферу.  

            T: How are you…?

            Ch: I’m fine…

            T: What day is it today?

            Ch: It is Tuesday.

            T: What season is it now?

            Ch: It is winter.

            T: What month is it now?

            Ch: It is December.

 

     3. Повідомлення теми і мети уроку. Aim                    

         T: Our topic today is “My school life”. We’ll repeat days of the week, names of  school subjects, speak about your favourite lesson and your after school activities.

 

      II. Основна частина

  1. Checking homework. Speaking. Перевірка домашнього завдання. Говоріння.

Учні розповідають про свого друга/подругу.

  1. Phonetical drill. Фонетична зарядка.

Match the words with the sounds

Teacher, reading, summer, season, colour, Sunday, clean, Monday, sum, please

[ i ]                                                                                         [ ^ ]

_____________                                                               _______________

_____________                                                               _______________

_____________                                                               ________________

Учні отримують картки із завданням, працюють на місцях і біля дошки одночасно.

  1. Vocabulary revision. Повторення лексики.
  1. Повторення днів тижня.

На дошці прикріплені стікери з літерами, з яких треба скласти назви днів тижня.

  1. Питання по розкладу учнів. Учні відкривають щоденники і відповідають на питання вчителя «When is Sport? It is on …»
  2. Повторення назв уроків.

Вчитель показує картинку і ставить запитання. Учні відповідають.

  • Which lesson is it?
  • What do we do in this lesson?

https://pptcloud.nyc3.digitaloceanspaces.com/slides/pics/000/034/853/original/Slide8.jpg?1480170745http://boombob.ru/img/picture/Oct/14/c68b5e32561c7309734f2991c6ebb566/2.jpg

http://steshka.ru/wp-content/uploads/2015/05/kartinki_shkola_deti_uchitelya_1.jpgC:\Users\Наталья\Desktop\Документы НАДЕЖДА (I)\картинки\картинки 1\22.png

https://previews.123rf.com/images/stockgiu/stockgiu1711/stockgiu171108371/90213681-Pencils-of-tool-write-and-office-theme-Isolated-design-Vector--Stock-Photo.jpghttps://previews.123rf.com/images/lenm/lenm1304/lenm130400126/19016231-Illustration-of-a-Train-on-a-Rainbow-loaded-with-ABC-Stock-Photo.jpg

 

  1. Physical Activity. Фізкультхвилинка.

Учні виконують вправи під пісню «Hands up».

 

  1. Grammar revision. Повторення граматики.

Read, translate and change.

  1. I don`t like Art.                           Nick doesn`t …

     I don`t like painting.                  He …

 

  1. I don`t like Sport.                    Vicky doesn`t …

  I don`t like running                   She …

and jumping.

 

  1. I don`t like Maths.                   Peter doesn`t …

  I don`t like doing sums.           He …

  1. I don`t like Music.                     Jane doesn`t …

I don`t like singing.                       She …

 

  1. I don`t like Reading.                  Bill doesn`t …

I don`t like reading texts.             He …

 

  1. I don`t like English.                    Kate doesn`t…

  I don`t like speaking English.       She …

 

  1. Listening. Аудіювання.

Учні слухають пісню «When I wake up» та виконують завдання на картках.

sing songs, wake up, wash face, go to school, do sums, eat breakfast, comb hair, brush teeth

   I do                                 I don`t

-------------------           ----------------------

-------------------           ----------------------

-------------------           ----------------------

-------------------           ----------------------

-------------------           ----------------------

-------------------           ----------------------

  1. Speaking. Розвиток монологічного та діалогічного мовлення.
  1. Повторення говоріння часу по годиннику.
  • What time is it?
  • It is ten o`clock.
  1. Розвиток монологічного мовлення за опорою.

Учні отримують картки із завданням і за зразком відповідають на запитання.

 

  • What must Bob do on Monday?

 

Monday           karate                                                                                   

                          8 o`clock

Tuesday           the doctor

                          5 o`clock

Wednesday     football

                           4 o`clock

Thursday          the Art club

                          2 o`clock

Friday                tennis

                           4 o`clock

Bob must go to _______ on ______ at _____.

  1. Розвиток діалогічного мовлення. Робота в парах.

Учні ставлять запитання один одному та відповідають на них.

  • Which lesson do you like?
  • I like English. English is my favourite lesson.

ІІІ. Заключна частина.                                                     

  1. Підведення підсумків уроку. Summarizing.

Бесіда в режимі T-P1-P2-P3.

T.: What topic did we discuss at the lesson today?

Now you can read and speak about days of the week, school subjects and your favourite lessons. You were very active and worked well. 

  1. Домашнє завдання. Homework.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Самоаналіз

В 3 А класі відбувся відкритий урок з англійської мови на тему: «Шкільне життя».

Урок передбачав досягнення наступної мети:

  • повторити та закріпити назви днів тижня, назви навчальних предметів;
  • практикувати їх вживання в усному та писемному мовленні учнів;
  •  навчати зв’язно висловлювати свою думку;
  • запитувати та розповідати про улюблений урок та розклад уроків;
  • удосконалювати навички індивідуальної та парної роботи;
  •  розвивати комунікативні вміння, навички читання, логічне мислення, вміння працювати в парі, пам'ять, увагу;
  • розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію, фонематичний слух учнів;             
  • виховувати інтерес до навчання, позитивне ставлення до вивчення англійської мови, виховувати любов до школи, шкільних предметів.


Для проведення уроку я використала відеоролик, роздатковий матеріал та наочності.
Урок був проведений у постійному англомовному діалозі з учнями.

Учнів працювали як самостійно так і в парах. Були вправи з усіх видів мовленнєвої діяльнсті: аудіювання, читання, говоріння і письма, які застосувались для вдосконалення знань, умінь і навичок учнів. Учні показали рівень сформованості своїх вмінь та навичок, з чого можна зробити висновок, що вони засвоїли тему «Шкільне життя».

Учні під час уроку проявляли інтерес і активність.

На мій погляд урок пройшов у легкій, невимушеній формі- гри. Цілі уроку були досягнені.

 

 

 

docx
Додано
4 грудня 2018
Переглядів
2141
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку