Тема уроку: Контрольна робота «Елементи теорії ймовірностей і математичної статистики»
Мета уроку: Перевірити рівень засвоєння знань учнів із теми «Елементи теорії ймовірностей і математичної статистики». Розвивати логічне мислення, увагу; виховувати самостійність, відповідальне ставлення до навчання.
Тип уроку: контроль знань i вмiнь.
Хід уроку
І. Організаційний етап
Перевірити готовність учнів до уроку, налаштувати їх на роботу.
ІІ. Перевiрка домашнього завдання
ІІІ. Формулювання мети i завдань уроку.
ІV. Текст контрольної роботи
Варіант 1 |
Варіант 2 |
1. Яка вірогідність того, що при підкиданні кубика випаде парне число? А)1; Б) 0 ; В) ; Г) . |
1.Яка вірогідність того, що при підкиданні кубика випаде непарне число? А)1;; Б) ; Г) . |
2.У коробці 6 синіх, 8 зелених та 4 жовтих олівця. Яка вірогідність обрати навмання жовтий олівець? А); Б) ; В) ; Г) . |
2.У коробці 6 синіх, 8 зелених та 4 жовтих олівця. Яка вірогідність обрати навмання синій олівець? А) Б) ; В) ; Г) . |
3. Визначити вид події: після вівторка буде середа. А)випадкова; Б) вірогідна; В) неможлива |
3. Визначити вид події: я виграю мільйон А)випадкова; Б) вірогідна; В) неможлива |
4. У вас є набір шахів. Яка вірогідність навмання витягнути королеву? А); Б) ; В) ; Г) . |
4. У вас є набір шахів. Яка вірогідність навмання витягнути пішку? А); Б) ; В) ; Г) . |
5. У вас є таблички з цифрами від 1 до 27. Яка вірогідність того, що на ній написано: А) парне число; Б)кратне 3; В) просте; Г) в записі є число 1 Д) сума цифр ділиться на 3 |
5. У вас є таблички з цифрами від 1 до 27. Яка вірогідність того, що на ній написано: А) непарне число; Б)кратне 5; В) складене; Г) в записі є число 2 Д) сума цифр ділиться на 2 |
6. У другому класі вивчають 7 предметів. Сккільки різних варіантів розкладу можна скласти на понеділок, якщо в цей день буде 4 уроки і всі різні? |
6. У восьмому класі вивчають 10 предметів. Сккільки різних варіантів розкладу можна скласти на понеділок, якщо в цей день буде 6 уроки і всі різні? |
7. Під час зустрічі 7 приятелів обмінялися рукостисканнями. Скільки було зроблено рукостискань? |
7. У турнірі приймали участь 8 спортсменів. Скільки було зіграно партій, якщо кожен зіграв з іншими 1 партію? |
8. Василь зайшов в магазин, щоб купити сорочку. У магазині були сорочки 5 кольорів: біла, голуба, жовта, червона, синя. Скільки варіантів покупки є у хлопця, якщо він хоче купити а) 2 сорочки; б) 2 сорочки різного кольору? |
8. Маша зайшла в магазин, щоб купити диван6ні подушки. У магазині були подушки 5 кольорів: біла, голуба, жовта, червона, синя. Скільки варіантів покупки є у дівчини, якщо він хоче купити а) 2 подушки; б) 2 подушки різного кольору? |
9. Успішність складання учнями 9 класів ДПА з алгебри: 7,7,9,12,4,5,11,11,12,9,9,9,10,10,7,9,9, 8,4,5,8,8,8,9,10,11,7,6,9,5,5,12,9,10,10,7,9,12,4, 5,11,7,8,9,10,11,7,6,9,8,10,7,9,12,4,9,8,10,10, 12,11,12,9,10,7,7,4,7. Виконати статистичну обробку даних.
|
9. Успішність складання учнями 9 класів ДПА з алгебри : 6,7,8,12,4,5,12,9,9,8,10,10,7,9,9,8,4,5, 6,8, 8,9,10, 5,7,6,9,5,5,7,9,10,10,7,9,12,4,5,8,7,8,9,10, 11,7,6, 10,7,9,11,4,9,8,10,10,12,11,12,9,10,7,7,4,3,7,7,6,8 Виконати статистичну обробку даних.
|
Відповіді
Варіант 1 |
Варіант 1 |
1.Г |
1.Г |
2 В |
2.Б |
3.Б |
3.А |
4.Б |
4.Б |
5. А); Б) ; В) ; Г) ;Д) . |
5. А); Б) ; В) ; Г) ;Д) . |
6. 7*6*5*4=840 |
6. 10*9*8*7*6*5=151200 |
7. 21 |
7. 28 |
8. А) 15; Б) 10 |
8. А) 15; Б) 10 |
V. Пiдсумки уроку
Роздати учням для опрацювання вдома (домашнiй аналiз контрольної роботи) копiї правильних розв'язань завдань контрольної роботи (заготовлених заздалегiдь).
VІ. Домашнє завдання.