Конспект відкритого уроку з англійської мови 3 клас "Months"

Про матеріал
Конспект відкритого уроку з англійської мови за підручником Smart Junior 3 тема уроку "Місяці" До цього уроку є презентація інтерактивна Можно буде знайти її на цій платформі
Перегляд файлу

Дата_________                                                                     Клас__________

Конспект уроку англійської мови

Тема: Рік за роком

Під тема:   Місяці.

Мета: навчити учнів вживати нові  лексичні одиниці:January, February,  March, April, May, June, July, August, September, October,  November, December; активізувати їх вживання в усному та писемному мовленні; розвивати навички говоріння, читання, письмової взаємодії та слухові навички; тренувати пам'ять, увагу та мислення;

виховувати інтерес до вивчення англійської мови, сприяти оволодінню учнями  навичками міжкультурного спілкування;  ввічливе ставлення та любов до природи, сприйняття краси кожної пори року.

Тип уроку: формування мовленнєвих навичок користування мовним матеріалом

Формування компетентностей.

Ключових: вміння та бажання вивчати англійську мову; (зацікавленість, взаємодія, самоорганізація)

ІКТ: сприймання на слух англійського тексту, робота з інтерактивною дошку, робота з інтерактивними іграми.

Природничий : повторення пір року та місяці.

Предметний: вивчення ЛО, читання, аудіювання, письмо, повторення та закріплення вивченого.

Загально-культурний: тренування уваги та пам’яті, сприяти розширити їх світогляд засобами англійської мови.

Здоров’язбережувальний: фізкультхвилинка

Очікувані результати: учні вміють називати місяці, також давати відповідь на запитання «When is your birthday?»

 

 

Хід уроку

І. Орг. момент

1.Привітання

Good Morning to you

Good Morning to you

Good Morning Dear children

I’m glad to see you!

 

Good morning, good morning!

Good morning to you!

Good morning, good morning!

I`m glad to see you!

- To work on the lesson, we will unite in teams according to the drawings. Them will take your places. (Для роботи на уроці  ми об'єднаємося в команди за малюнками. Займуть свої місця.)

- Name your teams according to the pictures of places.

- The first team

We are Winter.

- The second team.

We are Spring.

-The third team.

We are Summer.

-The four team.

We are Autumn.

- Very good!

2.  Фонетична зарядка

- Let's start with the English language. Let's do a phonetic charge. Look at the screen and repeat after me. (Для початку налаштуємось на англійську мову. Проведемо фонетичну зарядку. Подивились на екран і повторюємо за мною.)

-Very good!

 3. Повторення слів

- And now let's check the words.

- And now уou need to place the days of the week in order. (А зараз перевіримо слова. Вам потрібно розмістити дні тижня по порядку)

Працюємо з картками

-Which team coped attaches the work to the blackboard. (Яка команда впоралась прикріпляє роботу на дошку.)

- And now let`s check. Name the days of the week in order. (Називаємо дні тижня по порядку.)

Працюємо на дошці

4.Визначення сьогоднішньої дати.(Робота з календарем) 

- The days of the week are repeated now let's determine today's date. (Дні тижня повторили тепер визначимо сьогоднішню дату)

- _______, goes to the board.

- Answer my question. (Дайте відповідь на моє запитання.)

- What date is today, the number? (Яка сьогодні дата, число?)

Today is the first

- What day is it today? (Який сьогодні день?)

Today is Wednesday.

-Very good!

 5.Перевірка д/з

- And now one by one we answer my question.

-What`s your favourite day?

-My favourite day is Friday.

-Very Very good!

II. Повідомлення теми і мети

- Today in class we will learn the names of the months, read story, work in teams. Each of you will tell when it is his birthday and complete the calendar with the names of the month. (Сьогодні на уроці ми вивчимо назви місяців, почитаємо історію, пропрацюємо в командах. Кожен з вас розкаже коли в нього день народження і доповнимо календар назвами місяців.)

ІІІ. Основна частина уроку

  1. Працюємо над словами с. 44-45

-Open your book on  p.44-45.

- Look at the pictures at the top of the pages

- Listen to the words and follow. (Слухаємо слова та слідкуємо )

-Listen to me and repeat.

-Repeat after me and translated.

2. Працюємо над історією с. 44

-And now we will work on the story, in which we will meet new words. (А зараз ми з вами попрацюємо над історією, в якій ми зустрінемо нові слова.)

-Page 44 ex. 1. Task. Listen and read. 

- For the first time we listen  the story.  

-Давайте обговоримо на українській мові про текст.

-Які дійові особи?

–Що ви бачите на малюнках?

–Як гадаєте про що була історія?

–Які нові слова нам зустрілися?

- We read one sentence after me. (Читаємо за мною по одному реченню)

- We read the text in the characters and translate. (Читаємо текст в дійових особах.  І перекладаємо.)

-Чи вірні були здогадки?

3. Фізкультхвилинка

- To relax a bit we will spend a minute of physical education

Фізкульт-хвилика

3. Робота в команді. 

- And now we will work in teams.

The task of each team is to assemble a puzzle: the names of the months of one of the seasons. (А зараз попрацюємо в командах.  Завдання кожної команди зібрати пазл: назви місяців однієї із пори року.)

Робота з пазлами

- Who finished pin on the blackboard  according to  time of year. (Хто виконав кріпіть на дошку під відповідну пору року.)

-Давайте ще раз назвемо місяці .

4.Робота з маленькими книжечками

- And now let's open the little books and write what months is winter and spring? - And summer and autumn will need to be filled at home.

-________, goes to the blackboard.  You need to choose the winter months.

- Write in a book.

-________, goes to the blackboard.  You need to choose the spring months.

- Write in a book.

 

 5.Працюємо над фразою

-  And now one by one you will need to answer the questions and put the candle in the appropriate places. When is your birthday? ( А зараз один за одним вам потрібно буде дати відповідь на запитання і поставити свічечку у відповідний місць. Коли твій день народження?)

When is your birthday?

My birthday is in September.

ІV. Підведення підсумків уроку

- Evaluate your work in class. Determine the level of achievement and paint the flower in the appropriate color. (Оцініть свою роботу на уроці. Визначте рівень досягнень і зафарбуйте квітку у відповідний колір. )

- Please show me your flowers. (Покажіть будь-ласка мені свої квіточки. )

- What words have we learned today?( Які слова ми сьогодні вивчили?)

- What did you like most about the lesson? (Що вам найбільше сподобалось на уроці?)

- The lesson is over. Goodbye.

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Ніколаєва Ольга Олександрівна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
9 березня 2022
Переглядів
1196
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку