Конспект уроку з теми: "Amazing Britain”

Про матеріал

Конспект уроку для учнів 9 класу тема: "Amazing Britain"

ПідтемаСapital of the UK»

Перегляд файлу

                       Урок англійської мови

проведений студенткою 4 курсу факультету іноземної філології РДГУ групи ІМ – 46

Мушенко Ганною

в Рівненській ЗОШ № 3, клас 9-А

13 лютого 2014 року

Перевірила: Лаворік Т. А

       Підпис_____________

       Оцінка_____________

 

 

Тема: "Amazing Britain

ПідтемаСapital of the UK»

 

 

Мета:

Удосконалювати техніку читання

 

Цілі:

 

Практичні:

  • навчити учнів читати тексти і вибирати головну думку прочитаного
  • розвиток умінь і навичок діалогічного мовлення
  • розвиток умінь і навичок письма: активізація лексики

 

Освітні:

  • тренувати в аудіюванні: перевірка розуміння прочитаного
  • практикувати у письмі

 

Виховна:

Виховувати пізнавальний інтерес до Великобританії

 

Розвиваюча:

Розвивати навички усного мовлення , читання, діалогічного мовлення

 

ОБЛАДНАННЯ:  підручник Alla Nesvit «English

 

 

Хід уроку

 І.

Greeting

 

 

 

 

 

 

 

   ІІ.

Introduction

 

 

 

IІI. Warming up

 

 

 

 

 

 

 

 

IV.

Checking up  the homework

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V. Practice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VІ.

 Assesment

 

 

 

 

VІІ.

Conclusion

 

Teacher: Good morning.

Pupils: Good morning.

T: I am glad to see you!

P: We are glad to see you too!

T: Sit down please.Who is on duty today?

P: I am on duty today. Today is Monday, the tenth of February.

T: Thank you, sit down.

 

 Objectives

T: Pupils, today we are continuing studying the cultural heritage of  Great Britain and today we are going to learn more about the capitals of Wales and Northern Ireland .

 

Group work

Teacher: Explain one of the phrases given in the book on page 116:

  1. A person needs an intervals to separate from family and companions and go to new places. One must go without familiars in order to be open to influences, to change
  2. Every city has it’s own character
  3. Cities are … distinguished by the forms they possess, and these forms are a vital part of their essential charm

 

 

  • Ex.6 p.120

Учні читають і перекладають подані слова:

a ford [fɔːd]  n 1) брід 2) іст.,; поет. потік, ріка

 

a henge [hendz] коло зі стовпів

a venue [ˈvɛnjuː] n.1) місце зустрічі (конференції, переговорів)

2) юр. місце розгляду справи, територіальна підсудність; судовий округ (у який повинна слухатися справа)3) спорт. місце змагання; місце зборів

refurbishment [riːfəːbɪʃmənt] n ремо́нт

to revolve [rɪˈvɔlv] vi (turn) обертатись

to revolt  [rɪˈvəult] n повстання

a regimental museum [rɛdʒɪˈmɛntl] adj воєнний музей

  • Ex.7 p.120

Учні читають і перекладають подані тексти і дають відповіді на запитання  

 

 Speaking

Вправа 8, ст.122

Учні працюють у парах і обговорюють запитання

Вправа 9, ст.122

Учні самостійно виконують завдання вправи . По завершенні ланцюжком називають вірні відповіді. Учитель стежить за правильністю відповідей.

 

Reading 

  1. Pre-reading activity

T: Do you like to send postcards? Why?

 

  1. Reading

Вправа 10,ст.123

  1. Один із учнів читає листівку. Учитель стежить за правильністю вимови слів.
  2. Учні самостійно виконують завдання вправи.

По завершенні 4 учнів називають вірні відповіді.

 

  1. Post-reading activity

Вправа 11, ст.124

Учні ланцюжком читають речення вправи та визначають достовірність тверджень. Учитель контролює  правильність відповідей.

 

Teacher: You’ve worked …Your marks are …

  1.Homework

  • Ex.12 p.124(усно)
  • Ex.13 p.125(письмово)
  1. Summarizing

Teacher: What new facts have you learned today? Which of these fact amazed you? ? I hope you learnt some important and interesting facts about Сapital of the UK .

 

doc
Додано
28 серпня 2018
Переглядів
700
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку