Тема: Їжа
Мета: повторити лексичний матеріал по темам «цифри», «дні тижня»; ввести нові лексичні одиниці по темі «Їжа»; розвивати пам'ять , увагу, фонетичний слух; виховувати інтерес до іноземної мови.
Обладнання : плакат із цифрами, сліди із зображенням цифр, картки із зображенням їжі (суп, макарони, піца, рис , м'ясо , курка)
Хід заняття
І.Організаційний етап
1.Привітання
-Good morning, children! How are you? I am glad to see you!
Д. -Good morning, teacher! We are fine!
2.Артикуляційна гімнастика
3.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
- What is your name? (My name is…)
- What is your surname? (My surname is…)
- How old are you? (I am 5/6)
ІІ. Основний етап
3.Повторення лексичного матеріалу по темі «цифри»
а) -Look at the blackboard! Let’s count all together
(Діти рахують від 1-20)
b) Дид. гра «Сліди»
Діти йдуть по слідах називаючи зображену цифру
4.Повторення лексичного матеріалу по темі «Дні тижня»
Monday - понеділок
Tuesday - вівторок
Wednesday- середа
Thursday - четвер
Friday- п’ятниця
Saturday- субота
Sunday – неділя
5. Повідомлення теми і мети заняття
Сьогодні ми поговоримо про те ,без чого людина не зможе жити …Про те,від чого людина отримує енергію …Про їжу (Food)! Їжа відіграє важливу роль в житті людини. Їжа для людини, як бензин для автомобіля.
Чи поїде авто без бензину? (Ні)Так і людина не буде жити без їжі . Але їжа буває корисна та некорисна. Поговоримо і навчимося називати англійською мовою корисну їжу.
Soup- суп pasta- макарони
Pizza- піца meat – м'ясо
Rise –рис chicken- курка
6. Фізкультхвилинка
7. Систематизація та закріплення вивченого матеріалу
Що ви бачите ? (я бачу суп)
What do you see? I see…
Що ви любите? (Я люблю..)
What do you like? I like soup…
III.Заключна частина
The lesson is over. Good- bye!