Конспект заняття з англійської мови
для дітей 5-6 років
Кудлай Я.А.
Тема: Вчимося рахувати
Мета:
- вчити дітей рахувати до 12;
- практикувати та розвивати навички діалогічного мовлення;
- розвивати пам’ять, увагу;
- виховувати, культуру мовлення, інтерес до предмету.
Обладнання: м’яч, малюнки, картки з цифрами до 12, відеофайл з піснею «Ten little fingers», ноутбук.
Тип заняття: формування умінь і навичок.
План заняття
І. Введення в іншомовну атмосферу.
1. Привітання.
2. Фонетична розминка.
3. Мовленнэва розминка.
4. Повідомлення теми та плану заняття.
ІІ. Основна частина заняття.
Гра “Вгадай мою улюблену цифру»
ІІІ. Заключна частина заняття.
Підведення підсумків.
Хід заняття
І. Введення в іншомовну атмосферу.
1. Привітання.
T: Hello. – Children: Hello.
2. Фонетична розминка.
Діти повторюють звуки за педагогом.
[æ], [e], [t], [d], [w], [v], [r], [ŋ], [θ], [ð].
3. Мовленнэва розминка.
Діти запитують один одного про настрій (ланцюжок).
4. Повідомлення теми та плану заняття.
T: Яку тему ми з вами вивчаємо?
Сьогодні на занятті ми повторимо з вами цифри, пограємо, поспіваємо пісеньку.
ІІ. Основна частина заняття.
Діти повторюють цифри за педагогом.
Рахують пошепки, потім голосно, з педагогом, а потім самі.
4. Рахуємо пальчики (підготовка до пісні).
Діти разом з педагогом рахують пальчики.
5. Пісня.
T: Let’s sing a song!
Діти співають пісню «Ten little fingers» - пальчикова розминка.
(відеофайл)
https://www.youtube.com/watch?v=hQEALR3ioDM
T: Давайте трішки розімнемось і покажемо, що ми вміємо робити. Repeat after me:
We can swim
We can fly
We can jump
We can hop
We can skip
We can walk
We can dance
We can clap
We can turn around
Гра «Будь уважним!»
Діти діляться на 2 команди – «Хрестики» і «Нулики». Для того, щоб поставити хрестик або нулик у клітинці, треба вірно назвати цифру англійською мовою.
T: Діти, хто може вгадати мою улюблену цифру? Запитайте мене “Is it one(two…)?»
Гра “Вгадай мою улюблену цифру»
Один з дітей загадує улюблену цифру на картці, а партнер намагаються її вгадати, запитуючи «Is it 4?». Дитина відповідає “Yes, it is./No, it is not.”
Потім діти міняються ролями.
Діти в колах передають м’яч , називаючи цифри. Яка команда швидше дорахує до 12.
Діти рахують предмети на малюнках.
ІІІ. Заключна частина заняття.
Підведення підсумків.
T: Що ми з вами сьогодні повторили?
Які цифри ви вже вивчили?
1