Контрольна робота "АРИФМЕТИЧНІ ДІЇ МНОЖЕННЯ ТА ДІЛЕННЯ"

Про матеріал

Математика. 2 клас. ІІ семестр

розробки уроків

АРИФМЕТИЧНІ ДІЇ МНОЖЕННЯ ТА ДІЛЕННЯ

КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 7

Допоможе вчителю початкового навчання швидко і якісно підготуватися до уроку.

Перегляд файлу

Математика. 2 клас. ІІ семестр
розробки уроків

АРИФМЕТИЧНІ ДІЇ МНОЖЕННЯ ТА ДІЛЕННЯ

 КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 7

Мета: перевірити рівень засвоєння учнями табличного множення і ділення, вміння розв'язувати задачі вивчених видів, знання порядку виконання арифметичних дій; удосконалювати обчислювальні навички, вміння працювати самостійно; виховувати культуру оформлення письмових робіт, виховувати розуміння ролі математики в житті, розуміння важливості математичних знань.

Хід уроку

  1. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

Дзвоник всім нам дав наказ,

До роботи швидше в клас.

Працюємо старанно,

Щоб урок пройшов немарно.

 

  1. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ

Вчитель пояснює як виконувати роботу, налаштовує дітей на якісне виконання завдань.

 

  1. ЗАВДАННЯ ДЛЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ

1   варіант

1. Розв’язати задачу.

У шкільну їдальню привезли 3 кг солі, а цукру — в 8 разів більше. Скільки кілограмів солі ті цукру привезли в їдальню?

2. Розв’язати приклади.

14+6×9             9×5-8×4

73-5×8             18:3+64:8          

99-48:6            50-5×5+14       

(72-60):6          50-(5×5+14)

3. Вставити пропущені числа.

[  ] - 37 = 19                

4 [  ] = 36

4. Знайти значення даних виразів.

1 дм - 4 см     

3 дм + 6 см 

7 дм + 3 см   

1 м 2 см : 6

Додаткове завдання

— Накреслити два відрізки, щоб різниця їх довжин складала 8 см.

 

2 варіант

1. Розв’язати задачу.

Дениско спіймав 35 рибин, а Сергіїко — в 7 разів менше. Скільки всього рибин спіймали хлопчики?

2. Розв’яжи приклади.

18+6×8               7×8-8×7

79-5×6                49:7+32:4

38-42:6               60-6×4+18     

(55-31):6            60-(6×4+18) 

 

3. Вставити пропущені числа.

75 [  ] = 19             

[  ] ∙ 8 = 40

4. Знайди значення виразів.

1 дм - 2 см     

1 м 4 дм : 7  

5 дм + 4 см

2 дм + 8 см

Підсумок уроку:

  • Яке завдання було найскладнішим?
  • Підніміть руки ті дітки, які з легкістю зробили всі завдання!
  • Молодці!
docx
Додано
18 липня 2018
Переглядів
1421
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку