Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.
Урок №22. Г. Остапенко «У лісі»
Мета: закріплювати вміння планувати подорож; ознайомити з лісом як природним угрупованням; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; закріплювати вміння писати слова в алфавітному порядку;
активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам'ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховувати любов до природи, бажання берегти ліси, естетичний смак.
Обладнання: мультимедійний супровід,відео(ютуб).
Хід уроку
Створення позитивного психологічного клімату класу.
Ранкове коло.
Організація класу.
.Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.
Добрий день! Добрий день!
На нас чекає гарний день
Всі веселі і здорові
До уроку всі готові!
Щоденні новини(пора року,місяць,число,опади,температура повітря,настрій). Артикуляційна вправа. (надути кульку,загасити свічечку,зробити язичком рухи маятника)
. Робота над скоромовкою.
Ранком Юра з Мариною
Милувалися калиною
. Впізнайте слова за відсутніми літерами.
. Рухлива вправа.
Пригода четверта «У лісі» (с.30 підручник)
.Гімнастика для очей.
. Пригода четверта «У лісі»(читання для когось)
. Побесідуймо.(питання-відповіді за змістом прочитаного)
. Волинь - найцікавіші місця!(перегляд відео ютуб)
Робота в робочому зошиті. Обчисли вирази. Зістав з ключем і довідайся, які дерева ростуть у лісі, де опинилися жевжики.(с.14 завдання 1,2)
Дослідіть,які рослини є в лісі нашої місцевості,
.Фізкультхвилинка
Склади правила поведінки в лісі.(за малюнками)
Продовження роботи у зошиті.. Пригадай правила поведінки в лісі. Познач символом істинні твердження. (с.14 завд.3)
Домашнє завдання.с.30 читати і переказувати.
Чому потрібно берегти ліс? (відповіді дітей)
Дай відповідь на запитання:
-Сьогодні я навчився…
-Сьогодні я дізнався..
-Найбільш мене вразило…
-Вдома я розкажу про..