конспект уроку "Змінювання готових зображень."

Про матеріал

Створюючи даний конспект я хотіла досягти даних цілей на уроці :

Навчальні- закріплювати вміння працювати з графічним редактором, працювати із зображеням;

Розвивальні-розвивати фантазію, творчі здібності;

Виховні- виховувати відповідальність за результат роботи, самостійність.

Перегляд файлу

Урок 26

Вчитель: Алексеєва Олена Миколаївна

Тема : Змінювання готових зображень.

Цілі уроку:

Навчальні- закріплювати вміння працювати з графічним редактором, працювати із зображеням;

Розвивальні-розвивати фантазію, творчі здібності;

Виховні- виховувати відповідальність за результат роботи, самостійність.

Обладнання : комп’ютер, проектор, мультимедійна дошка, різнокольорові картки для гри(червоного та зеленого кольорів).

Тип уроку:комбінований.

Програмне забезпечення: графічний редактор Paint.

Хід уроку:

І. Самовизначення до діяльності, налаштування на роботу.

Щойно пролунав дзвінок -

Розпочався наш урок!

Хто знання з предмета має,

Той в пригоди поринає.

 

ІІ. Постановка цілей і завдань, загальна мотивація, відкриття нових знань.

Давайте ж перевіримо чи маєте ви міцні знання про Графічний редактор. Пограємо в гру «Світлофор».

Гра «Світлофор»

Зараз я буду висловлювати твердження про роботу в середовищі графічного редактора. Ви сигналізуєте карткою зеленого кольору твердження, що на вашу думку, є правильним, червоною карткою в протилежному випадку.

Твердження:

-графічний редактор призначений для роботи з текстом?(червона, але у графічному редакторі можна додавати і змінювати властивості тексту)

-інструмент Олівець дозволяє рисувати будь-які фігури за допомогою пересування вказівника миші (зелена)

-під час роботи інструментом Ластик натиснення правої кнопки миші дозволяє стирати зображення кольором фону (зелена)

Ось погляньте скільки всього ви вже знаєте про графічний редактор.

У вас є невеликі листочки і фломастери. Намалюйте хмарку. Як ви це зробили? (взяли фломастер і зобразили криву лінію, кінці якої з'єднали).

А ви знаєте, що хмарку можна намалювати іншим способом? І допоможе нам Графічний редактор. Виявляється він має магічні здібності. Чи хочете ви спробувати перевтілитися у чарівників і пізнати магічні секрети Графічного редактора? (так)

Тож я запрошую вас пізнати магічні секрети Графічного редактора.

ІІІ. Засвоєння нових знань.

Ознайомлення із секретами рисування

Слайд

Секрет № 1

 Малюй лінію, утримуючи кнопку Shift, горизонтально, вертикально або по діагоналі.

Слайд

Секрет № 2

Якщо малювати прямокутник або овал, утримуючи кнопку Shift, то вони будуть правильної форми, тоб­то квадрат і коло.

Слайд

Секрет № 3

Малюємо місяць

Якщо поверх круга намалювати круг, зафарбова­ний кольором фону, то отримаємо місяць.

Слайд

Секрет № 4

Якщо поєднати кілька фігур, то можна легко нама­лювати такі об’єкти:

– хмаринку

– дерево

Слайд

Секрет № 5 Малюємо веселку

Слайд

Секрет № 6

Використовуємо допоміжні лінії для створення нових об’єктів

Слайд

Секрет № 7

Використовуючи тільки лінії та зафарбування, можна намалювати власні шпалери для робочого стола.

 

ІV. ФІЗКУЛЬТХФИЛИНКА (рухлива)

V. Узагальнення і систематизація знань з теми

Танграм

За допомогою геометричних фігур складіть хмарку, дерево, веселку, сніговика.

VІ. Застосування нових знань

Практична робота за комп’ютером

Відгадайте, які пори року описують вірші.

Зійшли сніги, шумить вода,

Земля вже квіти викида.

Буяє травка молода,

Все мертве оживає.

Коли, діти, це буває? (весна)

У садах смачна малина,

Аґрус, яблука, ожина.

Фрукти й зелень соковита –

Це смачні дарунки …(літа)

Раптом в лісі посвітліло,

Стало всюди чисто й біло.

А тепла чогось нема,

Це прийшла до нас …(зима)

Жовте листячко летить,

Під ногами шелестить.

Сонце вже не припікає,

Коли, діти, це буває? (осінь)

Виберіть вірш, який вам найбільше до вподоби.

Використовуючи один із секретів, намалюйте листівку з порою року, що описується у вірші.

У листівку додайте назву пори року, зображеної на рисунку.

Збережіть листівку.

 Після цього ми створимо такий чудовий вернісаж на тему «Пори року».

 

VІІ .ЗОРОВА ГІМНАСТИКА

Щоб  наші очки відпочили, давайте зробимо гімнастику для них.

За стрілками окресліть геометричні фігури:

VІІІ. Підсумок уроку. Рефлексія

Вправа «Зроби висновок»

Висловіть свої судження про сьогоднішній урок:

Я знав…

Я вмів…

Я дізнався…

Я навчився…

Мене здивувало…

 

docx
Додано
19 листопада 2018
Переглядів
2516
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку