Планування уроку за темою "Eating Habits around the world" за автентичним підручником для спеціалізованого вивчення англійської мови Enterprise 1. Матеріал взятий зі с.58.
Вчитель: БЄЛЯЄВА Наталія Володимирівна
Form/Клас: 7-Б Date/Дата: 30/11/2018
Topic/Тема: Eating habits around the world (Звички харчування людей з різних куточків світу)
Aims/Мета:
Types of the lesson/Тип уроку: урок застосування знань, умінь та навичок (комбінований).
Materials/Обладнання: підручник «Enterprise 1», аудіо-додаток до підручника «Enterprise 1», відео-додаток «Eating habits in the UK», картки з питаннями для індивідуальної роботи, тематичні картки « Їжа», наочність по темі, матеріали для проектної роботи, роздатковий матеріал, презентація по темі “Eating habits around the world”, маркери, магніти для дошки, аудіо та відео носії.
Time/Час: 45 хв
Level/Рівень володіння іноземною мовою: A2 - А2+
Procedure/ Хід уроку
Stages Етапи уроку |
Procedure Хід уроку |
Time Час |
||||||||||||||||
Stage 1 Greeting (Вітання) |
Activity 1 «Morning Meeting Greetings» Students greet the teacher, choosing his/her favourite type of greeting (e.g. a hug, a fist bump, an elbow hello, etc.)
E.g. Do you like today’s weather? How are you today? etc.
(Учні вітаються з вчителем своїм улюбленим вітанням та розповідають як у них справи) |
2-3 хв |
||||||||||||||||
Stage 2 Introduction of the topic (Представлення теми уроку)
|
Activity 1 «Expressing opinion» The teacher introduces the topic of the lesson, and then asks students to match the pictures of some food/dishes with the given countries. Students use phrases to express their opinions and do the activity.
E.g. In my opinion, people eat rice in China. I believe that people eat fish in Greece.
Expressing opinions
(Учитель повідомляє тему уроку та просить учнів, використовуючи подані фрази, вказати в якій країні, на їхню думку, їдять ту чи іншу страву/їжу.) |
3 хв |
||||||||||||||||
Stage 3 Phonetic drill (Фонетична зарядка, звуки /ʊ/ та /ð/) |
Activity 1 «Who took the cookie from the cookie jar?» The teacher gives two types of cards: with a picture of a cookie and without it. The students don’t know what card their classmates have, but they have to guess while playing the game.
- Who took the cookie from the cookie jar? - _______took the cookie from the cookie jar! - Who me? - Yes, you! - Not me! - Then who? - Ok, ok…. I took the cookie from the cookie jar!
(Вчитель роздає учням картки: на одних намальоване печиво, а інші - без малюнків, і далі грають у гру «Who took the cookie from the cookie jar?». Мета гри-практикувати артикуляцію звуків /ʊ/ , /ð/ з подальшим поділом учнів на групи. |
2-3 хв |
||||||||||||||||
Stage 4 Warm up (Мовленнєва зарядка) |
Activity 1 «Onion ring» The teacher asks students to stand in two lines and then ask and answer the questions. If the students hear a bell ring, they change their partners.
(Вчитель ділить учнів на групи, учні задають питання один одному та дають відповіді, після дзвінка-партнер змінюється.) |
3-4 хв |
||||||||||||||||
Stage 5 Check on Homework (Перевірка д/з)
|
Activity 1 «What do you/does your mother (father, sister, brother) usually eat for breakfast/lunch/dinner?» The teacher asks the students about eating habits of their families.
E.g. My mother usually eats sandwiches for lunch. I usually eat some cereal for breakfast. (Вчитель перевіряє домашнє завдання- «Звички харчування у моїй родині».) |
3 хв |
||||||||||||||||
Stage 6 Listening and Speaking (Етап розвитку навичок аудіювання говоріння) «Eating habits around the world» |
Activity 1 Pre-listening (Vocabulary Presentation) The teacher asks the students to match the words with their definitions.
(Вчитель презентує незнайомі слова перед аудіюванням, завдання учнів- сполучити слово із правильним визначенням, потім перекласти)
Activity 2 While-listening (True/False) The teacher asks the students to do the task while they are listening to the audio recording. Listen and mark the statements True or False.
(Вчитель просить учнів прослухати аудіо та виконати завдання, записавши правда/неправда.) Activity 3 After listening (work in groups) The students split into three groups according to three different countries: Brazil, Finland and the Philippines. The teacher gives necessary information (handouts) to complete the project (students have to match the beginning and ends of the sentences.) and then be able to present their projects.
Учні діляться на 3 команди відповідно до трьох країн, далі вони повинні створити проект про вибрану країну та розповісти про неї, максимально наближено відтворюючи почуту інформацію) Activity 4 «Eating habits in……(Brazil, Finland, the Philippines» Students present their projects about Brazil, The Philippines and Finland. (Учні розповідають про вибрану країну). |
12-15 хв |
||||||||||||||||
Stage 7 Listening and Writing (Етап розвитку навичок аудіювання та письма) Watching the video (Перегляд відео “Звички харчування у Великій Британії”) |
Activity 1 «Eating habits in the UK» The teachers asks the students to watch the video for further discussion and tasks.
(Учні переглядають відео про звички та традиції харчування у Великій Британії)
Activity 2 “Fill in the gaps with the missing words ” The teacher asks the students to fill in the gaps with the missing words then answer the questions. (Після перегляду відео, учні повинні заповнити пропуски у тексті, потім дати выдповіді на запитанння) |
5-6 хв |
||||||||||||||||
Stage 8 Giving Homework (Етап подання д/з) |
The teacher explains the homework: - students have to do the project on the topic «Eating habits of the country I want to visit»
Вчитель пояснює д/з: учні повинні підготувати проект на тему «Звички харчування країни, яку я хочу відвідати» |
2 хв |
||||||||||||||||
Stage 9 Evaluation (Оцінювання) |
The teacher evaluates the students. (Вчитель оцінює роботу учнів протягом уроку.) |
1-2 хв |
||||||||||||||||
Stage 10 Feedback (Підсумок уроку та зворотній зв'язок) |
Teacher receives students’ feedback. E.g. In which country/countries do people drink coffee? In which country/ countries do people like sausages?
(Вчитель підводить підсумки уроку та отримує зворотній зв'язок від учнів.) |
3-5 хв |