КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 5 з математики для 4 класу «Письмове ділення багатоцифрового числа на одноцифрове»

Про матеріал

Тема.КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 5 ( 2 варіанти)

Мета: перевірити рівень знань та вмінь учнів за темою «Письмове ділення багатоцифрового числа на одноцифрове»; розвивати уважність; виховувати культуру оформлення письмових робіт.

Перегляд файлу

Урок №____

Тема.КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 5

Мета: перевірити рівень знань та вмінь учнів за темою «Письмове ділення багатоцифрового числа на одноцифрове»; розвивати уважність; виховувати культуру оформлення письмових робіт. 

Хід уроку

І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ 

ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ 

ІІІ. КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ 

1 варіант 

1. Обчислити письмово. (3 бали) 

68 067 : 9              665 400 : 2                      12 км 78 см : 6 

2. Обчислити вираз на ділення з остачею. (1 бал) 

2726 : 10 

3. Виконати дії. (3 бали) 

5765 • 5 – 5765 : 5 

4. Розв’язати задачу. (3 бали) 

За 5 хв два кухарі зліпили 50 вареників, порівну кожен. За скільки хвилин один кухар зліпить 70 вареників? 

5. Розв’язати задачу. (2 бали) 

Із двох протилежних сіл одночасно назустріч один одному виїхали два велосипедисти. Перший велосипедист їхав зі швидкістю 10 км/год, а другий — 8 км/год. Велосипедисти зустрілися через 3 год. Яка відстань між селами? 

 

2 варіант 

1. Обчислити письмово. (3 бали) 

198 063 : 3             517 000 : 100                    29 кг 696 г : 4 г 

2. Обчислити вираз на ділення з остачею. (1 бал) 

407 120 : 1000 

3. Виконати дії. (3 бали) 

(5765 • 5 – 5765) : 5 

4. Розв’язати задачу. (3 бали) 

Двома косарками за 4 год скосили траву з площі 24 га. За скільки годин скосить траву одна косарка з площі 138 га? 

 

 

5. Розв’язати задачу. (2 бали) 

З двох міст, відстань між якими 150 км, одночасно в протилежних напрямках виїхали два автомобілі. Швидкість одного 75 км/ч, а іншого — 85 км/ч. Яка відстань буде між ними через 2 години? 

 

ІV. ПІДСУМОК УРОКУ. РЕФЛЕКСІЯ 

— Чи вдалося успішно впоратися з усіма завданнями перевірної роботи? 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ 

Відповіді та розв’язання 

1 варіант 

1. 68 067 : 9 = 7563             665 400 : 2 = 332 700                    12 км 78 см : 6 = 2 км 13 см 

2. 2726 : 10 = 272 (ост. 6) 

3. 5765 • 5 – 5765 : 5 = 28 825 – 1153 = 27 672 

4. 70 : (50 : 5 : 2) = 14 (хв) 

5. (10 + 8) • 3 = 54 (км) 

 

2 варіант 

1. 198 063 : 3 = 66 021            517 000 : 100 = 5170                29 кг 696 г : 4 г = 7 кг 424 г 

2. 407 120 : 1000 = 407 (ост. 120) 

3. (5765 • 5 – 5765) : 5 = (28 825 – 5765) : 5 = 23 060 : 5 = 4612 

4. 138 : (24 : 4 : 2) = 46 (год) 

5. 150 + (75 + 85) • 2 = 470 (км) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 варіант

1. Обчислити письмово. (3 бали) 

68 067 : 9              665 400 : 2                      12 км 78 см : 6 

2. Обчислити вираз на ділення з остачею. (1 бал) 

2726 : 10 

3. Виконати дії. (3 бали) 

5765 • 5 – 5765 : 5 

4. Розв’язати задачу. (3 бали) 

За 5 хв два кухарі зліпили 50 вареників, порівну кожен. За скільки хвилин один кухар зліпить 70 вареників? 

5. Розв’язати задачу. (2 бали)  

Із двох протилежних сіл одночасно назустріч один одному виїхали два велосипедисти. Перший велосипедист їхав зі швидкістю 10 км/год, а другий — 8 км/год. Велосипедисти зустрілися через 3 год. Яка відстань між селами? 

2 варіант

1. Обчислити письмово. (3 бали) 

198 063 : 3             517 000 : 100                    29 кг 696 г : 4 г 

2. Обчислити вираз на ділення з остачею. (1 бал) 

407 120 : 1000 

3. Виконати дії. (3 бали)  

(5765 • 5 – 5765) : 5 

4. Розв’язати задачу. (3 бали) 

Двома косарками за 4 год скосили траву з площі 24 га. За скільки годин скосить траву одна косарка з площі 138 га? 

5. Розв’язати задачу. (2 бали) 

З двох міст, відстань між якими 150 км, одночасно в протилежних напрямках виїхали два автомобілі. Швидкість одного 75 км/ч, а іншого — 85 км/ч. Яка відстань буде між ними через 2 години?

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Юзинкевич Людмила Євгеніївна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
18 лютого 2018
Переглядів
11348
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку